Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

:icecream:Canım erken değil olsaydı bal gibim çıkardı iğneden sonra 13.gündü bugun demek bulantılarr psikilojıkmişsositososito

Benimde 12.gün daha bekliyorum bence 16.sında tekrar test yap neolacak negatifse :1hug:

merhaba.bende 20 gün önce çatlatma iğnesi oldum.ama hala regl olmadım.1 haftadır dvm eden kahverengi akıntılarım var ve ona eşlik eden jölemsi akıntılarım.bu 2. iğnem.ilkinde olmamıştı.aranızda böyle bi durum yaşayan var mı?kist midir acep

canım idrar testi yaptınmı??? drum bana iğneden 17 gün sonra regl olursun olmazsan hamile olabilirsin dedi... 20 gün baya bi geçmiş sanki yada geçmi yumurtluyorsun acaba???inşallah hamilesindir canım

canım iğneden 2 gün sonra doktora kontrole gitmiştim yumurtamın çatladıgını sölemişti.yumurtlamam bitti yani.idrar değil ama geçen hafta yani ilk kahverengi lekemden sonra erken adet olucam sanırım anormal bi durum var diye düşünüp doktoruma danışmıstım.kan testi yaptık ama negatif çıktı.ama bilmiyorum işte kafam karıştı.yumurtlamam oldu yumurtam çatladı.iğneyi olalı 20 gun oldu, jöle gibi şeffaf akıntılarım var ve hala ara ara kahvemsi akıntılarım sürüyo.ama adert olamıyorum.düzenli adet gören bi insanım aslında.şaşkınım.iyiki kantesti yapmışım yoksa şimdi kesin hamileyim diye bi sürü umutlancaktım.tek endişem kist oluşması.
ilk iğnemde bende 16. günün sonunda hastalanmıştım.

ceylan arkadaşım..evet canım kan testini geçen hafta başı yaptık.negatifti.sanırım kistim var..cumaya kadar bi numara olmazsa doktora gidicem artık.7 senedir bekliyorum zaten birazda kisti yok etmek için bekleriz artık napalım kısmet.

ceylan arkadaşım..evet canım kan testini geçen hafta başı yaptık.negatifti.sanırım kistim var..cumaya kadar bi numara olmazsa doktora gidicem artık.7 senedir bekliyorum zaten birazda kisti yok etmek için bekleriz artık napalım kısmet.

ya canım pek umutlandırmak gibi olmasın ama bana hamileymişsin gibi geliyor.. sonuçta kan testi bazen doğru sonuç vermeyebiliyo ben arkadaşım dan biliyorum, kan testinden 5 hafta sonra 2. kan testinde çıktı hamileliği çünkü geç döllenme olmuştu bakarsın seninde öyledir üstünede görüyo olabilirsin... hem kist olsa kahve rengi akıntı olmaz sanmıyorum en azından bende hiç olamdı ama bu dönemde soğan kürü felan uyguladınmı ?? O baya bi akıntı yapıyormuş okuduğum kadarı ile... İnşallah hamilesindir canım yaaa. bence sen bi test daha alıp yap evde neolur ne olmaz...

hayır canım adet olduktan sonra başlıcaktım ama incir kürüyle ikisini denicektim :)inşallah agzın bal yesin güzel sölüyosun hamilesindir diye ama ne bilim kan testi negatif çıktı ya umudumu kestim ben sanırım biraz.kesin oldugunu düşünüyodum.ama arkadasının başına gelen de ilginçmiş..sadece kist mi acaba diye beynimi kemiriyo.birde şu geç döllenme olayını bi arastırmam lazım.en son birlikteliğim çatlatma iğnesinden sonraydı.bilmiyorum ki..dediğin gibi yarın sabaha kadar olmassam bi test yapayım evde nolacak bakalım.iyi dileklerin için tşkler Allah hepimize nasip etsin o duyguyu inşallah.

hayır canım adet olduktan sonra başlıcaktım ama incir kürüyle ikisini denicektim :)inşallah agzın bal yesin güzel sölüyosun hamilesindir diye ama ne bilim kan testi negatif çıktı ya umudumu kestim ben sanırım biraz.kesin oldugunu düşünüyodum.ama arkadasının başına gelen de ilginçmiş..sadece kist mi acaba diye beynimi kemiriyo.birde şu geç döllenme olayını bi arastırmam lazım.en son birlikteliğim çatlatma iğnesinden sonraydı.bilmiyorum ki..dediğin gibi yarın sabaha kadar olmassam bi test yapayım evde nolacak bakalım.iyi dileklerin için tşkler Allah hepimize nasip etsin o duyguyu inşallah.

bana çatlatma iğnesinden sonra 3 gün ilişki dedi dr, sonra 1 gün bekledim 1 gün oldu, geçen haftayı değerlendirdik çünkü dr bırakmayın dedi. bu hafta henüz biişey olmadı :eek:
canım kist olsa farklı ağrır ya ben hep yumruyu hissediyodum içimde.. benim 2 arkadaşımda öle oldu, geç döllenme hatta biri tüp bebek tedavisi için gitmeden bir gün önce kan testinde öğrendi şok oldular tedaviyi bırakmışları tüp bebek tedavisine başlayacaklardı... ya dediğim gibi yarın felan bi bak sen idrarda, merak ettim inşallah hamilesindir canım yaa. haber ver mutlaka dualarım seninle..:Saruboceq:

[Hadi bee Daha erken yapmışsındır bekle daha inanıyorum var yaa incisu neyaptı acaba

sevgılı ceylan cım
şekercım henuz beklıyorum
adet tarıhım 22 subat
ısrarla adetımı beklıcem
ama asırı derecede kasık ve bel agrım var
sanırım adet olucam

Son düzenleme:
[Hadi bee Daha erken yapmışsındır bekle daha inanıyorum var yaa incisu neyaptı acaba

sevgılı ceylan cım
şekercım henuz beklıyorum
adet tarıhım 22 subat
ısrarla adetımı beklıcem
ama asırı derecede kasık ve bel agrım var
sanırım adet olucam

canım benimde adet tarihim 24 ü
bendede kasık ağrısı var,birde acayip gaz sancısı olyor,
ya üfff sinir oluyorum hamileliktenmi yoksa adet sancısımı
nasıl ayırt edicez bilemiyorum herkesde farklı oluyor.
göğüslerimde ne sancı ne şişme ne uyuşukluk hiçbir şey yok
meraktan öleceğim, eve geldim test vardı fortelin aldım elime
sonra vazgeçtim, yapsam çıkmayacak sinir olucam sonra bıraktım yapmadım..

kızlar benimde 28i adetimm ama bence yok bu ay bende bişiyyy

bu iğne her ay farklı etki ediyo galiba geçen ay göğüs uçlarım acayip acıyodu bu ay şişkinlik var hafif o kadar bi halt anlamadım bu işten ama hamilelik belirtisi hiç yokkk

Defalarca yapılmama rağmen çatlatma iğnesinden olumlu sonuç alamadım.En son 1 ay önce yapıldım.Dr'um koldan yapılacağını daha etkili bir iğne olduğunu söyledi.Ama gene nasipte yokmuş.Üstüne üstlük bana çokça iştah verdi.

Kızlar bende basit kist vardı ve 2-3 kere soğan kürünü uyguladım fakat,bu denli kahverengi lekelenme gelmemişti bende de şuanda hafif akıntıyla karışık lekelenme olmuş..Bende sizlere yazacakken bir baktım benim gibi olan arkadaşlarımız var.Hakkımızda hayırlı olsun

Defalarca yapılmama rağmen çatlatma iğnesinden olumlu sonuç alamadım.En son 1 ay önce yapıldım.Dr'um koldan yapılacağını daha etkili bir iğne olduğunu söyledi.Ama gene nasipte yokmuş.Üstüne üstlük bana çokça iştah verdi.
Canım..sen şimdiye kadar hangi iğneden oldun bende koldan vuruldum allah inşallah bu sefer meleğin tutunur canım belirti olmaması çok doğal ilk gebeliğin
kızlar benimde 28i adetimm ama bence yok bu ay bende bişiyyy

bu iğne her ay farklı etki ediyo galiba geçen ay göğüs uçlarım acayip acıyodu bu ay şişkinlik var hafif o kadar bi halt anlamadım bu işten ama hamilelik belirtisi hiç yokkk

canım Dur daha 28 Şubata çok var sen ceylan ben ceylan ikimizde hamiş olacağız inşallah bende 83lüyüma.s.

İncisu senden güzel haberler bekliyorum hayırlısıyla

canım benimde adet tarihim 24 ü
bendede kasık ağrısı var,birde acayip gaz sancısı olyor,
ya üfff sinir oluyorum hamileliktenmi yoksa adet sancısımı
nasıl ayırt edicez bilemiyorum herkesde farklı oluyor.
göğüslerimde ne sancı ne şişme ne uyuşukluk hiçbir şey yok
meraktan öleceğim, eve geldim test vardı fortelin aldım elime
sonra vazgeçtim, yapsam çıkmayacak sinir olucam sonra bıraktım yapmadım..

ukla gidip kan testi yap bence.adetine 5 gün kalmış.emin ol o 5 günü daha eahat geçireceksin kan testi sayesinde.negatif çıkarsada üzülme.ilk gün biraz yıkılıyo insan.ertesi güne toparlanıyosun.adeti beklemek daha zor bence.çunku ister istemez umutlanıyosun.oldu mu olacak mı derken insanın ömründen ömür gidiyo..ben 5 yıldır her ay aynı yıkımı yaşıyorum sonra ertesi güne toplarlıyorum kendimi.erken havlu atmış olursun bizde ögreniriz sonucu hem :)sen ne zaman iğne olmuştun?

bu arada iğneden sonraki 21. günüme girdim.bu kadar bekleyen oldu mu ki hiç arkadaslar.bi yandan da dua ediyorum iyi ki kan testini yapmışım geçen hafta diye.yoksa bu ay ortalığı ayağa kaldırmıştım çoktan hamileyim diye.bugunde olmazsa doktora gidicem artık yarın..hayırlısı bakalım.

Kızlar bende basit kist vardı ve 2-3 kere soğan kürünü uyguladım fakat,bu denli kahverengi lekelenme gelmemişti bende de şuanda hafif akıntıyla karışık lekelenme olmuş..Bende sizlere yazacakken bir baktım benim gibi olan arkadaşlarımız var.Hakkımızda hayırlı olsun

delikafaduldenCanım belkide kahverengi lekelenme kisten değilde bebeğin yerleşmesindede olabilirrr belli olmazz :)bekle bakalımdelikafadulden

X