Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

magdure iğne olduktan sonra senin 13.günün, olduğun gün sayılmıyo bildiğim kadarıyla. benim de 12. günüm.
benim geçen ay iğneden 17 gün sonra adet oldum, ondan önceki ay da 16.gün oldum o nedenle 32 gün sürdü mens. dönemim, dr a dordmuştum ben 26-27 günde bir adet oluyorum ama böle oldu die , o da normal tarihlerle oynuyoruz tedavi olduğun için dedi

sen de var mı bir değişiklik hissettiğin bişi , benim arada kasıklarımda batma oluyo çok nadir ama başka da bişi yok. inş güzel sonuçlar alırız:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

yaaaaa mesajı yazdım wc ye gittim akıntı arasında kırmızılık da var bu ne şimdi duphaston kullanıyorum bebek yerleşirse korunsun die saanrıırm daha bitmedi bile bugün son du, ben ne şimdi yaaaaa, adet oldum herlade ya da bi kaç güne gelecekler yaaa çok moralim bozuk, :1no2::a015:

ceylanım bizde ara verdik kuşum benim yumoşlar gelişmedi artık ne zaman adet olursam o zaman gidicem sen benim tarihin yanına soru işareti koy bebişşş

özledim kıs seni nelelerdesin kaç gündür topiğe gelmedin

hadi ya çörekotunu bırakma canım..
Bende ösledim 2 günlüğüne ist.a ailemin yanına gittim canım eşimde antalyada toplantıdaydı..

ceylancım listemiz çok güzel olmuş eline sağlık tatlım
inşallah uğurlu gelirr

Slm canlarım kader arkadaşlarım.Ben hala adet olmadım dün bi test daha yaptım negatif yine.Bugün iğnenin 25. günü.Doktorumu aradım yurt dışına gitmiş başka bi doktorla görüştüm kist olmuş olabilir dedi moralim bozuldu.Kan testi yaptırcam yarın haber veririm sonucu sizede.Midem çok bulanıyo ama göğüslerimde hiç acımıyo yakında kırmızılar yok yani ama neden bu kadar gecikti onuda bilmiyorum.

canım moralini bozma. bende ilk takibimde progestoron kullanmıştım. Yerleşme kanaması olabiliyormuş.inşallah öyledir.bende birkaç güne gelecek diye düşünüyorum. arkadaşların yazdıklarına göre en az hafta sonuna kadar belkide ay sonuna kadar beklemem lazım. tabi bu arada hergün ölüp ölüp dirilmezsem.

deniz canım bende de hissettiğim değişik bişey yok. kasıklarım ağrımadı hiç gögüslerim şiş değil. ne bileyim sessiz sedasız gelecek heralde.

İnşallah canım tez zamanda güzel haberlerle gelirsin..:asigim:

slm arkadaşlar.benim 2.klomen ve 25 inde ilk iğnemi olacağım.pregnyl.benide listenize alırsanız sevinirim.adet tarihim umarım olmam 9 mayıs.herkese bol şans.rabbim bizlerede nasib etsin inşallah

selam kızlaaarr..nasılsınız bakalım ceylanlaaarr..çatırdadı mı yumoşlar..öptüm canlarıımm..listemiz büyüyo hadin gariiii....

mrb kızlar bende nisanın 14 de çatlatma iğnesi oldum.bir yumurtam vardı.ben bişey soracam belki bilgisi olan olur.acaba o yumurtamın dışında diğer yumurtalarımdan gelişmiş olan varmıdır.gelişme ihtimali varmı yani.bide benide listenize eklermisiniz.listeye besmele ile başlanmış maşallah çok hoşuma gitti.kullandığım ilaçlar serophene preglyn.bir mayısta test yapmayı düşünüyorum.

canım..benim 3-4 yumurtam vardı hepsi ayreı ayrı büyüdüler çatladıklar mümkün diye düşünüyorum..
selam kızlaaarr.nasılsınız bakalım ceylanlaaarr..çatırdadı mı yumoşlar..öptüm canlarıımm..listemiz büyüyo hadin gariiii....

iyilik canım bugün test yaptım yine negatif alıştım artık yerimseniben
Sen nasılsın nevarneyok bebişim..Şeniz
Benim yumoşlar büyüyüp çatırdı da yine icraat yok

iyiyim canım valla işte bekliyorum adetimişakkıdıyalnız göğüslerim sanki sertleştiler sıkıyorum acıyolar:bbo:acaba deyip duruyorum:uhm:kendime pek ümit vermemeye çalışıyorum..hayırlısı olsun ceylanıımm..yerimsenibenŞenizsıkma canını Rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla versin..önemli olan buŞenizöptüm canlarııımmŞeniz

teşekkür ederim sağol inşallah büyümüşlerdir ve inşallah hepimiz annelik duygusunu tadarız.

ceylanım kırmızıyı görmeden umudu kesmek yok bitanem
bu arada benim 4 klomen 3 pregnyl tatlım eklersin bacımmmm öpüyorum senii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…