Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ben oviterelle olmuştum. hemşire kola yaptı. siz çatlatma iğnelerini kaba etme mi, kola mı yoksa karnınıza mı olursunuz ?

canım kızımda kalçadan vurunmuştumama bu ay ki tedavimde yani geçen p.tesi hemşire koldan vurdu iğnemi..şimdi beklmedeyim..:lepi:

hayırlı cumalar kızlarrrr rabbim bu güzel günlerin hatrına bebişlerimizi göndersin inşallah

balll yavrucummmm kıs sen bu treni senin durakta durmadan postala gitsin kuşummm yada sen kaçır treni de o kartı alama emiiiiii

hayırlı cumalar kızlarrrr rabbim bu güzel günlerin hatrına bebişlerimizi göndersin inşallah

balll yavrucummmm kıs sen bu treni senin durakta durmadan postala gitsin kuşummm yada sen kaçır treni de o kartı alama emiiiiii

Ceylanım canım hayırlı cumalarr aminn inşallahh..:Saruboceq:
:eek:Tamam ben trenii kaçırayım hadii dediğin olsun:asigim:

tamamdır balım anlaştık bebişşş:)))
sen zaten hamişsin gibi doğuyo içime bu ay treni kaçıracan bakalımmm inşallah da öledirr:))

kızlar dün takipe gittim dediğim gibi benim yumoş gelişmemiş zaten hala antibiyotik kullanıyorum bu ay gelme artık dedi antibiyotikler yumoş gelişimini engellemiş dedi adet olduğunda gel tekrar başlayalım takibe dedi artık ne zaman adet olurum kimbilir 1 ay sonramı 2 ay sonramıı benim yumoş kendiliğinden gelişecek de ben de görecemmm adet olmazsan gelirsin ilaç veririm dedi ama o farlutal veriyo bana kilo yapıyo o ya iki kutu kullandım geçen yaz iki kilo aldım yaaa of kendiliğimden olsam bari de o pis ilacı kullanmak zorunda kalmasam:KK43:

kızlar dün takipe gittim dediğim gibi benim yumoş gelişmemiş zaten hala antibiyotik kullanıyorum bu ay gelme artık dedi antibiyotikler yumoş gelişimini engellemiş dedi adet olduğunda gel tekrar başlayalım takibe dedi artık ne zaman adet olurum kimbilir 1 ay sonramı 2 ay sonramıı benim yumoş kendiliğinden gelişecek de ben de görecemmm adet olmazsan gelirsin ilaç veririm dedi ama o farlutal veriyo bana kilo yapıyo o ya iki kutu kullandım geçen yaz iki kilo aldım yaaa of kendiliğimden olsam bari de o pis ilacı kullanmak zorunda kalmasam:KK43:

:1hug:Ceylanım canım inşallah farlutal içmene gerek kalmazz.İnşallahh kendisi normal gününde gelir eğer bebe yoksa.inşallahh bebe olurdaaa bir mucizee olurrr..:Saruboceq::Saruboceq:

inşallah balımmmmmm gecikir dedi doktor ama bakalım artıkk yaf dinleniyorum bi güzel bi güzellki sormayın yormuş beni bu bebek işiii belki kazayla hamiş olurum belli mi olurr herkes öle kalıyoyaa heheheheh

inşallah balımmmmmm gecikir dedi doktor ama bakalım artıkk yaf dinleniyorum bi güzel bi güzellki sormayın yormuş beni bu bebek işiii belki kazayla hamiş olurum belli mi olurr herkes öle kalıyoyaa heheheheh

:dance::dance:Tabikidee olabilirr.biliyosunkiii sitede mucizelerr gerçekleşiyorrr hergün:sm_cool:

kötükedihüsokötükedihüsoBenim kırmızı kafa gelmedi hala deli olucamm.Biliyorum hissediyorum hamile değilim ama nedne gelmiyoÇok üzgünüm çoook
:roflol::roflol::roflol:

ceylanım canım tarihi değiştirirsinn.Mayısı boş geçiyoruz bu ay .mayıs sonu tekrar klomen-çatlatma devam..adet tarihini 13 haziran değiştirrisin canım kırmızılar geldi

az dur bakalım balımm belki devamı gelmez bu ay kullanmayacanmı klomen ara mı veriyosun

az dur bakalım balımm belki devamı gelmez bu ay kullanmayacanmı klomen ara mı veriyosun

Canım 4 aydır içtimm.Doktorum 1 ay ara verelim dedi vücudun dinlenmesi için sonra 5.aya başlayalım dedi...Bende o arayı değerlendirmek için 1 aylık bursaya ailemin yanına gidicem.Orda adetimi olup ilacımı içicem mayıs sonu gelincede yumoş kontolüne giderim artık.Yine olmuycak ama işkence lanet olası ilacı içiçem kaçış yok..Sonrada gelsin göbekten iğnelerr.:nazar:

balım kuşum tatlım hayırlısı olsun güzelim belki tatil iyi gelir canım biraz kafa toparlamış olursun peşinden de bebiş gelir benim doktor da adet olunca gel dedi 1 ay daha deneyelim dedi bakalım hakkımızda hayırlısı ne zaman geçiyosun peki bursaya canım ordan girebilicenmi kk ya

balım kuşum tatlım hayırlısı olsun güzelim belki tatil iyi gelir canım biraz kafa toparlamış olursun peşinden de bebiş gelir benim doktor da adet olunca gel dedi 1 ay daha deneyelim dedi bakalım hakkımızda hayırlısı ne zaman geçiyosun peki bursaya canım ordan girebilicenmi kk ya

Canım inşallahh senin 5.ayın sana hayırlı olsun.İnşallahh gelsin bebişin hayırlı isee.Senin dr iğnelere geçicekmii.Biz yaz sonu geçicezzz ..Ağız yolu ile işkence çekiyodum ..sonrada göbek yolu ile işkencelere devam edicemm.Canım 29 nisan da allah izin ederse gidiyorum.Orda net var girebilirsem girerim bilmiyorum:1hug:

balım benim doktor da haziran sonuna kadar böle devam etmek istiyo sonra eylül gibi iğnelere geçmeyi düşünüyo ama iğnelerden önce ben bi süre kafa dinlerim herhalde açıkçası çok yoruldum psikolojık olarak:KK43:

hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım benim yaaa rabbim bizimde yüzümüze gülsün inşallah artık

balım benim doktor da haziran sonuna kadar böle devam etmek istiyo sonra eylül gibi iğnelere geçmeyi düşünüyo ama iğnelerden önce ben bi süre kafa dinlerim herhalde açıkçası çok yoruldum psikolojık olarak:KK43:

hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım benim yaaa rabbim bizimde yüzümüze gülsün inşallah artık

senağlamaBen ara vermicemm .İğneleride bitireyim allah izin ederse artık neyse yapmış olcam kafadada kalmıcak :KK43: olmadıgım bısı kalmadı artık..Rahim flimi..aşılamasıı sıra tüp bebe gibi görünüyo seneye:a015:

balım oralara kalmadan hamiş olcaz inşallah kuşummm hiç düşünme ilerisini sen şimdi bak ne güzel bu ay biraz kafanı topla nasıl iyi gelecek sana arada gel bizleri de boşlama çok özleriz seni bizzz inşallah o aşamaya gelmeden hamiş kalıcaz canımsınnn

X