Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar ben cuma gunu catlama ignesi vuruldum cumartesı gecesı pazar gecesı calışmalar surdu bugun doktordan geldım 2yurtalıgımdada catlamış yumurta var progestan verdı bugunden itibaren at dedı 3nısanda kan tahlılı yapcaz dedı

hadi hayırlısı inşallah tez zamanda bebişine kavuşursun

TABıKıDE BAŞARICAZ ARKADAŞLAR SONUNDA ZAFER BıZıM OLACAKKKK
RABBıM NASıP EDERSE:Saruboceq:

İyicene adet oldum malesef..

yafrummmm sıkma canını, gelecek bebişlerimiz Allah bilinmedik dertler vermesin zorluklar vermesin. Dün ben kafayı yiyodum acayip kist ağrım oldu, dr aradım bugün bekle ama yarın kesin göreyim dedi, randevu aldım ama ağrım hafiflemiş sanıyorum kırmızılar geliyor zaten bu ay hiçççç çalışmadık film yüzünden, sanıyorum nisanda yine yumr. takibi yaptıracağım... ben aşılama diyorum ama koçiş istemiyooo

ukla eşin neden istemiyoki aşılamayı bence ikna etmeye bak bi deneyin denemekte fayda var..YA TUTARSAA!!!

arkadaşlar çatlatma iğnesinden sonra ne zman en geç adet olunur, geçen ay 17. günde adet olmuştum ama önceden pembe akıntılar gelmişti, bugün 17.günüm bişi yok test yapmaktan korkuyorummm...

öle valla ceylanım 1 hafta kaldı ama en ufak hamilelik belirtim yokk ondan hiç umutlu değilim maalesef keşke güzel haber verebilsem sizeee

ayy canım desene biz aynı gün testi yapıcazzz bendede hiç belirti yok ama bu sabah az bişi tatlı bi bulantı oldu böğürdüm ama psikolojik tamamen bence ayy inş.güzel haberleri veririz burdann....

ukla eşin neden istemiyoki aşılamayı bence ikna etmeye bak bi deneyin denemekte fayda var..YA TUTARSAA!!!

canım biz birkere yumurta takibi yaptırdık, bu ayda hsg çekildi eşim daha çok erken birazdaha takip yaptıralım diyor ama biz 1,5 yıldır belkide daha fazla korunmuyoruz, ben aşılama denemek istiyorum bu akşam dr a gideceğim bakalım ne diyecek hayırlısı artık

baharcım ben test yamadan adet olurum canım sen merak etme:)) test yapmaya da hevesim yok inan tek çizgi göreceğimi ve sinirlerimin iyice bozulacağını biliyorum çünkü canımm

anladım canım hakkınızda hayırlısı inşallah

baharcım ben test yamadan adet olurum canım sen merak etme:)) test yapmaya da hevesim yok inan tek çizgi göreceğimi ve sinirlerimin iyice bozulacağını biliyorum çünkü canımm

şimdiden 2 test almışım çantamda duruo cesaret edip birini kullanamıorumm bendetek çizgi görcem ümidindeyim ama rüya gördüm bi tarafım bu sefer oldu diyor ama inş...sıkma tatlım canını zamanını beklemek en doğrusu son 6,7 gün geçer elbet baq bi gün daha bitti nerdeyse....az kaldıkaydirigubbakcemile5

evet baharcım öle valla hiç günde saymıyorum zaten bu ay adet olacağımdan eminim ya o gün gelsinde sinirim bozulsun istemiyorum yinede böle iyi boşverrr

öyle diyorsun ama için içinide yiyo çok iyi biliorumm ama sen yinede ümitlenme ben çok ümitlendm bu ay ama kesin sonu hüsran olucakkk sabırrrrrrr diyrummm.....ay hamilelikk belirtim yoq adet belirtim yoq adet olucam zaman gögüslerime elimi tutamazdım şimdi tık yok anlamadım vallaaa...

valla baharcım inşallah olurda kurtuluruz şu stresten toptan yicek bitircek yoksa bizii

ayyyyy neolucaksa olsunda bu aydaki stresten kurtulalım ceylanım hadi hayırlısı inş.......

hayırlısı evet baharcımmm

adaşım ceylanım sen nerelerdesin tatlım bugünnnn

evet bende vuruldum şubat ayında bu iğneden ve hemen hamile kaldım ismi, pregnly iğnenin

ecem tebrikler canım inşallah bize de etkisi olur bizde kavuşuruz bebişlerimize canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…