Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

kızlar çoooooooook am çok sağolun. okadar mutluyum ki ve sevincimi sizlerle paylaşınca daha da mutlu oluyorum. Allah bebk isteyenlerin hepsine bunu nasip etsin ve dicek bunu biliyorum, sınanıyoruz önemli olan sabretmek ve istemekten vazgeçmemek. gün gelicek sizleri de kutlıcaz. öpüldünüz canlarım. hepinize tekrar teşekkürler. duanızı eksik etmeyin her şey güzel gitsin

slm kızlar bende ayın 7 de pregnly vuruldum adet tarihim 24 mayıs el ve ayaklarınızda yanma ve ateş basması oldumu hiç sizde
adetime 5 gün kaldı allah hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin hepimizeee

yağmur sen bugün test yapıcağını söylemiştin ne oldu yaptın mı sonuç nedir hadi hayırlısı bakalım

zeytin mrb hoşgeldin başka ne gibi belirtiler hissediyorsun o sıcak basmalar ben de olmuştu ara ara ama benimki adetle sonuçlandı senin için en hayırlısı olsun inş.

bide göğsüm çok sılıyo hayırlısı 5 gün sonra olacam adet belli olur pzts. engeç canım bugün 12. günüm iğneden sonra

YA CNM zor bi durum gerçekten çok istiyosun ve 1 yıl ara vermek zorunda kalacaksın Allah a güven ve dua et hayırlısı için olmazsa bile yine bir hayır vardır unutma ama olacak inş belirtiler öyle gibi umarım Allah gömlüne göre verir

zlm cim sagol maglesef negatif çıktı bu gün igdene sonra 13. günümdü yinede adet olmazsam 23 de doktora gidicem hayırlısı artık kendinize iyi bakın

yağmurcum ama henüz adetin geçmedi ki biliyorsun adetin geçmeden doğru sonuç vermeyebiliyo sıkma canını olmazsa bile herşeyin bir saati var bilyosun ki hakkımızda hayırlısı

ya kızlar bir de fikrinizi almak istiyorum ben adetimin ilk gününden beri hayıt çayı içiyorum yarın klomen bitecek yani 9. günüm yarın.ben 23 mayısta dr a gidecem iğneyi o zaman yapacak herhalde acaba iğneyi olduktan sonra da hayıt çayına devam etsemmi bilmiyorum o zamanda zararı olur mu bilginiz varsa lütfen yardımcı olun

KIZLAR. BOMBA HABERİMİ VERİYORUM
HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
DEĞERİM 328:nazar::nazar::nazar:
ÇOK MUTLUYUM. ÖYLE BÜYÜK Bİ SÜPRİZ,ÖYLE BÜYÜK Bİ MUCİZE Kİ ANLATAMAM. :dance::dance::dance:

canım harika tebrik ediyorum gerçekten çok mutlu oldum allah tamamına erdirsin

bende ve eşimde problem yok kızlar bir defa klomenle hamiş kaldım 10 haft. kalp atışı duyulmaığı için kürtaj oldum 10 aydır da tık yok geçen senede mayısta hamiş kalmıştım
umarım bu senede öyle olur allah hayırlısını versin herzaman
allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin çatlamama ihtimaline karşı pregnly vuruldum adetin 10. günü 18mm di kısmet bakalım ne olacak 4 gün sonra adet olmam lazım

ŞenizNaberrr canımm ne yapıyonn:)Huu nerdesinizz ceylannn ebruşummm huuualkisalkisalkisalkisalkisalkis
Ceylanım bende senden yarın klomene başlıyorumm adetin 3.günüde bal.tarcına başladım.bide +günde 4 klomenn bu ay bana edilcek:roflol:Ohh sonrada göbüşe saplayalım ovıtrellayıısırnaşık şeysıyırdımmm kusura bakmayın:eek:

ŞenizNaberrr canımm ne yapıyonn:)Huu nerdesinizz ceylannn ebruşummm huuualkisalkisalkisalkisalkisalkis
Ceylanım bende senden yarın klomene başlıyorumm adetin 3.günüde bal.tarcına başladım.bide +günde 4 klomenn bu ay bana edilcek:roflol:Ohh sonrada göbüşe saplayalım ovıtrellayıısırnaşık şeysıyırdımmm kusura bakmayın:eek:

bana bak sakın bu bu sefer de sütle içme klomeni:mymeka::roflol::roflol::roflol:bu ayı da kaçırma tam eşini özlemişken,sıkıntıarın hasretliğin azalmışken oooohh:sm_cool::sm_cool:bu ay gelsin bebişleeeeerrr:emir_bebek:iyiyim balım ne olsun adetime 8 gün kaldı..belim bugünlerde çok ağrıyo..neden anlayamadım..öptüm balııımm...Şeniz

ceylanıımmŞeniz tedavin hayırlı olsun canım..inşallah bu ay gelir bebişin hayırlısıyla..dualarım sizlerle canlarııımm..:Saruboceq:Şeniz

bana bak sakın bu bu sefer de sütle içme klomeni:mymeka::roflol::roflol::roflol:bu ayı da kaçırma tam eşini özlemişken,sıkıntıarın hasretliğin azalmışken oooohh:sm_cool::sm_cool:bu ay gelsin bebişleeeeerrr:emir_bebek:iyiyim balım ne olsun adetime 8 gün kaldı..belim bugünlerde çok ağrıyo..neden anlayamadım..öptüm balııımm...Şeniz

ceylanıımmŞeniz tedavin hayırlı olsun canım..inşallah bu ay gelir bebişin hayırlısıyla..dualarım sizlerle canlarııımm..:Saruboceq:Şeniz

:roflol:sırnaşık şeyEbruşumm sütle içecem hehehe:)Şaka şaka :)Ama ben sitede dr sordumm hiçbirşey olmazmışşş merak etme dedii.:)YANİ KULAKTAN DUYMA üyelerin ayzılarından dolayııı boşuna endişelenmişimmdelikafadulden

Belkideeeeeeee bel ağrınn hamişliktendirr canım hadii hayırlısıııı inşallahhh..ÖpüyorummŞeniz

ceylan83 senin ovulasyon testleri topiğinde mesajını gördüm babystart focus marka tükürükle yapılan ovulasyon testini aldığını ve memnun olduğunu yazmışsın ben de alsam mı diye düşünüyorum bunun belli bir süresi var mı yoksa kullanımı sınırsız mı mesela donna türk diye bir marka var o 12 aya kadar kullanılıyo ama ondan pek memnun değiller ayrıca sipariş edince kaç günde geliyo hangi siteden istedin canım yardımcı olursan sevinirim

canım kullanımı sınırsız bende focus var internetten aratırsan çıkıyo zaten satan yerler tatlım ben abd den bi arkadaşa sipariş etmiştim saolsun o gönderdi bana am türkiyede de satıcıları var cnm

balımmmm ceylanımmm nasılsınız özledim sizi ya yoktum ne zamandırrr

canım kullanımı sınırsız bende focus var internetten aratırsan çıkıyo zaten satan yerler tatlım ben abd den bi arkadaşa sipariş etmiştim saolsun o gönderdi bana am türkiyede de satıcıları var cnm

balımmmm ceylanımmm nasılsınız özledim sizi ya yoktum ne zamandırrr

Ceylanımm hoşgeldinnnnŞenizBizde seni özledikkk:)kendine iyii bakk öğretmenimizz:jeyyar:

X