Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Slm arkadaşlar ben hala kırmızıları görmedim ama test yaptım negatif çıktı.ığneyi vurulalı bugün tam 23 gün oldu.Geçen ay 17. gün olmuştum.Kafam çok karışık bebiş yoksa adet olim bari de tedaviye devam edim yaw.ığneyi yaptırdıktan sonra bu kadar geciken varmı hiç yaaaaaaa

tatlım doktoruna bi görünsen belki yumurtan çatlamamıştır
yada idrarda hamilelik belli olmamıştır kanda baktırmanı ister doktorun muhtemelen

Canım bu iğneyi vurunanlar aslında kanda gebelik baktırması gerekiyo sanırım..çünkü iğnede adeti geciktirebiliyomuş..kızımda dr um adetin geçerse kanda gebelik baktır demişti..birde öyle yap istersen olmazsa dr a git canım benim..

Günaydııınn kızlaaaarrr..herkese hayırlı bereketli haftalar..öptüm calarııımmmŞenizŞeniz

selam canım ben varım :) 30 ocakta iğne oldum şubatta adet görmedim.şubat bitti.1 martta tekrar adet olabildim.sen hesapla işte :)epey bi geciktim ki normalde düzenlidir.senin nasıl bilmiyorum.doktorum bana o zaman biraz bekleyelim demişti.gecikmesine neden olabilecek bi problemde yoktu.eger kanda ve idrarda negatifse bence doktoruna danış ve bekle.olursun er geç.martta adet olduktan sonra ondan sonra bi problem yaşamadım ben gayet düzenli olmaya başladı.umarım tedavin sonuç verir canım.geçmiş olsun.

slm gusel anne aday adayları....
nasılsınız bakalım ...arada bır gelıp takıp edıorum sızı elımden geldıı kadar,moraller yerındedır umarım..pisikolojinizide fazla yormayın olurmu gelıp gıdıp aynı seyı soyluo demeyın ha benım için...benım ole olduundan sızdede ole olur dıe dua edıorum işte....
hem tıp ta cok ıleı kızlar..tedavıyle hamiş kalabılen okadar cok ki...Rabbım hepınıze bırer malek nasıp etsın en kısa zamanda...umudunuz sızı hiç bırakmasın guzeller....

--------------------------------------------------------------------------------

Bu Gün Mevlüd Kandili

Bu gün mevlüd kandili,
Bir güneş doğup aydınlattı,
Zulmün kuşattığı alemi,
O zamanın son peygamberi,
Rahmetin önderi hakkın habibi,
Doğduğun günü kandil bildik,
Kandil olarak bilemedik seni,

O gün yıldızlar başka parlıyordu,
Gök yüzünde arşu a´lada,
Kainat uzun zamandır bekliyordu,
Elleri açılmış duada,
Yahudi bilgeler bağırırken,
Mekke sokaklarında o geldi dünyaya,
Son peygamder Muhammed Mustafa,(s.a.v)

Yıkıldı bir bir küfrün alametleri,
Basireti körler anlamadı bu acaip halleri,
Söndürdü bir bir küfrün yaktığı ateşleri,
O gün melekler tavaf ediyordu ka´beyi,
Validemiz aminenin evini Mekke şehrini,
Müjdeliyorlardı kainata merhamet peygamberini,

Yeterince sevip anlayamadık,
İsmini oğullarımıza verdik ama,
Dediklerini tutamadık nede çağrısına kulak verdik,
Kalktık ümmetiyiz dedik,
Kendini değil doğduğu günü kandil bildik,
Yinede sevdi o aciz günahkar ümmeti,
Doğar doğmaz varıp secdeye ümmeti ümmeti dedi,
Çünki o alemlerin yaratılış sebebi rahmetin peygamberiydi,

Bizlerden kardeşlerim diye söz ederdi,
Ashab şaşırır kıskanır kim bu kardeşleriniz derdi,
Siz beni görüp inandınız sevdiniz,
Onlar görmeden inanacak sevecek kardeşleriniz,
Sen ümmetine haris düşkünsün ya nebi,
Şefaatinden mahrum etme biz ümmeti,
Biliriz kabül etmeyeceksin biz girmezsek,
Sunulan cenneti,
Çünki sen rahmetsin merhametsin,
Rahmet merhamet peygamberi,
Ona layık ümmet olmakla şereflendir bizleri

Bugün efendimizin doğum günü,cümlemizin bayramı MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN CANLARIIIIMM..bu mübarek günde birbirimiz için bol bol dua edelim..dualarda buluşmak dileğiylea.s.:1hug:

ben geldim 3-4 gündür giremiyordum haftasonu ist.a geldim eşimde toplantıda antalyada iyi geldi kısa süre düşüncelerden uzaklaşmak..Tek özledığım sızler ve eşim oldu

ya kızlar bişi sorcam. hani bende çatlamayanlar kist olmuş ay. soğan kürü de yapıyorum. ama sol kasığımda ama daha çok vajinal bölgeye yakın ağrım oluyo ara ara. yaaaa gitmiyomu bu kist yoksa. çok merak ediyorum. ya gitmezse.bi yım daha gidecek. üfffffff yardım edin

Birkaç sene önce bunları bana deseler hadi canım derdim. Hayat insanı nelerle karşılaştırıyor. Yok ilaçlar iğneler kürler :))) Bakalım bizim sperm testi de bugün çıkacak inş. iyi sonuçlar çıkar. Adetim dün bitti ve iki gündür ölüyorum mide bulantısından. Özellikle sabahları çok yoğun şimdi bile gözlerim ara ara görüyor ama maalesef bu halde bile çalışmak zorundayız. Allah hepmizini yardımcısı olsun

arkadaşlar 6 Nisanda çatlatma iğnesi oldum adetimin 10.günüydü klomen kullanmadan yumurtam büyümüştü. 3. iğnem bu diğerlerinde ilaç kullandım iğne olalı 14 . gün oldu bugün. sık idrara çıkma bel ağrısı ve ara ara bulantı şikayetlerim var.son adet tarihim 2. iğneden sonra 4 gün gecikti 30 Mart oldu. şimdi adet tarihimi bilmiyorum. test için ne kadar beklemem lazım daha. yine gecikme yapar mı iğne. fikri olan var mı? lütfen yardım.

bende aynı sorundan muzdaribim bir arkadaşım 16.günde çıkar diye cevap yazdı ben de sana yazayım, benimde 9 nisan iğne tarihim, bugün 12.gün c.tesiye bekleyebilirsem sabahından yapıcam.

bu arada bana iğne 16.günde yapıldı, yani normal şartlarda adet günüm bugün, ama geç yapldığı için tarihim kaydı büyük olasılıkla.

15 gün geçtikten sonra idrar testinde doğru sonuç alabilirsiniz :1hug:

Ceylanım canım ben adet oldum..Benim tarihi listeden değiştirrisinn.Bu ay sonu bursaya gidiyorum 1 ay yokumm.Bu ay ara vericez dedi dr içmicem..Ama mayıs adetimde bursada içicem klomenimi..dönüşte yumoş kontrolüne gelicem sonra ovitrella bakalım artık.
YENı ADET TARıHı MAYISI ATLIYORUM 14 HAZıRAN 5.KLOMEN 3.OVıTRELLA

ceylancım liste çok güzel olmuş canım..inşallah bu ay hepimiz hamiş kalırız..ben çtlatma iğnesini vurunalı bugün 8 gün oldu..kasıklarım çok ağrıdı geçen hafta..bugün pek yok çok şükür..Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun..amiiin..ŞenizŞeniz:Saruboceq:

kendi doktorumu değil ama başka bir dr u aradım. bana cuma gününe kadar bekle dedi. kendi doktoruma iğneden sonra 14 gün mü geçmesi gerek diye sorduğumda en geç cevabını vermişti. of ne zor beklemek dr u ararken kalbim küt küt attı heyecanlandım kötü bişey söylüyecek diye. adet tarihimi bile kestiremiyorum iğnelerden sonra gecikme yaptı bir diğerinde ilkinde ise 19 gün üzerine erken adet olmuştum. gögüslerimde hiç sert değiller önceki aylara göre. anlamıyorum bu belirtileri ben kafamı çok karıştırıyor. umarım cuma ya kadar adet olmam. dr cumadan sonra da daha bekle derse Allahım sabır ver. birde inşalllah cumaya kadar adet olmam. canım sen adet tarihini dr una sordun mu?:1no:1no2:

adetmi oldun tühh yaa..Olsun sağlık olsun bence mayısta başaracaksın balımmmm

15 gün geçtiyse iğnenden test yap..:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…