Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ARKADAŞLAR İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN ÇOOOOOKKK TEŞEKKÜRLER AMA MALESEF BEBİŞİM YOKKK SONUÇ NEGATİFFF:çok üzgünüm:ÇOK UMUTLANMIŞTIM SAĞLIK OLSUN DARISI SİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH SİZLERDEN İYİ HABERLER ALIRIZ... BEN NİSANDA AŞILAMA YAPTIRICAM İNŞ O ZAMAN TUTAR ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZZ:çok üzgünüm:

kızlarrrr bişii sorcam ya!!ben 28 şubatta regli oldum 10 martta çatlama iğnesi oldum şimdi ayın kaçında regli olmam gerekio?

canım ayın 25 inde test yapman gerekiyor....bana dr iğneden 15 gün sona gebelik testi yap dedi regli geç sen boşver inş.olmasınn......

canım benim üzme tatlı canını herşeyin hayırlısı gelecek aya inş....

canım ayın 25 inde test yapman gerekiyor....bana dr iğneden 15 gün sona gebelik testi yap dedi regli geç sen boşver inş.olmasınn......

haa yani 1 haftam kaldı nie soruyorum çünkü cuma veya cumartesi hani idrarda erken gebelik testi war ya fartul du sanırım adı regliden 5-7 gün önce yaptığında % 100 doğru sonuç veriomuş bu koşullarda cuma veya cumartesi yapa bilirim değilmi?

ama canım hiç belli olmas vuruldumuz iğnelerin etkisiyle pozitif sonuçlar çıkıormuş idrarda...ben 15 gün geçmesini bekliyemem ama 12.gün yapıcam ........

canlarımmm ben 6 martta ovıtrelle catlatma ıgnesı oldum
aet tarıhım 20 mart yanı bu cuma.
gecen ay pregnıl 5000 den 2 toz 2 su olmustum.
22 subatta adet olmam gerekırken 20 sınde
2 gun once geldı adetım
yıne 2 gun once gelmesı gerekırse bugun adet olmam lazımdı
henuz bısı yok.sızce ıdrardan test ıcın ayın 20 sını beklıyım dımı???
bu arada boğazlarım fena şişti,grıp oldum ve her yerım agrıyooo
karnımda taş gibi oldu dokunulmuyoo ve kasıklarımdada sancım varr.
nedersınız bu ay tutunmusmudur bebısım
gercı doktorum bu ay %100 tutucak dedı ama umıtlenmek ıstemıyorummm

geçmiş olsun canım inş hamişsindir güzel haberlerini bekliyoruzzzz:teytey:

canım benim seninle aynı gün çatlatma iğnesi olduk ben cuma günü testi bekliyorum ama bence iğnenin etkisi dağılmıştır pozitif çıkmaz yoksa..inşallah vardır pozitif çıkar hiç umudum yok çok merak ediyorum..Bence hamilesin hamile insanların dirençleri güçsüz olup grip olan çok var ceylan dedi dersin a.s.

ceylancım ağzından bal damlıyo resmen.cuma gunu ıns.ıkımızde gusel haberler veririz burdan.cuma haberleselım cnmm:CüvCüv:

iyi akşamlar kızlar bende ayın 8 inde iğnemi vuruldum çok az kasıklarımda ağrı var ama bana yine olmayacakmış gibi geliyor benim gibi za ağrıla hamile kalanınız varmı allah herşeyin hayırlısını versin

kızlar iyi akşamlar
bu çatlatma iğnesi ile ilgili biraz bilgi alabilirmiyim, benim yumurtlama oluyor ama çatlama olduğundan şüpheliyim, yapsam mı diye düşünüyorum. 7 aydır hamile kalamıyorum çünkü

canım öncelikle doktor kontrolündemiisn bilmiyorum ama yumurtlama olduğundan eminsen doktor kontrolündesin die tahmin ediyorum dolayısıyla iğneyi doktorun mutlaka vermiştir verdiyse vurulmalısın sonradan bakılıyo çünkü çatlamışmı çatlamamışmı die sendeki sorun çatlama sorunuysa(yani normalde hedefe ulaşan sperm çatlatıyo yumurtayı)bunu vurulman gerekiyo dediğim gibi ama eğer doktor kontrolünde değilsen kendin yaptırma çünkü onlarında dozları oluyo yanlış bişeye yol açmasın

hayırlısı arkadaşım seninde dediğin gibi ALLAHTAN ümit kesilmez inş. hepimiz hamiş haberlerimizi verceğiz pes etmek yokkkkkkkkkk:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…