Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Günaydın canlar Belki erken belki değil ama içim kıpır kıpır Test yaptım koca bir Negatif Rabbim neylerse güzel eyler..

ÖZledim ruhum adaşcım :asigim:Nerelerdesin yafrum..

huhuuuuu burdayım delikafadulden
Başla bakalım Allah son defa kullandırmayı nasip etsin..Şeniz
Balsuratım Başka başka neler yapıyorsun cankuşş..

SLM Kızlar nasılsınız bakalım bugün benim adetimin 10. günü kasıklarımda sızı ve şişkinlik hissediyom yumoşlar büyüdü heralde cumartesi dr a gidip iğne olcam. Acaba bu arada çok fazla büyürler mi 2 güne kadar bilmiyom yumoşların çok büyümesi de sorun çıkarır mı ki yedim ballı çörekotunu içtim hayıt çayını bir de klomen i aldım dün bitti bakalım Allah sonumuzu hayır getirsin canlarım zannedersem bitkilerin faydasını gördüm ben çünkü geçen ay klomen i tek kullanmıştım ve bittiğinde de kasıklarımda falan hiçbir şey hissetmemiştim ama bu ay iki gündür kasıklarım ağrıyo

ceylanım sonuç negatif demişsin belki de olmaz sen erken yapmışsın testi hayırlısı bakam

yağmur nerelerdesin sesin çıkmıyo hiç ne oldu nasıl gidiyo bi uğra arkaşım şuraya

ceylanım kayınvalidemlerdeydik kuşummm dün geldik testin negatifmiş senin gününe daha var benim bildiğim öle değilmi ben mi karıştırıyorum erken yapmışsındır belki canım testi

geldim canım geldim negatifi görünce üzülmüştüm ama sanom erken yaptım 23 de gel dedi doktorum da adet olmadım bu ilaçlarla halbukü gününde gelmeliydi dimi son iki gün çok gerginim yanlız sinirsel olarak

ya canım klomen ve iğne adet gecikmesi ya da erken gelmesi yapabiliyomuş dr söledi senin günün ne zamandı yani gebelikyoksa kesin olarak gecikme normal olabilir

SLMM
kızlarr aranızda çatlama iğnesii sonrası kesesi gelişmeyen veya kan pıhtışması yasayan var mıı

sonuş ne olduu
düşüklemii sonlandııı

Günaydın canlar Belki erken belki değil ama içim kıpır kıpır Test yaptım koca bir Negatif Rabbim neylerse güzel eyler..

huhuuuuu burdayım delikafadulden
Başla bakalım Allah son defa kullandırmayı nasip etsin..Şeniz
Balsuratım Başka başka neler yapıyorsun cankuşş..

Ceylanımm hüzünlüyümm ,ağlamaklıyımm ailemin yanında son 5 günüm kaldı evime dönücem:çok üzgünüm:
klavaövücemm senii neden erkenden test yaptın bakimm saymıyorum o testii bennn allah büyükk belkide çıkmadıı testtedelikafadulden

zlm33 cüm doktorumu aradım cumartesiye geliyo 23 diye yarın çagırdı adet olmazsam kan testi yapıcak idrar için erkendi yaptıgında dedi hadi hayırlısı öpt çok bu arada adın sorun olmazsa ne söylermisin

özlem hadi yarın iyi haber bekliyoz senden kan testinde herşey çıkar hemen yaz öptüm çok

delikafaduldenKızlar bal karışımı ve 4 klomenle .Bugun daha 2.günümm anam daha 3 gün var ilaca bitmesine benim şimdidenn zonkluyo yumoşlarr.Anneme diyomkii anne büyüyüyo yumurtalarım bak bu taraftaa.oda gülüyor ne biliyon diye.dedim ggörürüsün usg de dr dicek :roflol::)ozaman tlf açarım sana dedim:roflol:

evet cnm balsurat ben de aynı şeyi yaşadım yarın dr a gidecem du bakim ne olmuş çok büyümüşlerse bir de

kızlar kandada negatif bir dahaki aya kaldı umutlarım allah hepimizin muradını versin
iNŞAllahh önümüzdekii aya yüzün güler canımm.hakkında hayırlısı olsunn:1hug:
evet cnm balsurat ben de aynı şeyi yaşadım yarın dr a gidecem du bakim ne olmuş çok büyümüşlerse bir de

Canım inşallahh güzelce yumoşların geliştiiir rahatt ollll relaxxx:lepi:

kızlar adet oldum klomende son ayımdı.beni listeden silebilirsiniz.kendi haline bıraktım ne olursa olsun.sıkıldım artık.

bizde hamile kalmak icin uğraşıyoz.ama beceremedik.iğnelerde işe yaramadı.işimiz allaha kaldı.hamile kalmak ne kadar zormuş.kaynanam 14 tane dogurmuş.bende bişey yok 3 senedır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…