Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

evet ya ben şaşıyorum kazayla hamile kalanlara kazayla oldu derler ya biz kasten bile yapamıyoz gerçi tövbe tövbe bizim elimizde değil ki arkadaşlar vereck olan Rabbim hayırlısını versin hepimize sabır

ha bu arada dr dan geldim daha yeni benim yumoşlar henüz küç.ükmüş iğneyi yapmadı salı günü yaptıracam ballı karışımı da yedim ama yeterince büyümemiş gerçi bugün 12. günümdü normaldir herhalde toplamda 5-6 yumoş vardı ve 11, 12,14,ve 16mm olmuşlar dr iğneyi bugün yapmamız çok etkili olmaz dedi salıya kaldı baklım hayırlısı Rabbim ne olur bu ay başaralım izninle

arkadaşlar benim çatlatma iğnesi olalı bugün 13. gün şimdiye kadar bir şikayetim yoktu ama bugün karnım ağrımaya ve göğüslerim acımaya başladı. acaba olmadımı daha önce aynı şeyleri yaşayan varsa bana yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

nilacım bahsettiklerin adet belirtisi de olabilir hamişlik belirtiside canım ama inşallah ikinci seçenektir tatlım

kıs ceylan balllll nerdesiniz karulaaaarrrrrrrr

nilacım bahsettiklerin adet belirtisi de olabilir hamişlik belirtiside canım ama inşallah ikinci seçenektir tatlım

senağlamaiyi değilim ceylanımm.Klomende bugun 4.günümdüüüü ama dünden beri karın ağrım varr geçmiyorrr.ee ben bursadayım dr rizede ne yapıcamm dıye kafayı sıyırıcaktımm.dr aradık bugun ilacı kesin dedi..Bakalım eve gidince dr randevum nasıl geçicekk dua edin bana kızlarr ınsallah OHSS olmammışımdır çok korkuyorumm:çok üzgünüm:

balııııımm beniiiiimm..Şenizüzülme bitanem.:1hug:.inşallah bişey çıkmaz..sen moralini bozma..peki bu ohss nedir:uhm:cahilim kusura bakma canım yaaa..ne zaman gidicen dr a..inşallah ağrıların geçer bitanem..öptüm canım benim...Şeniz

Ebrum arama yaparsan netten ne olduğunu anlarsın canımmmm..benneyaptımki

balımmm canım üşütmüşsündür belki karnın ondan ağrıyodur canım benim ya bozma moralini doktorunda önlem amaçlı ilacı kestirmiştir bence iyi düşün iyi olsun ama orda biraz daha kalıcaksan tedbir amaçlı bi başka doktora ultrasonla baktır canım için rahatlar

Ceylanım sanırım annemin sözünü dinlemeliydim.oda üşütme dedi :)geçtii ağrımmmm ilacıda almaya devam ediyorum.Delüyüm yaa dr arıyorum bırakam dr bırak dıyoo.ama ben 1 gun sonra ılaca yıne devam ediyorumm.Gidince gülücek adam bana:roflol:

canım geçmiş olsun üşütmüşsündür anneler herzaman haklı

ceylanım antalyada toplantım vardı..Yorgunum sen nasılsın ..:1hug:

kızlar günaydın bugün sonunda çatlatma iğnesinin 15.günü sağ tafta karnımın alt tarafında şiddetli bir batma var. ne olacak bilmiyorum. test alsam belli olurmu yoksa birkaçgün daha beklesemmi

Ebrum arama yaparsan netten ne olduğunu anlarsın canımmmm..benneyaptımki

baktım netten buldum balııımm..bu arada öğrenmiş oldum..nasıl oldun canım ,ağrıların geçtimi?eee temel atma töreni ne zaman:roflol::roflol::roflol:biz eşimle öyle deyip gülüyoz:roflol::roflol:balııımm..bugün rüyamda kendimi hamiş listesine ekliyodum bizim topikte:roflol::roflol:hayırdır inşallah..öptüm canım benim..Şeniz

kızlar günaydın bugün sonunda çatlatma iğnesinin 15.günü sağ tafta karnımın alt tarafında şiddetli bir batma var. ne olacak bilmiyorum. test alsam belli olurmu yoksa birkaçgün daha beklesemmi

canım sanırım iğneden sonra 10-12 gün sonra kanda çıkabiliyo hamilelik..istersen kan tahlili yaptır..inşallah bu ay tutmuştur nilacım..Rabbim yar ve yardımcın olsun..amiiinn..

canım merhaba bence bekle birazdaha
inşallah hamilesindir canım

kızlar size bişey söylümcem..kk nın ana sayfasında duyduk duymadık demeyin bölümünde, acısıyla tatlısıyla diye bir konu açılmış..orda hallisna arkadaşımız yardımlarınıza ihtiyacım var diye bir konu açmış..bizlerden birer yasin okumamızı istiyor..kuran bilen arkadaşlarım oraya uğrayıp isminizi yazdırır mısınız?yazısını okudumda çok ihtiyacı var ...öptüm canlarııımm...

kızlar bişey sorucam mayısın 6 sında ilk çatlatma ignemi oldum ama bu ay hamilelik yok aradım doktorun hemşiresi ikinciyi şimdi yapmayalım dedi aşılamaya yönlendirdi ben en azından eylüle kadar yumurta takibi ve çatlatma ignesini deneriz diye düşünüyordum üst üste çatlatma ignesi tedavisi olmuyormu gittigim yer tüp bebek merkezi acaba beni başlarından mı sagdılar çok kafam karıştı siz ne arayla yumurta takibi yaptırdınız lütfen yardım

merhaba arkadaşlar,
ben sitenin yaklaşık 2 senelik üyesiyim. çooook uzun zamandan beri siteye giremiyodum.
bu topici de yaklaşık 2 aydır takip ediyorum. bende ilk ay sadece klomen, ikinci ay klomen+menogon+ovitrelle çatlatma iğnesiyle tam 20 ay sonra hamile kalanlardanım. henüz 5 haftalığım:) çatlatma iğnesinden sonraki 17. günde idrar testinde pozitif çıktı.sizlere umut olsun diye yazdım arkadaşlar. umarım hepiniz çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alırsınız.allah hepinizin yüzünü güldürsün:enbuyukkk:

haaa bu arada arkadaşlar ben klomen+menogon kullanırken hiçbir ağrı vs. hissetmedim. çatlatma iğnesi oldum yine ne ağrı nede başka bişey hissettim. hatta regle günlerim yaklaştığında göğüslerimde şişlikler bile inmişti. heh tamam şimdi oluyorum diye diye 4 gün geçti veee pozitif. tavsiyem belirtilere hiç bakmayın. benim bünyem çok hassas mutlaka hissederim diyodum ama inanın hiçbir belirti yoktu.

saol arkadaşım ya benim de hiç ağrım olmadı mayıs 23 de iğne yaptırdım 2 yumurtam olgunlaşmıtı biri 3 cm biri diğeri 18mm normal mi bu büyülklükler eşimde de varikosel var ama sonuç pozitif olur inşallah ne zaman belli olur arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…