Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

merhaba bende dun çatlatma iğnesi oldum bu ikinci iğnem daha önce bir defa normal yolla hamile kaldım düşük yaptım enson yedi ay oncede iğne olmuştum ilk denemede hamile kaldım yine düşük yaptım aslında bu sefer olmayı hiç istemiyordum ama olduk bi kere her zaman normal yoldan olması daha iyi diye düşünüyorum sağdan soldan duyuyoruz bazıları iyi bazıları kotu diyorlar bende çok tedirgin oluyorum bu konuda sizce zararlımı dr kesin birşey söylemiyor zaten

merhaba bende dun çatlatma iğnesi oldum bu ikinci iğnem daha önce bir defa normal yolla hamile kaldım düşük yaptım enson yedi ay oncede iğne olmuştum ilk denemede hamile kaldım yine düşük yaptım aslında bu sefer olmayı hiç istemiyordum ama olduk bi kere her zaman normal yoldan olması daha iyi diye düşünüyorum sağdan soldan duyuyoruz bazıları iyi bazıları kotu diyorlar bende çok tedirgin oluyorum bu konuda sizce zararlımı dr kesin birşey söylemiyor zaten

Canım geçmiş olsun..Bence iğne vurulanlara destek verilme bende sağdan soldan duymamla düşük tehlikesi fazlaymış..Enazından biliyorsunki yumurtan döllendi:sm_confused:

ceylanım demekki dr.dan dr.a değişiyor benimki oviterelle koldan yapılıyor aşı gibi acımıyor

valla bende 3 defa vuruldum koldan vuruyolar yarın doktora gidicem yumurtalıklarıma bakacak kaç mm olmuş diye ona göra iğne ve aşılama yapacak nedense bu sefer içim içime sığmıyor kızlar sabırsızlıkla aşılama günümü bekliyorum... HAYIRLISI...

ceylan kaçıncı günündü bugün canımmm kaç klomen kullanmıştın bidee??tekrar kontrole çağırmadımı seni

kızalr birde ben mart 25 de oldum çatlatma iğnesini ne zaman test yapayım adetimimi bekliyeyim ay çok sabırsızlanıyorum

Arkadaşlar 31 martta çatlatma iğnesi oldum. Dünden beri göğüs uçlarımda acayip bir sızı var. Zonklama şeklinde ve dokunamıyorum bile sizce ne olabilir :sm_confused:

Arkadaşlar ikinci tedavime başladım dün ilacı içmeye başladım, p.tesi kontrolüm var bu ay aşılama yaptırıyoruz dua edin kızlarrrr

ukla cnm bana baska topıkte cvp yazmısssın ben ım adetım bugun ıgneyı vurulalı ıse 17.gunum

Ceylanım kaç mm yumurtaa ?ve kaçıncıı gündüüüfisfisfis
11mm olmuş 16.günümdü :a015:Üzüldüğüm kendiliğinden çatladımı derken büyümemiş demesi ..CADIARZU
ceylan kaçıncı günündü bugün canımmm kaç klomen kullanmıştın bidee??tekrar kontrole çağırmadımı seni
Pazartesi çağırdı yine ceylan çok canım sıkılmıştı ama iyiyim şuanda klomeni sabah akşam içiyordum küçük kalmışlar 10-11mm kalmış..
Arkadaşlar ikinci tedavime başladım dün ilacı içmeye başladım, p.tesi kontrolüm var bu ay aşılama yaptırıyoruz dua edin kızlarrrr

uklacım inşallah tutar hadi hayırlısı..

Ceylanım inşallah pazartesi gittiğinde büyümüş olduğu görüceksinn.Benimd ebu ay 1.20mm 2.11mm yumoş vardı.2. küçük olduğu için üzerinde bile durmamıştı doktor işe yaramaz diye.Ama benim geçen haftadan beri o küçük olan yumoş sancıyor büyüdüğünü hissediyorum:)seninde büyücek çatlıcak ınsallahh..Rabbim herşeyin hayırlısını bilir.Dua et bol bol sabrın sonunda yüzün gülücek :)yakında:1hug:

X