Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ceylancığım inşallah yaşadığın yerleşme kanamasıdır canımmmm hadi güzel haberlerini bekliyoruzzz
Hepimiz birbirimzden güzel haberler bekliyoruz hadi hayırlısı rabbimden

Kızlar ben ıgnemı olduktan 12. gunde baktırdım gebelıge.
ondada sonuc 5,63 cıktıı
sanırım benımde ıgneden kaynaklı 5,63 cıktıı
sıvılceler bastı gene kesın adet olcam
bakalım 2 gun kaldı adetımee

Hayırlısı güzelim bekliyoruz hala güzel haberini :1hug:

şekerler azonce wc ye gittim ve adet olmusummm
hayırlısı dıyorummm
daha yolun cok basındayımm

Merhabalar kızlar umutlar başka bahara ertelendi azönce adet olmaya başladım hayırlısı böyleymiş adet olabiliyorum ya Şükür üzülmedim değil elden bişey gelmiyor

İncisu birerbirer dökülmeye mi başladık çok üzüldüm kuzum..

şekerlerr camasırım batmamıstı ama peceteye baya baya kan geldııı
suan durum nedır bılmıyorumm.
bırazsonra doktorumu arayıp
p.tesı gunu ıcın randevu alıcam
muhtemelen yıne klomen yıne catlatma ıgnesı vercekk
p.tesı adetımın 4.gunu oluyo
klomene kacıncı gun baslanıyorduu
farkedıyormuyduu ???

merhaba kızlar.ceylan ve incisu hakkınızda hayırlısı olsun.sakın üzmeyin kendinizi olur mu.:KK43::KK43: bunda da vardır bi hayır..Allah hepimize o duyguyu tattıracak emin olun.sadece zamanı var.

canlarım ben dr dan randevu aldım salı gunu cagırdı benı saat 18.45 te orda olucamm
hakkımızda hayırlısı...

merhaba kızlar.ceylan ve incisu hakkınızda hayırlısı olsun.sakın üzmeyin kendinizi olur mu.:KK43::KK43: bunda da vardır bi hayır..Allah hepimize o duyguyu tattıracak emin olun.sadece zamanı var.
güzel dıleklerın ıcın tesekkur ederım canım
hayırlısı hepımızın basına :1hug:

canım çok teşekkür ederim iyi niyetlerin için İnşallah :Saruboceq:

kızlar hayırlısı olsun ne diym inşallah önümüzdeki ay kavuşursunuz bebişlerinize bende geliyorum 1 hafta sonra adet olucamm hamiş falan değilim bu ayda bence

kızlar hayırlısı olsun ne diym inşallah önümüzdeki ay kavuşursunuz bebişlerinize bende geliyorum 1 hafta sonra adet olucamm hamiş falan değilim bu ayda bence

Evett hakkımzda hayırlsıı olsunn sağlıkk olsunn.Rabbimin bir bildiği vardırrr ...Bende olacamm....şutarafagittibugün 15.gün ama 2 gün sonra gelecek benim adett kendimii biliyimm çünküü hadi bakalım gelsinn bu kırmızılarr sositososito

balcım benimki gelcek belli de inşallah seninki gelmez canım benim inşallah olmazsınnnn güzel haber bekliyorum senden

ceylancım ve incisu canlarım ecmiş olsun bidaki aya insallah bebekleriniz tutacak canlarım merakla takip ettim sonunda adet oldunuz cok üzüldüm ama yenii ümit başlıyor canlarım

insallah hepimiz hamile kalcaz cok yakında allah bizim kucagımızı bos bırakmasın bende aylar gectikce hep böyle kalcam sanıyorum deprosyona girdim her ay yeni ümit bekliyorum ama sonuc yok ve bi bakıyosun 2 yıl gecmiş nasıl gecmiş ya hep bölemi zaman geciricem en güzel yasımı yasayamıyorum gencliğim doktorlardamı gececek bebek beklemeklemi yaşlanıcam bişeyin tadını alamıcammı ömür beklemeklemii hep mücadeleylemi geccek rahar rahat bebegimi yanıma alıp ziyaretlere keyifle gidemicemmi gülmücemmi hep basım yerdemi gezicem gitgide ele karsı dik durmak dik gözükmek okadar zorlasıyorki onları biile kandıramaz durumuna gelcem az kaldı cok canım sıkılıyo bende pazartesi sabah saat 4 de catlatma iğnesi oldum carsamba günüde aşılama oldum ama hiç kasık agrım yok ümitli değilim deprosyondayım buda tutmucak biliyorum

ıyı aksamlar kızlar benımde ıgne olalı 5 gun oldu hıcbır degısıklık yok 5 gunde belırtı verırı mı acaba
kızlar bu ılaclar sızdede ates basması yapıyormu menapozlu kadınlar gıbıyım bır usuyor bır yanıyorum ay cok sıkıldım ben bu ıslerden yav ılac ıce ıce dengem bozuldu allah yardımcımız olsun

aa karamelek sendemi öylesin bende eşime menopozamı girdim acaba diyorum aniden ates basıyo üstümü cıkarıcak sekillde üstümü cıkarıyorum biraz sonra birden üşütme geliyo cok kötü oluyorum umarım menopoza girmemişizdir :)))

Kızlar bozmayın moralinizi bakiim, olacak hayırlısıyla, yalnız tedavilerde kendinizi ister istemez strese sokuyorsunuz, o stresi biraz hafifletebilirseniz melekler gelecek, hem akrepçim nolmuş 2 sene olduysa ben 2 sene beklemiştim ve 2 sene sonunda kendiliğpimden hamile kalmıştım ama gitti bebeişim, hayırlısını ve sağlıklısını isteyin geç gelsin de sağlıklı gelsin, rabbim isteyen ve uğraşan tüm kadınların kucağını melekleriyle doldursun inaşllah amin:)

Kızlar bozmayın moralinizi bakiim, olacak hayırlısıyla, yalnız tedavilerde kendinizi ister istemez strese sokuyorsunuz, o stresi biraz hafifletebilirseniz melekler gelecek, hem akrepçim nolmuş 2 sene olduysa ben 2 sene beklemiştim ve 2 sene sonunda kendiliğpimden hamile kalmıştım ama gitti bebeişim, hayırlısını ve sağlıklısını isteyin geç gelsin de sağlıklı gelsin, rabbim isteyen ve uğraşan tüm kadınların kucağını melekleriyle doldursun inaşllah amin:)
Merhabalar canım kuzum..Çok saol Desteğin için İnşallah gelecek melekler kuzumm..
ceylancım ve incisu canlarım ecmiş olsun bidaki aya insallah bebekleriniz tutacak canlarım merakla takip ettim sonunda adet oldunuz cok üzüldüm ama yenii ümit başlıyor canlarım

insallah hepimiz hamile kalcaz cok yakında allah bizim kucagımızı bos bırakmasın bende aylar gectikce hep böyle kalcam sanıyorum deprosyona girdim her ay yeni ümit bekliyorum ama sonuc yok ve bi bakıyosun 2 yıl gecmiş nasıl gecmiş ya hep bölemi zaman geciricem en güzel yasımı yasayamıyorum gencliğim doktorlardamı gececek bebek beklemeklemi yaşlanıcam bişeyin tadını alamıcammı ömür beklemeklemii hep mücadeleylemi geccek rahar rahat bebegimi yanıma alıp ziyaretlere keyifle gidemicemmi gülmücemmi hep basım yerdemi gezicem gitgide ele karsı dik durmak dik gözükmek okadar zorlasıyorki onları biile kandıramaz durumuna gelcem az kaldı cok canım sıkılıyo bende pazartesi sabah saat 4 de catlatma iğnesi oldum carsamba günüde aşılama oldum ama hiç kasık agrım yok ümitli değilim deprosyondayım buda tutmucak biliyorum

Akrepcim busefer inşallah başarmış olacaksın çığlık çığlığa diyeceksin Sen kimse için kendin ve eşin için daima dik tut başını Meleklerimiz oldumu üşütmesinleer diye gezmelere gitmeyz o yüzden unut bitanemkaydirigubbakcemile3

X