Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

yok canım ya işin kötüsü 2 yumurtam vardı ikiside çatlamış geçen hafta bende ne akıntı var ne ağrı kupkuru bir şekildeyim hiçbir belirtim de yok zaten adet olacağım zamanda pek olmaz adet olduğum gün ağrılarım başlar.
Önceki bebeğimde göğsüm şişmişti öle bişey de yok bu sefer.( bebeğim 2 aylıkken kalbi durduğu için alındı ağustosta)

yok canım ya işin kötüsü 2 yumurtam vardı ikiside çatlamış geçen hafta bende ne akıntı var ne ağrı kupkuru bir şekildeyim hiçbir belirtim de yok zaten adet olacağım zamanda pek olmaz adet olduğum gün ağrılarım başlar.
Önceki bebeğimde göğsüm şişmişti öle bişey de yok bu sefer.( bebeğim 2 aylıkken kalbi durduğu için alındı ağustosta)

:teselli:Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün tekrardan inşallahh..:Saruboceq:

mrb kızlar geldi benim kırmızılar. 2. iğne denememize başlıcaz bakalım. yarın doktora gidicez. yeni tarih 12 mayıs . bişi sorcam. çatlatma iğnesi pregnyl vuruldum ya. buna rağmen yumurtalar çatlamamış olabilirmi. ama çatlamayınca kist oluşmuyomu. kist oluşsa da adet olmazdım dimi. ya da kist olsa bile adetle gidiyomu? yani ben yumurtamın çatlayıp çatlamadığını nerden bilicem. doktor bakıyomu ozaman . yumurtan çatlamış ya da çatlamamış die.

mrb kızlar geldi benim kırmızılar. 2. iğne denememize başlıcaz bakalım. yarın doktora gidicez. yeni tarih 12 mayıs . bişi sorcam. çatlatma iğnesi pregnyl vuruldum ya. buna rağmen yumurtalar çatlamamış olabilirmi. ama çatlamayınca kist oluşmuyomu. kist oluşsa da adet olmazdım dimi. ya da kist olsa bile adetle gidiyomu? yani ben yumurtamın çatlayıp çatlamadığını nerden bilicem. doktor bakıyomu ozaman . yumurtan çatlamış ya da çatlamamış die.

Canım ben adetin 3-4 günü gidiyordum kist kontorolü için o zaman bakıyor kist olup olmadığıı görünür yaniii doktora gittiğinde.Bana dr senin yumurtalar kist yapmıyor dedi maşallah deyim :)3 aydır kist kontrole gittim .Ama bu ay gelmene gerke yok dedi.Kontrol olmadna klomen içebilirsin dedi:smiley-cool:

ceylanıımm benim yaş 23 , beklenen adet tarihim 1 mayıs , serophhene ve ovitrelle de tedavilerim..canım benide ekleyebilirsin...öptüm canım beniiimmŞenizŞeniz:nazar::nazar:listemiz hayırlı uğurlu olsun,bereketli bol hamişle dolsuunn..amiiinn:Saruboceq::Saruboceq::teytey::teytey::nazar::nazar:

Kız sen 23 yaşındamısın ben senin ablanım o zaman:roflol::roflol::roflol:
Ula biz daha 1 taneyi yapamadıkk ne kadar hızlısın:jeyyar::nazar:

:1ninca:7 gündür sağ ve sol kasığım zonkluyor yaa.Diyorum kitmi oldu acaba yok ya diyorum ..Hareket ederkende bazen oluyo ani harekette.Tam bacak ve kasığınım oldugu böyle.SANKİ yumoşş büyür gibi yumoş çatlar gibi bir sancı hayır olsunn yine sahte belirti bu biliyom:icecream:

Canım balsuratcım aklına kötü şey getirme hayır getir hayır olsun inşallah yumoş belirtisidir ya da bebek cnm

Canım balsuratcım aklına kötü şey getirme hayır getir hayır olsun inşallah yumoş belirtisidir ya da bebek cnm

:asigim:Yumoş belirtisi olması imkansız çünkü adet yakın :)yumoşlamam bitti..belki bebe belki kırmızı kart:lepi:

mrb kızlar geldi benim kırmızılar. 2. Iğne denememize başlıcaz bakalım. Yarın doktora gidicez. Yeni tarih 12 mayıs . Bişi sorcam. çatlatma iğnesi pregnyl vuruldum ya. Buna rağmen yumurtalar çatlamamış olabilirmi. Ama çatlamayınca kist oluşmuyomu. Kist oluşsa da adet olmazdım dimi. Ya da kist olsa bile adetle gidiyomu? Yani ben yumurtamın çatlayıp çatlamadığını nerden bilicem. Doktor bakıyomu ozaman . Yumurtan çatlamış ya da çatlamamış die.

ben ilk ay ovitrelle vurundum dr um gel çatlamışmı diye çağırmadı valla kimi dr çağırıyor yarın aşılama olmadan önce sorucam yumoş çatlamışmı boşa tedavi olmayayım onca para döküyoruz kist olsa regl olamazdın canım meraklanma

kısmetse bebek gelir cnm biz kendimizi çok kaptırıyoruz bak ondan böle oluyoruz uykumuz gelse bebekten sanıyoruz en iyisi başka şeylerle meşgul olup kafa dağıtmak nasılsa az günün kalmış

selam kızlar iki günüdr giremedim internetimde bi kesinti oldu nedenini anlayamadığımm
ptesi akşam doktora gittim dediğim gibi bu ay benim yumoşlardan hayır yok henüz 11mmde kalmışlar cuma günü tekrar çağırdı bakacak ama büyüse bile bu seferde hala iyileşmediğim için antibiyotik kullanmak zorundayım yine o yüzden bu ay bebiş çalışmalarına ara vermek zorunda kaldık tatildeyim yanii ama tatilde güzelmiş bee tavsiye ederim:))

balımmm kıs inşallah bebiş belirtisidir canım ağrılarınnn

ceylanım liste çok güzel olmuş şimdi baktım canım benim yaş 26 biliyosun zaten:)) 4.klomen ayımdı ama dediğim gibi antibiyotikler yüzünden yumoşlarım büyümedi 30 nisanda adet günüm olması lazım ama henüz yumurtlayamadığım için gecikecek belli öptüm şekerimmm

selam kızlar iki günüdr giremedim internetimde bi kesinti oldu nedenini anlayamadığımm
ptesi akşam doktora gittim dediğim gibi bu ay benim yumoşlardan hayır yok henüz 11mmde kalmışlar cuma günü tekrar çağırdı bakacak ama büyüse bile bu seferde hala iyileşmediğim için antibiyotik kullanmak zorundayım yine o yüzden bu ay bebiş çalışmalarına ara vermek zorunda kaldık tatildeyim yanii ama tatilde güzelmiş bee tavsiye ederim:))

balımmm kıs inşallah bebiş belirtisidir canım ağrılarınnn

Ceylanım canım antibiyotikler şifa olsun sana inşallahh:Saruboceq:Canım inşalh bir dahaki ayy gelişicekk yumoşların:Saruboceq:
Foss belirtileri görecez ceylanımbenneyaptımki

arkadaşlar ben de birkaç saat önce doktora gittim. Rahim filmi istedi moralim bozuldu. Az önce nasıl yapıldğını öğrenince daha çok canım yandı. üstelik de bayaa masraflı bir iş. Anlamadığım bişey var benim yumurtlamam normal herşey normalken niye rahim filmi istedi doktor. Eşime göre amaç para sizce böyle bişey olabilir mi

Kız sen 23 yaşındamısın ben senin ablanım o zaman:roflol::roflol::roflol:
Ula biz daha 1 taneyi yapamadıkk ne kadar hızlısın:jeyyar::nazar:

hee yaaa balıım ablaamm..19 yaşında evlendim 20 yaşında kızıma doğum yaptım..şimdi kasımda ben 24 e girecemikızım aralıkta 4 yaşına girecek 3 bitirip....yaa balıımm aslında keşke geç bende senin yaşlarda anne olsaydım..çok zor geldi bana annelik..kızım çok da ağlıyodu..gece hiç yatmazdı..senağlamahayırlısı inşallah 2.bebişim mazlum olur...:Saruboceq:öptüm balııımm..hani beni niye listeye yazmadınız yaaww:uhm:delikafaduldenöptüm canlarııımm..ŞenizŞeniz

arkadaşlar ben de birkaç saat önce doktora gittim. Rahim filmi istedi moralim bozuldu. Az önce nasıl yapıldğını öğrenince daha çok canım yandı. üstelik de bayaa masraflı bir iş. Anlamadığım bişey var benim yumurtlamam normal herşey normalken niye rahim filmi istedi doktor. Eşime göre amaç para sizce böyle bişey olabilir mi

canım benim rahim filmini doktor yumurtlaması normal olnalarda istemez die bişşey yokki. hatta onlar da daha çabuk şüpheklenir. çünkü yumurtlaman normal olduğu halde gebelik oluşmuyosa tüplerind ebi yapışıklık ya da tıkanıklıktan kaynaklanabilir. bu film bunu ortaya çıkaracak. hatat çekilirken ilaç da verildiği için bazı tıkanıklıkları varsa da ortadan kaldırıyomuş. yani yapılması gereken bişi. anestezili olan var galiba. ama biraz daha pahalı sanırım.ben de yarın doktora gidicem belki bendden de isticek. ama istemesi normal canım. kaç aydır deniyosun olmuyo sen de problem olmamasına rağmen.

Canım ben adetin 3-4 günü gidiyordum kist kontorolü için o zaman bakıyor kist olup olmadığıı görünür yaniii doktora gittiğinde.Bana dr senin yumurtalar kist yapmıyor dedi maşallah deyim :)3 aydır kist kontrole gittim .Ama bu ay gelmene gerke yok dedi.Kontrol olmadna klomen içebilirsin dedi:smiley-cool:

ne güzel canım. hep adetin 2 ya da 3. günü de çağırıyolar ya. sanırım kist kontrolü için . yine yarın gidicem. bakıcak bakalım. ya merak ediyorum yumoşlarım çatladımı çatlamadı mı . sorucam zaten belki çatlamadı da ondan olmadı.

X