Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

günaydın kızlaaar..nasılsınız bakalım..nasıl ağrı sızı var mı iğne vurunanlar...caylancım dün benim ilişkide ağrım oldu acaba iğneden mi oldu anlayamadım..birde dün akıntım geldi süt kesiği gibi çamaşııma bulaşmış..acaba iğneden mi?öptüm canlarııımmm....

Valla raebzeh bende ne ağrı var ne akıntı hiçbirşey yok anlamadım ctesi gittim çatlamış yumurtalarım ama anlamadım bende mi bi tuhaflık var

HERKESE MERHABALAR...Kızlar ben biraz ara vermek için karar aldım eşimle birlikte artık vücudumun gücü kalmadı inşallah sizlerin bebekleri olurda hep beraber mutluluğunuzu paylaşırız...aşılama için bile yumurtalarım büyümedi ara vermek iyi olacak herhalde..
bazı kadınlar o kadar tedaviden sonra ara verince kendiliğinden hamile kalıyolarmış belki bende öyle hamile kalırım allahın takdiri

HERKESE MERHABALAR...Kızlar ben biraz ara vermek için karar aldım eşimle birlikte artık vücudumun gücü kalmadı inşallah sizlerin bebekleri olurda hep beraber mutluluğunuzu paylaşırız...aşılama için bile yumurtalarım büyümedi ara vermek iyi olacak herhalde..
bazı kadınlar o kadar tedaviden sonra ara verince kendiliğinden hamile kalıyolarmış belki bende öyle hamile kalırım allahın takdiri

handan ben de bu ay olmazsa ara vercem , 1.de de öle olmştu 2-3 ay klomen kullandım çatlatma iğnesi falan, hiç bişi olmadı sonra ayy ben sıkıldım deyince 6. ayda oldu

bakma 2. de hala akıllanmadım, yine aynı süreçteyim, bakalım hayırlısı,
çevremde çoook var , dr.sen bikaç ay dinlen die yolluyo kadın o aarada hamile kalıp dönüyo, inşallah olur canım hayırlsıyla,

aboo herkes burdaymış nasılsınız anne adayları..

günaydın kızlaaar..nasılsınız bakalım..nasıl ağrı sızı var mı iğne vurunanlar...caylancım dün benim ilişkide ağrım oldu acaba iğneden mi oldu anlayamadım..birde dün akıntım geldi süt kesiği gibi çamaşııma bulaşmış..acaba iğneden mi?öptüm canlarııımmm....

Canımın köşesi iğneden belki olmuştuır eğer sancın varken girdiysen belki kasık ağrınla karıştırmışsındır çalışın KArıncalar..:sm_cool:

handancım ben 5-6 ay önce yine serophene içmiştim yumurtalarım büyümedi yani istenilen büyüklüğe ulaşmadı.bu ay yine aynı hapı içtim.bu sefer kontrole gidene kadar kuru incir yedim.sadece 1 gün suyunu içebildim.3-4 gün yedimn inciri kontrolde yumurtam 16 mm büyümüş dedi dr..incirin baya faydası oldu büyümeye yoksa benimkilerde hemen büyümüyo..öptüm canım benim..Şeniz

Valla raebzeh bende ne ağrı var ne akıntı hiçbirşey yok anlamadım ctesi gittim çatlamış yumurtalarım ama anlamadım bende mi bi tuhaflık var

canım bende anlamadım dün bi akıntı geldi..yalnız benimde ilişkide ağrım oldu sıkıntı çektim...hayırlısı inşallah hepimiz için hayırlısı neyse o olsun..amiiinn.Şeniz..

Canım benim hakkınızda hayırlı olsun tedaviye ara versen dahi sana tavsiyem bal çöreotu tarçın ye ..
handan ben de bu ay olmazsa ara vercem , 1.de de öle olmştu 2-3 ay klomen kullandım çatlatma iğnesi falan, hiç bişi olmadı sonra ayy ben sıkıldım deyince 6. ayda oldu

bakma 2. de hala akıllanmadım, yine aynı süreçteyim, bakalım hayırlısı,
çevremde çoook var , dr.sen bikaç ay dinlen die yolluyo kadın o aarada hamile kalıp dönüyo, inşallah olur canım hayırlsıyla,

benim 3.ayım olacak klomenle sonra iğnelere geçecekmişiz bırakmayacağım tedaviyi sonra sil baştan oluyor herşey..

Canım benim hakkınızda hayırlı olsun tedaviye ara versen dahi sana tavsiyem bal çöreotu tarçın ye ..

benim 3.ayım olacak klomenle sonra iğnelere geçecekmişiz bırakmayacağım tedaviyi sonra sil baştan oluyor herşey..

Evet başlamışkenn bırakmak yokk demi ceylanım.Annemde eşimde ilaçları bırak diyorr.Ben ısrarlaa 5.ay-6.ay tedavı devam edecem sonuna kadar :lepi:

Evet başlamışkenn bırakmak yokk demi ceylanım.Annemde eşimde ilaçları bırak diyorr.Ben ısrarlaa 5.ay-6.ay tedavı devam edecem sonuna kadar :lepi:

aynen bana da baskı var, eşimle annem, sen sorun yaıosun ilaçları bırak bak hemen hamile kalacaksın diyorlar, ne olacağını bilsek keşke , ama sonra keşke demek var bir de

aynen bana da baskı var, eşimle annem, sen sorun yapıosun ilaçları bırak bak hemen hamile kalacaksın diyorlar, ne olacağını bilsek keşke , ama sonra keşke demek var bir de

my.php
[/URL][/IMG]

balsuratım herkeasin listesi var bu da bizimki olsun dimii..

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:ceylann ellerınee saglık HARIKAAA BU LISTEYE NASIL YAptın:dance:
Benim4.klomenle____2.ovitrelle:nazar:kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 :nazar:

yaşın kaç kaçma beklenen satı da de kaydirigubbakcemile5
Biz bunla hamile kalacağız umutlarımıxxx

ok hemen düzeltiyim birtanecik hamilemizide yazıyım ama hiç gelmiyor incisu

X