Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Zlmm'mmm Çatlatma iğnemin 7.günü sancım yok arada kasıklarım ağrıyor ..Bakalım neolacak hakkımızda hayırlısı..

aaaaaaaaa ne oldum acaba yağmur niye öle şişkinlik oldu ki adetine kaç gün var hayırlısı olur inş. cn

CEYLANIM ay inş aradaki o kasık ağrın hayra işaret olur cnm ben de çok merak ediyom cnm olacak bu ay inş Allah yüzümüze baksın hayırlısı olsun ben de cumartesi olucam çatlatma iğnemi bugün klomen in 3. günü ben de arasıra yumurtalıklarımda sızı ve zonklama gibi bişey hissediyom bu arada ben bal çörekotu ve tarçın karışımı ile hayıt da kullamıyom acaba çabuk mu büyüdü yumoşlar Rabbim hepimize hayırlısını ver inş.

SWEET BABY hayırlı olsun cnm inş bişey olmaz korka herşey iyi çıkar ve sen bize de dua edersin di mi

kızlar şişligim indi bu gün ama çok kasık agrım var bu gün çatlatma ignesinin 12 . günü ananeme test aldırdım ama daha yapmadım yarın sabah yapsam çıkar demi artık normalde 20 si adet günüm ben testen ögrenmek istiyorum doktordan negatif duynak yada adet olmak daha yıkıcı geliyo yarın 13 . gün çıkarmı evde yapılan teste kendimi adet olcak gibi hissetmiyorum

sweetyciiiimm nerelerdesin bacııımm..merakta kaldık..inşallah güzel haberlerle gelirsin müjde müjdeee diye yazarsın inşallaaaahhh...canım seni bekliyoruz..öptüm sweetyciiimmm...

arkadaşlar meraba ben yeni kayıt oldum
11 mayısta çatlatma iğnesi oldum ama hiçbir ağrım veya şikayetim yok. ağrılımı olması gerekiyordu acaba. birde hamile değilsem nezaman adet olurum

nila70 hoşgeldin canım agrı ilk 9 gün olmamıştı zaten herkezde olmaz başka bir ilaç içiyormusun daha başlamamış olabilir ama sancıyla hamileleigin ilgisi yok rahat ol

KIZLAR. BOMBA HABERıMı VERıYORUM
HAMıLEYıMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
DEĞERıM 328:nazar::nazar::nazar:
ÇOK MUTLUYUM. ÖYLE BÜYÜK Bı SÜPRıZ,ÖYLE BÜYÜK Bı MUCıZE Kı ANLATAMAM. :dance::dance::dance:

tekrar hayırlı olsun cnm darısı bize inş dua et hamişlaerin duası kabul olurmuş çok güzel haber bu

sağol canım başka ilaç içmiyorum sadece 5 gün klomen kullandım
buarada hamile olan arkadaşım hayırlı olsun inşallah

sweetbaby çok sevindim allah kucagına almayı nasip etsin bu ay igne olmuşmuydun ki sen eşinide kutluyorum

KIZLAR. BOMBA HABERİMİ VERİYORUM
HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
DEĞERİM 328:nazar::nazar::nazar:
ÇOK MUTLUYUM. ÖYLE BÜYÜK Bİ SÜPRİZ,ÖYLE BÜYÜK Bİ MUCİZE Kİ ANLATAMAM. :dance::dance::dance:

canım benimŞenizŞeniz diğer topikte de seni tebrik ettim..inan çok sevindim..tekrar tebrik ederim canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn...:Saruboceq::Saruboceq:hadi halaya:teytey::teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:

:Saruboceq:
KIZLAR. BOMBA HABERİMİ VERİYORUM
HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
DEĞERİM 328:nazar::nazar::nazar:
ÇOK MUTLUYUM. ÖYLE BÜYÜK Bİ SÜPRİZ,ÖYLE BÜYÜK Bİ MUCİZE Kİ ANLATAMAM. :dance::dance::dance:

:teytey::teytey::teytey::teytey:
:dance::dance::dance:
Kızlarrr nerdesinizz hamişimizzz varrrrrralkisalkisalkis alkisalkisalkis Tekrarr tebriklerr canımmm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar meraba ben yeni kayıt oldum
11 mayısta çatlatma iğnesi oldum ama hiçbir ağrım veya şikayetim yok. ağrılımı olması gerekiyordu acaba. birde hamile değilsem nezaman adet olurum

canım hoşgeldin aramıza ..ağrın olmayabilir çok doğal..Bu arada aynı gün çatlatma iğnesi olmuşuz 26mayıs günün 15 gün ekleyeceksin iğne gününe :asigim:

Sweeett tebrikler tekrar Allah sağlıklı kucağına almak nasip etsin ınşallah..:enbuyukkk:

canım hoşgeldin aramıza ..ağrın olmayabilir çok doğal..Bu arada aynı gün çatlatma iğnesi olmuşuz 26mayıs günün 15 gün ekleyeceksin iğne gününe :asigim:

hoşbulduk. siz daha önce iğneyle çatlatmayı denedinizmi benim ilk defa oldu çok endişeliyim

X