Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bir saat önce doktorum çatlatma iğnesi verdi. 15 Eczane gezdikten sonra bulabildim. Ama kafam karıştı doktorun yardımcısı iki toz bir su yaptırıcaksın dedi. ıki doz iğne verdi zaten. Sonra doktora geri gittim aceleyle sordum hepsini mi karıştıracak diye evet dedi. Kafam çok karıştıııı Bu arada iki yumoş varmış 22 mm olmuşlar kaydirigubbakcemile2

Ovıtrelle ve Çatlatma ıĞnesı vuruldum ama olmadı bu ayda ıĞnenın Üzerınden 15 gÜn geÇınce dÜn kan tahlılı yaptırdım Çıkmadı yok yanı adetımde 7 gÜn geÇtı bu ayda olmadııı :KK43:

konyacım güzel haberler bekliyorum senden...
xbaharrcım sağlık olsun nisanda başaracağız..Acaba neden adet olmuyorsun ki kistemi dönüştü

Arkadaşlar bir saat önce doktorum çatlatma iğnesi verdi. 15 Eczane gezdikten sonra bulabildim. Ama kafam karıştı doktorun yardımcısı iki toz bir su yaptırıcaksın dedi. İki doz iğne verdi zaten. Sonra doktora geri gittim aceleyle sordum hepsini mi karıştıracak diye evet dedi. Kafam çok karıştıııı Bu arada iki yumoş varmış 22 mm olmuşlar kaydirigubbakcemile2

Canım senin vurulduğun iğnenin ismi ne ben alınca direk vuruluyor bişey karıştırılmıyor şırıngalı :eek:

ufff ınsallah canım yaaa ama pek umıdım yok ne bıleyım hıc ıcımden olumlu seyler gecmıyor cunku bende polıkıstık over var belkıde ondan dolayı gecıkmıstır ama 2 aydır yanı ıgneye basladıgımdan berı hıc gecıkmemıstı

bende ıgeyı vurulalı 10 gun oldu sabırsızlıkla beklıyorum ıkı aksamdır cok kotu gaz sancısı cekıyorum sızınde basınıza bole bısey geldımı kızlar

benim vurulduğum iğne de pregnly mi öyle bişey işte. Bu iğneden iki tane verdi ikisini de aynı anda vurulacaksın dedi. ama hani içinde toz ve su olan olan iğneler var ya onlardan. İki tane tozu bir suya karıştıracaklar dedi. ama hemşire yeterli olmaz deyip hepsini karıştırdı. inşallah kötü bir etkisi olmaz. :KK43:(

Ovİtrelle ve Çatlatma İĞnesİ vuruldum ama olmadı bu ayda İĞnenİn Üzerİnden 15 gÜn geÇİnce dÜn kan tahlİlİ yaptırdım Çıkmadı yok yanİ adetİmde 7 gÜn geÇtİ bu ayda olmadııı :KK43:

olsun sakın moralini bozma inş birdahaki aya tutar :teselli:

ufff ınsallah canım yaaa ama pek umıdım yok ne bıleyım hıc ıcımden olumlu seyler gecmıyor cunku bende polıkıstık over var belkıde ondan dolayı gecıkmıstır ama 2 aydır yanı ıgneye basladıgımdan berı hıc gecıkmemıstı

bence umudunu kaybetme canım bikere umutsuzluğa düştümü hep öyle gider benim bu 4 denemem olucak ve hiç umudumu kaybetmedim allahtan hayırlısı diyorum

canım gelişimi nasıldı yumurtanın. belki bünyen çok iyi cevap vermemiştir. benim de geçen ay ilk klomen kullandığım aydı. ama pek bi işe yaramadı ben de önce dozu artırıp devam edelim bu ay dedi. ama çok sabırsızsan iğneye de geçebiliriz dedi.ben de iyi olur dedim. o biraz maliyetli diye istersen ilaca devam dedi ama ben olsun dedim. ve bu ay yumurtalarım daha iyi gelişti.
yumurtanın gelişimi yavaş oldu.zor büyüdü.en son 20 mm oldu.çatlatma iğnemi olduktan sonra 14.gün regl oldum canım.şimdi bu ay da kloomen kullanıcam.doktorum kararını değiştirdi.aslında hemen iğneye geçicekti ama bu ay da bekleyelim dedi.
öyle sık sık kontrole gitmiycem bu ay.klomene başlıycam.5. gününden itibaren de gün aşırı ilişki dedi 10 gün boyunca.
evet iğneler çok pahalıymış.bana heyet raporu çıkardı doktorum.o zaman devlet karşılıyomuş bi kısmını.iğneleri de akşam alıcam.bi dahaki aya kadar dolapta saklıycam.sen de iğneye geçince heyet raporu çıkarttır.

Canım senin vurulduğun iğnenin ismi ne ben alınca direk vuruluyor bişey karıştırılmıyor şırıngalı :eek:

canım bazılarını karıştırmak gerekiyo.bazıları da hazır iğne oluyo.direk vuruluyo seninki gibi.bana da bu ay öyle verdi hazır olandan.geçen ay ki su ve tozdu.hemşire karıştırmıştı yaparken

slm kızlar dun adet olduum :1no2: bu ayda olmadı uff cok sınır bısey yaa tekrar doktora gıt bu ay asılamaya geceyım dıyorum ne dersınız kızlar bu 3. aydı ama olmadıı hadı bı akıl verın napayıım

kızlar ya bu ay doktor ovitrelli i deneyelim dedi bu iğne göbekten yapılıyo galiba dimiii bide kendiniz mi yapıyosunuz??

kızlar ya bu ay doktor ovitrelli i deneyelim dedi bu iğne göbekten yapılıyo galiba dimiii bide kendiniz mi yapıyosunuz??

canım oviterelle 3 aydır oluyorum koldan yapılıyor tesirli iğne hadi hayırlısı..

ceylancım rapor çıkaralım dedi iğne için sen raporlamı alıyosun kaç para bu iğne tam olarakkkk

ceylan acıyomu yada yakıyomu çokkkk???? damardan mı veriyolar yani ilacı yoksa aşı gibimiii

ceylan acıyomu yada yakıyomu çokkkk???? damardan mı veriyolar yani ilacı yoksa aşı gibimiii

canım ovıtrelleyı ben 2 ay kullandım gobekten yapılıyo gobek delıgınden 3 parmak asagıya yapıyosun kendın yapıyosun cok basıt bısey hıcte acımıyoo rapor ıstenıyo raporsuz alırsan 70 ytl cıvarı raporuda alırken resım kımlık fotokopısı vede rahım fılmı ıstıyolar ama ben doktoruma rıca ettım raporu fılımsız verdıler ama normaldee rahım fılmı ıstıyolar ınsallah etkılı olur canım ben 2 ay vuruldum ıgneyı bu ayda ıgneye gerek kalmadan yumurtalarım kendılıgınden catladı ama yıne adet oldum bu ayda olmadı yanıı ınsallah senın olur

konya saolasın canımmm inşallah yakında sende kavuşursun bebişine güzelimmmm

ınsallah canım ınsallah hepımız muradımıza ererız ne dıyelım beklemekten ve sabretmekten baska caremız yok

X