Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

kısmet çok sevindim sağlıklı kucağına almak nasip etsin
bende bugün test yaptım negatif kısmet değilmiş..

:eek:
saol arkadaşım ya benim de hiç ağrım olmadı mayıs 23 de iğne yaptırdım 2 yumurtam olgunlaşmıtı biri 3 cm biri diğeri 18mm normal mi bu büyülklükler eşimde de varikosel var ama sonuç pozitif olur inşallah ne zaman belli olur arkadaşlar

güzelim 3 cm derken 30 mm mi demek istedin:uhm:eğer öyleyse baya gelişmiş yumurtalar:nazar: valla benim 12.günde 17 mm idi. işyerinden izin alamadığım için doktor tahmini on gün ve ertesi menogon iğne, 3.gün çatlatma iğnesi ve 2 sonra ilişki dedi. ama bizde 12.günden sonraki 5.gün üstüste ilişki oldu:eek: yani senin yumurtalar çok iyi geldi valla bana umarım tutmuştur be güzelim.

3cm kiste dönüşme ihtimali olur ama Rabbim güzelim neylerse güzel eyler..

slm arkadaşalr ben de çatlatma iğnemi dün oldum hayırlısıyla bu ay olur inş .dualarınızı esirgemeyin lütfen

10 günde o kadar büyümüş komen içmiştim doktor bu kadar çabuk büyüyeceğini tahmin edemedim dedi evet 30 mm ama diğeri 18mmydi çatlatma iğnesiyle inşallah biri hiç değilse işe yarar 30 mm olan da kızlar çatlatma iğnesiyle kiste dönüşmez inşallah 2 yıllık evliyim ve ilk defa çatlatma iğnesi oldum ben de süt hormonu yüksekliği vardı bu ay haplarla düzeldi bundan sonra bekliyoruz bebiş bakalım:CüvCüv:

selam kızlar bende dün oldum prenglyyy ayyy halakaydirigubbakcemile3 ağrıyo yürüyemiyorum,yarın 12de de aşılamam yapılacak Allahım izin verirse....Allahım hepimizin yardımcı olsunnnnn:ecrin_bebek:

ben klomeni 4 gün içtim doktor 5 dedi ama benim ilacım 4 günlük kalmıştı doktora da beş gün içtim dedim-tatlicadiarzu-ama sabahları bal ve polan karışımı yedim acaba o mu bu kadar geliştirdi yumurtayıkafamçokkarıştı

slm bende pazar günü oldum pregly yarın dr ye gideceğim inşallah bu sefer çatlamıştırda işe yarar:Saruboceq:

slm bende pazar günü oldum pregly yarın dr ye gideceğim inşallah bu sefer çatlamıştırda işe yarar:Saruboceq:

inşallah hepimiz mutlu haberlerle döneriz kendimden çok eşimin sevinmesini istiyorum çatlatma iğnesi olduğumdan beri bazen kendini baba gibi hissediyokaydirigubbakcemile3benim adetim 10 haziran ama bu ilaçlar ilerletebilir o yüzden ben geçen ayki günümü 13 haziran olarak belirliyorum belki daha da gecikir ilk klomen kullandığımda 5 gün gecikmişti ne ümit ne ümitti benim için:nazar:

kızlar bişey sorucam mayısın 6 sında ilk çatlatma ignemi oldum ama bu ay hamilelik yok aradım doktorun hemşiresi ikinciyi şimdi yapmayalım dedi aşılamaya yönlendirdi ben en azından eylüle kadar yumurta takibi ve çatlatma ignesini deneriz diye düşünüyordum üst üste çatlatma ignesi tedavisi olmuyormu gittigim yer tüp bebek merkezi acaba beni başlarından mı sagdılar çok kafam karıştı siz ne arayla yumurta takibi yaptırdınız lütfen yardım

tatlım uzun süre üst üste klomen ve çatlatma iğnesi kullanmak kiste yol açıyor
ben 5 ay üst üste kullandım klomen ve çatlatma iğnesi ve kist oluştu ve 1 ay yasmin kullandım
bu ay tekrar klomen kullandım ve pazar günü iğne oldum yarın dr ye gideceğim olmazsa haziranda aşılama yapılacak benimde
sen ne zamandır gidiyorsun yumurta takibine eğer 1-2 ay gittiysen yumurta takibine hemen aşılamaya yada tüp bebeği düşünme derim ben araştır istersen başka dr lerede sor
tüp bebek merkezleri maalesef para kazanmak için hemen tüp bebek yada aşılamaya yönlendiriyorlar uğraşmak istemiyorlar daha doğrusu hastanın psikolojisini düşünmüyorlar hhayırlısı olsun hepimiz için ALLAH sağlıklı sıhhatli bebeklerimize kavuşturur inşallah

X