Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

:a015: ceylanım bitanecek arkadasım üzülme, insallah pazartesiye birden büyür yumoşların ve görürsün bak hep dediğimiz gibi aynı ay kalıcaz hamile.:CüvCüv:

bu sefer çok umutluydum ama bugün doktor yumurtan istediğim büyüklükte değil deyince şok oldum valla ne zaman gülecek şu yüzümüz bizim

handancım bu ay bende çok umutluydum ama handan balsuratımın dediği gibi büyüyecekler..

Günaydın kızlarrrr...delikafadulden
Bu klomen , çatlatıcı iğnenin üstesinden gelicezz...Yılmak yok yola devam....Rabbim bizleride görüyorrr...Şuan bir sınavdayızzz.Bu sınavı geçersekkk o zaman bebeğimizin haberini alıcazz...Herşeyy--Çocuk ---İçinhihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu klomen , çatlatıcı iğnenin üstesinden gelicezz...Yılmak yok yola devam....Rabbim bizleride görüyorrr...Şuan bir sınavdayızzz.Bu sınavı geçersekkk o zaman bebeğimizin haberini alıcazz...Herşeyy--Çocuk ---İçinhihoyyythihoyyythihoyyyt

Günaydın, Haklısın Kardişş :lepi:

Bizler Başaracağız bizler Başaracağız Allahın İzniyle.:lepi::lepi:

tarçınla bal yiyiorum pzt.büyüyeceklermi..acep..

bu sefer çok umutluydum ama bugün doktor yumurtan istediğim büyüklükte değil deyince şok oldum valla ne zaman gülecek şu yüzümüz bizim

handancım senin kaçıncı günün ve kam mm olmuş canım inşallah büyüyecekler

handancım bu ay bende çok umutluydum ama handan balsuratımın dediği gibi büyüyecekler..

ceylan handan kızlar bu arada kuru incir takviyesi falan yapın yada bal tarçın çörekotu iyi diyolar deneyin isterseniz inşallah büyürlerr bu ay benimkide büyümemiş olabilir antibiyotik falan çok kullandım klomenle birlikte çok hastaydım doktor ilaç klomeni etkileyebilir ve yumoşun gelişmeyebilir demişti bende pek ümitli değilim bilmiyorum büyüdümü büyümedimii

balımm inşallah canımmm ben galiba hastalıktan dolayı bu ayı es geçicem ama inşallah önümüzdeki ay yenecem öle hissettim birden:))

Evet hepimizzzz karşılaştıkk bugun topiktee:jeyyar::jeyyar:Sıkı çalışın kızlarrr bu ay herkezz hamişşş kalıcak inşallahh:CüvCüv:

Sıkı çalışmaya isteğimiz bile kalmadı okadar eşimide çakşır suyu içiriyordum..

ooo ben mesaj yazana kadar dolmuş buralar yaaa ne güzel kalabalık topicc:))

X