Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

çok üzgünüm değerim 1.45:KK43:olmuyo olmuyo olmuyo
sıkıldım artık git gellerden!!!

canım benim seninle aynı gün çatlatma iğnesi olduk ben cuma günü testi bekliyorum ama bence iğnenin etkisi dağılmıştır pozitif çıkmaz yoksa..inşallah vardır pozitif çıkar hiç umudum yok çok merak ediyorum..Bence hamilesin hamile insanların dirençleri güçsüz olup grip olan çok var ceylan dedi dersin a.s.

CANIM SENDE İNŞALLAH HAMİLESİNDİR YARIN GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZZ:teytey:

birgün bizde buradan hamileyiz diye yazıcaz ben buna inanıyorum herkes inanmalı bence GÜZEL ALLAHIM SABRINI VERıRıR... SABRIN SONU SELAMETTıR...

çok üzgünüm değerim 1.45:KK43:olmuyo olmuyo olmuyo
sıkıldım artık git gellerden!!!

YA CANIM ÜZÜLME BELKİ ERKENDİR HALA GEÇ DÖLLENME OLMUŞTUR UMUTSUZLUĞA KAPILMA .......HAYIRLISI OLSUN HANGİMİZ BIKMADIKİ GİT GELLERDEN BEN DOKTORLARA VERDİM PARAYI BİRİKTİRSEYDİM TÜP BEBEK YAPMIŞTIMM...:roflol::roflol:

YA CANIM ÜZÜLME BELKİ ERKENDİR HALA GEÇ DÖLLENME OLMUŞTUR UMUTSUZLUĞA KAPILMA .......HAYIRLISI OLSUN HANGİMİZ BIKMADIKİ GİT GELLERDEN BEN DOKTORLARA VERDİM PARAYI BİRİKTİRSEYDİM TÜP BEBEK YAPMIŞTIMM...:roflol::roflol:
geç döllenmede bu değermi çıkıyo çünkü hala adet olmadım
adetim 3 gün geçti normal siklusa göre çok umutluydum bide idrarda çıkıncada çok sevindik anlatamam yaaa eşim bana prenses gibi davranıyodu hamileyim die feci bir hayal kırıklığı bu!prezervatiifle hamile kaldı arkadaşım inanamıyorum benim yırtmadığım bi tarafım kalmadı yaaa!kusura bakma lütfen yanlızım eşimde işte size anlatarak rahatlıyorum

ÜZÜLME NE OLUR SAKIN PES ETME ELBET BİZİMDE YÜZÜMÜZ GÜLECEK...HERŞEYİN HAYIRLISI İNŞALLAH:teselli:

saol handancım
bende sabır kalmadı psikolojim bozuldu kötüyüm pes etmek değil benimki ne yapacağımı düşünüyorum şimdi 2.aşılmamı?tüpmü?bi kaç ay beklemekmi?
allahım yüzümüze bkar inşallah ne diyeyim hayırlısı...

saol handancım
bende sabır kalmadı psikolojim bozuldu kötüyüm pes etmek değil benimki ne yapacağımı düşünüyorum şimdi 2.aşılmamı?tüpmü?bi kaç ay beklemekmi?
allahım yüzümüze bkar inşallah ne diyeyim hayırlısı...

ben 3 ay klomen veçatlatma iğnesi kullandım ve her doktorum test yaptığında hüsrana uğradım şimdi aşılamaya karar verdim bakalım..Gerçekten insanın pskolojisi acayip bozuluyo ama ne yaparsın bizimde kaderimiz böyleymiş ALLAH HAYIRLISINI VERSİN HEPİMİZE:teselli:

ben 1.5 yıldır uğraşıyorum kolomenler ganophaneler göbekten iğneler çatlatma iğneleri hsg flimi
(ki çok ağrılı geçti)yapmadığım kalmadı vucudumun şekli değişti çirkin oldum insanların sorularından sıkıldım!allah bize sabır versin gerçekten

zaten insanların soruları insanı bunaltıyo...bende çok ilaç kullandım bide bende adet düzensizliği var ilaç kullanmayınca kesinlikle kendiliğimden adet olmam bi adet için bide çocuk olsun diye ilaç içiyom valla ne olacak böle halimiz...DERDıNı VEREN ALLAHIM DERMANINI DA VERıR BıZE ıNŞALLAH

bugün kim bana sorarsa yandı o kiş valla bu sinirle fena harşlarım gibi geliyo bana:) bende hiçbir problem yok ama sürünüyorum dr.um dediki siz çocuk sahibi olamazsanız bu bizim ayıbımız olur dedi başka bahara kaldı o başka:)allah yardımcımız olsun seninle konuştum biraz rahatladım valla:)saolasın kader arkadaşım:)
bu arada bu hcg geeç dölllenmede 1.45 çıkarmı umut işte ben hala adet olmadımda senin bir bilgin varmı arkadaşım?

ıNCıSU yarın büyük gün CEYLANLA ikinizin iyi haberlerini almak dileğiyle BOLLLLLLL ŞANSLARRRRR

bugün kim bana sorarsa yandı o kiş valla bu sinirle fena harşlarım gibi geliyo bana:) bende hiçbir problem yok ama sürünüyorum dr.um dediki siz çocuk sahibi olamazsanız bu bizim ayıbımız olur dedi başka bahara kaldı o başka:)allah yardımcımız olsun seninle konuştum biraz rahatladım valla:)saolasın kader arkadaşım:)
bu arada bu hcg geeç dölllenmede 1.45 çıkarmı umut işte ben hala adet olmadımda senin bir bilgin varmı arkadaşım?

GERÇEKTEN Bİ BİLGİM YOK ÖZÜR DİLERİM SENİ AYDINLATAMADIĞIM İÇİN..bence doktorunu ara bi sor o daha iyi bi yanıt verir sana sonuçta onlar bu işlerin uzmanı keşke geç döllenme olsa da bebişin sana sımsıkı tuttunmuş olsa ALLAHIM SANA YALVARIYORUM ANNE OLMAK İSTEYEN HERKESİN DUALARINI KABUL ET:Saruboceq:

amiiiinnnn cnm şimdi hemen arıyorum doktorumu:)
bu arada sen bana çok yardımcı oldun saol dualarım seninle:)

deminden beri sana dua ediyorum olsun ararsın sakın üzülme inşallah eşine akşam güzel haberi vermen dileğiyle

X