Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ıncisuyum anlat bakalım tedavi süreci baştan bugüne kadar :lepi:Tekrar Tebrikler sağlıklı kucağına almak nasip etsin :sm_cool:

kızlar gec dondum mısafırım vardı k.bakmayın.
benım klomende 2.ayımdı
ılkay gunde 2 tane kullandım
sonra çatlatma iğnesi oldum
bende prolaktınde vardı bu arada
ama olmadı bebegım tutunmadı
bu ayda drum gunde 3 tane klomen verdı.
ve catlatma ıgnesı olarak ovitrelle verdı göbekten.
iğneden 1 gun once ve 1 gun sonra ilişki verdı dr.
ve bugun ogrendım hamıleyımmm.
burdan dr um serhat beye cok teşekkür ederım
kendısı benı ayın 2 sınde muayenehanesınden ugurlarken
fıstık hanım bu ay %100 hamile olucaksın dedıı.

ne kadar güzel incicim allahım bizlere de tatırsın bu duyguyu inşallahh çok sevindim adına

belirtilerin nelerdi peki canımm

incisu sadece 2 kezmi ilişki verdi göbektenmi:uhm

incisu kaç yumurtan olmuştu birde ilişkide uygun pozisyon hakkında bişey demişmiydi?

Son düzenleme:
ceylanım bizde bigün yazacaz dimi hamişiz diye??

Yazacağız ceylanım yazacağız ikimiz aynı gidiyoruz sanırım aynı yaştayız başaracağız hemde aynı ayda :1hug:Baharda cik cik kuşlar etraf ışıl ışıl bizde yetişeceğiz bahara ...Hemde ikizlerimiz olacak :eek:Şeniz

sorma ceylanım ya aynı gidiyoruz resmen yaş beklem süresi hep aynı bakmışsın hamiş olmuşuz baharda dedğin gibii inşallah allahım daha fazla bekletmesin

slm bana yardım edin lütfen ya :KK43: arkadaşlar
ben yumurtlama takibine girdim 1 tane yumurtam var şu anda ama inat etti çatlamıyo 20 olmuş boyu ama çatlamıyo doktorum çatlatma iğnesi olmam gerektiğini fakat istedii iğnenin piyasada bulunmadığını soledi pazartesi gunu tekrar bakıcak çatlama olmadıysa iğne vurucak tabi bulabilirse bulamazssa bidahaki aya kalıcak ve ayrıca eşimin spermlerinde de sorun olduğu için aşılama yapılacak bana ne yapayım çok kafam karışık neden çatlamaz bu yumurta :) bu arada yumurtlamam 1 tane ve doğal yollardan oldu napçam iğne olunca ne oluyo çok ağrımı oluyo :KK43: ne yapçam ben çok korkuyorum ve psikolojim berbat durumda :KK43:

arkadaslar hamıleyımmmmm sonunda bende hamıleyımmm.
allah hepınıze bu duyguyu tattırsınnn

ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN....:Saruboceq:ÇOOOOOOOOKKKK SEVİNDİM
CANIM YAAAAA:teytey:KK70:ARISI BİZİM BAŞIMIZA İNŞALLAH hihoyyytALLAHIM SEN NE KADAR BÜYÜKSÜNNN:nazar:

kizlar bende persembe günü catlatma ignemi vurdum..dünde kücük bi ameliyat gecirdim,büyümeyen yumurtalarim alindi,3 tanesi birakildi..cuma ve dünde düzenli iliski önerdi doktorum..bende beklemedeyim bakalim ne olacak

basilicum canım doktorun sana ovitrelle versin o da çatlatma iğnesi evet diğeri bulunmuyo yada çok zor bulunuyo inşallah bu ay tutturursunuzz

slm bana yardım edin lütfen ya :KK43: arkadaşlar
ben yumurtlama takibine girdim 1 tane yumurtam var şu anda ama inat etti çatlamıyo 20 olmuş boyu ama çatlamıyo doktorum çatlatma iğnesi olmam gerektiğini fakat istedii iğnenin piyasada bulunmadığını soledi pazartesi gunu tekrar bakıcak çatlama olmadıysa iğne vurucak tabi bulabilirse bulamazssa bidahaki aya kalıcak ve ayrıca eşimin spermlerinde de sorun olduğu için aşılama yapılacak bana ne yapayım çok kafam karışık neden çatlamaz bu yumurta :) bu arada yumurtlamam 1 tane ve doğal yollardan oldu napçam iğne olunca ne oluyo çok ağrımı oluyo :KK43: ne yapçam ben çok korkuyorum ve psikolojim berbat durumda :KK43:
Canım evet o iğne piyasada yok ama onun yerine oviterelle veriyorlar ssk varsa yaşın 23 ise sskdan faydalanabilirsin yoksa piyasa da fiyatı yüksek ama çatlatıyor Allah yar ve yardımcımız olsun
kizlar bende persembe günü catlatma ignemi vurdum..dünde kücük bi ameliyat gecirdim,büyümeyen yumurtalarim alindi,3 tanesi birakildi..cuma ve dünde düzenli iliski önerdi doktorum..bende beklemedeyim bakalim ne olacak

Hadi hayırlısı inşallah başarırsın :sm_cool:

X