Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

merhaba kızlar
çatlatma iğnemi aat 5 de vurulum.hayırla sonuçlanır inş.
size doktorlarınız kaç saat sonraa ilişki önerdi
bana bu akşam ve yarın akşam dedi

kızlar ben 15 gün önce vuruldum iğnemi. ama sonra progesteron testinde sağlıklı yumurtlama olmamış dedi doktor. 0,9.. çıkmış. normalde 10 un üstünde çıkması gerekiyormuş...

ama ben hala regl olmadım. iğne olupda adeti geciken varmı? sizler iğneden kaç gün sonra adet oluyorsunuz?

kızlar ben 15 gün önce vuruldum iğnemi. ama sonra progesteron testinde sağlıklı yumurtlama olmamış dedi doktor. 0,9.. çıkmış. normalde 10 un üstünde çıkması gerekiyormuş...

ama ben hala regl olmadım. iğne olupda adeti geciken varmı? sizler iğneden kaç gün sonra adet oluyorsunuz?
canım benim..hayırlısı inşallah bu ay tutar yumurtan kiste dönüştüyse regl geç olabilirsin
normalde 14-15 gün sonra
merhaba kızlar
<Bana 3 gün sıkı çalışma 5 gün günaşırı diyor ama farklı dr.dan dr.a normalde yumurta hemen çatlamaz 36.saat süre gibi vakti var..
Bugün iğnenin 12. günü bu ayda tutmadı :roflol::roflol:Ne negatif kadınım ya :roflol:
Negatif değilsin erkenyaptın testi 15.günde hamile haberini alacağıznaniknanik
bende dün vuruldum çatlatma iğnesini bakalım hayırlısı 15 gün sonra gebelik testi yap dedi dr. Rabbim hepimize nasip eder inş......
Amin canım bende 15.günümü bekliyorum pazar günü bakalım ne olacağım:eek:
kızlar nasılsınız varmı yeni hamişlerimiz allahım hepimizi kavuştursun artık bebişlerimize aminnn
canım nerelerdesin ne varneyok günler geçiyor 5 gün kaldı stres yapmıyım diyorum elde değil :1shok:
VALLA İYİYİZ SAĞOLASIN.... HERHALDE YOK HAMİLE OF YA İNSANA NE GÜZEL MORAL OLUYO HAMİLE HABERLERİ..ALLAHIM NE OLUR İSTEYEN HERKESİ BEBİŞLERİNE KAVUŞTUR....AMİNNNNNNN...:emir_bebek:

amin canım...

ben iğnemi 23 şubatta yaptım hala adet olmadım ve test yapmaya korkuyorum kızlarrr yaa....Yarın gidicem doktora ne olur bana dua edin bebişim içimde olsun....şubatın 10 nunda adet olmuştum hala tık yok..DUALARINIZA ıHTıYACIM VAR!!!!!

merhaba kızlar

HERKESİN DOKTORU FARKLI SÖYLÜYOR.. BANADA İĞNENİ VURUL ERTESİ GÜN VE GÜN AŞIRI İĞNENİ VURULDUĞUN GÜNE KADAR DEDİ 1 hafta:teselli:

ceylancım tatlım dur bakalım inşallah tutmuştur az kalmış 5 gün daha sabredicez bebiş haberini alacaz inşallah

benim adete çok var ama bence bu ay da olmadı nerde bende o şansss yoruldum bıktım artık
en son boşanacam kocamda o olacak yani umut mumut bişe kalmıcak bebek adına
günümü gün edecem sonra bekle bekle nereye kadar offff

kızlar pregnly vuruldum içeriğinde hcg olduğu için test yapamıyorum yanıltıcı oluyor diye iğneden kaç gün sonra kan testi doğru sonuç veriyor yani vucuttan ne kadar sonra dağılıyormuş bilen varmı???

kızlar pregnly vuruldum içeriğinde hcg olduğu için test yapamıyorum yanıltıcı oluyor diye iğneden kaç gün sonra kan testi doğru sonuç veriyor yani vucuttan ne kadar sonra dağılıyormuş bilen varmı???

canım ben iğnededen sonra 8. gün yaptım.kandada idrardada pozitifti.10.gün tekraraladım negatif çıktı.istersen sen 12. gün falan baktır inşallah hamilesindir

evet arkdaşlar yarın büyük gün çok heycanlıyım inşallah test sonucum pozitiftir dualarınızı eksik etmeyin perşembe günü buraya yazarım...ALLAHIM SEN ÇOK BÜYÜKSÜN sevindir şu kullarını....AMıııııııNNNNN:CüvCüv::Saruboceq:

canım ben iğnededen sonra 8. gün yaptım.kandada idrardada pozitifti.10.gün tekraraladım negatif çıktı.istersen sen 12. gün falan baktır inşallah hamilesindir

canım dün 14.gündü idrarda gece yaptık sabah eşim işe giserken baktın silik çizgiydi yani pozitif prş.günü kan tahlili yaptırıcam ödüm patlıyo adet olucam die güzel dileklerin için saol cnm allah isteyen herkese versin hepimize yani:)

evet arkdaşlar yarın büyük gün çok heycanlıyım inşallah test sonucum pozitiftir dualarınızı eksik etmeyin perşembe günü buraya yazarım...ALLAHIM SEN ÇOK BÜYÜKSÜN sevindir şu kullarını....AMİİİİİİİNNNNN:CüvCüv::Saruboceq:

AMİNNNNNNNNNN
cnm inş.pozitiftir dualarım seninle mutlaka buaraya yaz olurmu merak ederim çünkü yinede ne diyoruz hayırlısı olsun:)
bu arada benim içinde büyük gün perşembe geçmiyorrrr günlerrrrrrrr:)

inşallah pozitiftir artık hamiş haberleri gelsin peşpeşe ..handan25 umutluyuz senden ..

8.gün çok erken idrar testi için en ideali 14.gün

canım dün 14.gündü idrarda gece yaptık sabah eşim işe giserken baktın silik çizgiydi yani pozitif prş.günü kan tahlili yaptırıcam ödüm patlıyo adet olucam die güzel dileklerin için saol cnm allah isteyen herkese versin hepimize yani:)

şimdiden tebrikler inş. hamilesindir sonucu burda kutlarız canım.darısı bizlere olsun diye dualarını eksik etme olur mu???:CüvCüv:

evet arkdaşlar yarın büyük gün çok heycanlıyım inşallah test sonucum pozitiftir dualarınızı eksik etmeyin perşembe günü buraya yazarım...ALLAHIM SEN ÇOK BÜYÜKSÜN sevindir şu kullarını....AMİİİİİİİNNNNN:CüvCüv::Saruboceq:

handancım inş. hamişsindir arkadaşım Allah yarın bize duymak istediğimiz haberi vermeni nasip etsin.:Saruboceq:

şimdiden tebrikler inş. hamilesindir sonucu burda kutlarız canım.darısı bizlere olsun diye dualarını eksik etme olur mu???:CüvCüv:

canım inşallah yaaaa
dualarım sizlerle içten sölüyorum valla allah hepimize nasip etsin inşallah...

X