Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

geve ve ceylanım nabersınız????

canım ben kendi adıma iyi olmaya çalışıyorum 1 ay ara ver dedi doktorum psikolojik olarak biraz dinlen dedi nisanda aşılamam olcak inşallah bu kez bebişim gelcek inanıyorum
sen nasılsın neler yapıyosun*

canım ben kendi adıma iyi olmaya çalışıyorum 1 ay ara ver dedi doktorum psikolojik olarak biraz dinlen dedi nisanda aşılamam olcak inşallah bu kez bebişim gelcek inanıyorum
sen nasılsın neler yapıyosun*

MERHABA geve benimde nisanda aşılamam olacak inş bu sefer tutar nisan hamileleri olarak yazarız artık allahım isteyen herkese nasip etsin(AMİİİİİNN)

ceylanım kahvaltıdaydım canım açık kalmış bilgisayar şimdi geldim gün sayıyorum işte adetim gelecek artık 1 hafta kaldı

inşallah hiçbirimizinki gelmez ceylanım dualarımdasınız hepinizz

slm kızlar ben bu ay fılm cekıldıgı ıcın ılac ve ıgne kullanmadım bakalım neler olacak
kızlar bende nısanda aslıama yaptırcam heralde tam karar vermedık ama kısmet bakalım
en kısa zamanda hamıs heberlerı almak ve vermek dılegıyle

kızlar bişey dicem bakınnn bi bakımm şimdi ben evden işyerne gelirken 2 tane gebelik testi aldım iğneyi vurulalı 9 gün oldu sizce testi yapsammı ama yaparda negatif görürsem çok üzülücem günüm berbat gçer eğer yaparda ilacın etkisiyle pozitif çıkarsa ümitlenicem ilerde hamile olmadımı öğrendimde deliricemm neyapımmmm.........?

cok sagol bitanemŞeniz
hadi insallah bakalim...daha coook beklemem gerekiyor zaman inadina gecmiyor

baharcım sakın yapma ben 13.gün yaptım pozitifti ilaçların etkisiyle ilaç vucuttan dağılmıştır die çok ümitlendik sevindik meğer hamile değilmişim sonrasında travması daha ağır oluyo çok üzüldük bütün gün ağladım ben yapma derim arkadaşım

yafrum yapma şimdi pozitif çıkar iğnenin etkisiyle 14. günden sonra kan testi yaptır..
sonra çok üzülüyo insan

bencede yapma bukadar sabrettin birazdaha sabretmelisin inş sonu iyiiii olur tatlım hamile haberini duymak dileğiyleeehihoyyyt

ceylancım az kaldı inşallah canım ya bizde kavuşacaz inşallah bebişimmm üzülme 1 ay daha yaklaştın bebişine belkide kuşummm

olsun hiç moralini bozma inş bidahakine olur..Dualarım seninle ve herkesle bi gün bizde anne olucaz Allahım zamanını bekliyo tatlım o zaman inşallah çooooookk yakındırrr:teselli:

ceylancım az kaldı inşallah canım ya bizde kavuşacaz inşallah bebişimmm üzülme 1 ay daha yaklaştın bebişine belkide kuşummm

Canımsınız aslında mutluyum çünkü 33-35 civarında adet oluyordum 28-29 güne indi Süper bir gelişme ceylancım yaklaştık iyicene 1 hafta inan sanki benim gibi seni bekliyorum..:teytey::teytey::teytey:

öle valla ceylanım 1 hafta kaldı ama en ufak hamilelik belirtim yokk ondan hiç umutlu değilim maalesef keşke güzel haber verebilsem sizeee

güzel haber vereceksin ilk gebelikte hiç belirti yaşanmayabilir sende öyle olacaksın

inşalla ceylancım her allahın günü bebek isteyenler için dua ediyorum rabbim bigün kabul eder inşallah dualarımı canım benim

KAbul olacak ceylanım meleklerin vakti var Sağlıklı gelsinler ben 1 ayda iki arkadaşımda bebeklerinin kaybetme haberleriyle sarsıldım ..Başaracağız sağlıklı alalım kucaklarımıza..Bir ömür yaşayalım onlarla .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…