Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

bide ben bişey öğrenmek istiyorum bu yerleşme lekelenmesi herkeste oluyo mu?bana cvp yazarsınız çok sevinirim..ALLAH HERKESıN GÖNLÜNE GÖRE VERSıN TEZ ZAMANDA ıNŞALLAH

kızlar bende ayın 5 inde catlatma ıgnesı oldum.
doktorum ayın 4 ü ve 6 sında ılişki onermıstı.
ayın 14 undede test yaptır dedı.
adet tarıhımde 22 şubat
sızce erken mı yaptırıyorum
gebelık tesını beklesem mı 1-2 gun daha
benım ılk klomen ve catlatma ıgnesı vurunmam.
1 tane yumurtam vardı dr. gıttıgımde.
sızce beklesem mı adetımı
yoksa doktorumumu dınlesem:eek:

merhaba kızlar
bende bu ay klomen kullandım.sağda bir yumurta gelişti.ama biraz geç büyüyor.yumurtlama takibindeyim.iki üç günde 1-2 mm büyüyor benimki.şuan 17 mm.cumartesi tekrar gidicem.inşallah büyümüştür.bu ay hamiş olmak istiyorum.3buçuk yıllık evliyim.iki seneyi geçkin korunduk.sonra bıraktık.ama tedavide ilk ayım.hayırla sonuçlansın inş. benimki ve hepimizinki.
bi de iğneyi kaç mm de vuruyorlar
bana 19 mm vurdular inşallah canım tedavinden iyi sonuç alırsın..Dualarım tüm anne olmak isteyenlerle allah yardımcımız olsun.:nazar:

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 23 şubatta çatlatma iğnemi oldum ve beklemedeyim hala adet olmadım hiç bi belirtide yok zaten acaba mı diyorum pzts doktora gidicem bakalım hamilelik varmı benim umudum yok ama allahtan umut kesilmez.ACABA ADET DÜZENSİZLİĞİM VAR ONDAN MI OLAMADIM KAFAM ÇOK KARIŞIK KIZLAR....3 senedir bebiş istiyoruz ama malesef...
Adet düzensizliği etkilemez çok farklı şeylermiş..inşallah rabbim verir tedaviye nekadar süredir devam ediyorsun
bide ben bişey öğrenmek istiyorum bu yerleşme lekelenmesi herkeste oluyo mu?bana cvp yazarsınız çok sevinirim..ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN TEZ ZAMANDA İNŞALLAH
yerleşme kanaması herkeste olmaz
merhaba kızlar
bende bu ay klomen kullandım.sağda bir yumurta gelişti.ama biraz geç büyüyor.yumurtlama takibindeyim.iki üç günde 1-2 mm büyüyor benimki.şuan 17 mm.cumartesi tekrar gidicem.inşallah büyümüştür.bu ay hamiş olmak istiyorum.3buçuk yıllık evliyim.iki seneyi geçkin korunduk.sonra bıraktık.ama tedavide ilk ayım.hayırla sonuçlansın inş. benimki ve hepimizinki.
bi de iğneyi kaç mm de vuruyorlar
Yumurta olgunlaşınca vuruyorlar 18 19 20 21 mm civarlarında
selam gusel anne adayları ...hihoyyyt
Rabbım hepınıze saglıklı gebelıkler nasıp etsın en kısa zamanda..Rabbım ısteyen herkeze versın tattırsın bu duyguyu dualarım sızlerle tum bebiş yolu gozleyen anne adaylarıyla...bende catlatma ıgnesı kullandım.klomen dıe yumurta buyutucu hap ve catlatma ıgnesı...ama tedavım yarıda kaldı ve bıraktık..sonrasında kendılıınden geldı melegım..su bı gercek tedavım sırasında cok kafaya takmıstım her ay regl oldumda aglıordum ve her ay daha bı umutlanıordum sız benım gıbı yapmayın pısıkolojıyle cok alakalı ozellıkle kaadının...zaten hersey bızde bıtıor yahu:jeyyar:
bu arada pozısyon da deiştirin hep altta hep altta olmayın bacılar..ardabır uste cıkın işe yarıyan tanıdıklarım var...a.sAllah hepınızın gonlune gore versın..meleklerınızı sıze bagıslasın..sewgıler:CüvCüv:a.s.:nazar:

Ağzından bal akıyor keşke yapabilsek herbirimiz bebek hasretiyle çaba harcadığı gibi birde stresle uğraşıyoruz sanırım oğlunun ismi yağız benimde rüyama girmişti erkek evladım olursa yağız koyacağım.Kız erkek farketmez sadece sağlıklı gelsinler..:1hug:

bide ben bişey öğrenmek istiyorum bu yerleşme lekelenmesi herkeste oluyo mu?bana cvp yazarsınız çok sevinirim..ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN TEZ ZAMANDA İNŞALLAH

canım herkezde olmuor o dedıın yerlesme lekelenmessı..bunyeden bunyeye deişi canım...
bende olmadı mesela.:ecrin_bebek::nazar:

Ağzından bal akıyor keşke yapabilsek herbirimiz bebek hasretiyle çaba harcadığı gibi birde stresle uğraşıyoruz sanırım oğlunun ismi yağız benimde rüyama girmişti erkek evladım olursa yağız koyacağım.Kız erkek farketmez sadece sağlıklı gelsinler..:1hug:[/QUOTE]

canım benım....cok ii anlıyorum hepınızı...steres bı yandan bı de her ay yenı bı ümit oluo ınsana....ma elınızden geldıı kadar takmamaya calısın takınca olmuo..bende ole oldu bı korunmayı bıraktık bebk için deil ama olesıne kurtajımdan sonrakı sure dolmustu,olursa olur olmazsa bakarız bı caresıne dedık...ılk basta tedavı gorurken ben gun sayardım bugun 14uncu gun hadı yataga derdım eşimekaydirigubbakcemile3eşim benı spermlerım için kullanıosun sen demeye baslamıstı artık....:eek:ama napımmm cok taktım.sonr korunmayı bıraktık ve ılk ay nasıl oldu anlamadım ve bıuz 6ay korunduk ve ılk ay da surprıa yaptı ogluşum....evet canım adı nasipse YAĞIZ olcak oglusumun...ınsallah Allah gonlune gore werır tatlım..kız oglan hayırlı ve saglıklı nasıp etsın Rabbım herkeze...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
:nazar::nazar::nazar::nazar::CüvCüv:

arkadaşlar bugün az önce sonucu aldım13.46dan 4e düşmüş.klomende ilk denememdi.ne yapalım kısmet artık.

aymuelcim sağlık olsun inşallah başaracaksın nisanda peki idrar testi yapmışmıydın ??

siribron48 herkes aynısını diyor umursamadığı ay geldi meleklerimiz ah birde kafamız anlasa..
Bugün midem bulanıyor ama geçen ayda bulanıyordu bu bulantıyla meleğim gelmesine az kalmış olması gerekiyordukaydirigubbakcemile3

Slm arkadaşlar.Ben 26 şubatta çatlatma iğnemi vuruldum.12 martta regl olmam gerekiyodu ama olmadım.O gün test yaptım ama negatif çıktı.Çok üzüldüm.Bugün ayın 14 ve ben hala kırmızıları görmedim.Çok ağrım var çok halsizim ne olabilir acaba ya bi yardım edin lütfen.

merhaba arkadaşlar bende çatlatma iğnesi vurdum 6 gün geçti ama henüz bir ağrı felan yok aceba hamişmiyim bilmiyoruz 23 martı dörgözle bekliyorum

Adet düzensizliği etkilemez çok farklı şeylermiş..inşallah rabbim verir tedaviye nekadar süredir devam ediyorsun

yerleşme kanaması herkeste olmaz

Yumurta olgunlaşınca vuruyorlar 18 19 20 21 mm civarlarında

Ağzından bal akıyor keşke yapabilsek herbirimiz bebek hasretiyle çaba harcadığı gibi birde stresle uğraşıyoruz sanırım oğlunun ismi yağız benimde rüyama girmişti erkek evladım olursa yağız koyacağım.Kız erkek farketmez sadece sağlıklı gelsinler..:1hug:

canım çok teşekkürler cvp yazdığın için...inşallah herkese allah nasip eder... Ben 4 senelik evliyim ve adet düzensizliğim olduğu için onun tedavisini gördüm 1 seneden beride çocuk tedavisi görmekteyim bakalım önümüzdeki ay aşılama deniycez o da olmazsa son çare tüp bebek dedi doktorum ALLAHIM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN..

kızlar nasılsınız varmı yeni hamişlerimiz allahım hepimizi kavuştursun artık bebişlerimize aminnn

VALLA ıYıYıZ SAĞOLASIN.... HERHALDE YOK HAMıLE OF YA ıNSANA NE GÜZEL MORAL OLUYO HAMıLE HABERLERı..ALLAHIM NE OLUR ıSTEYEN HERKESı BEBıŞLERıNE KAVUŞTUR....AMıNNNNNNN...:emir_bebek:

bende dün vuruldum çatlatma iğnesini bakalım hayırlısı 15 gün sonra gebelik testi yap dedi dr. Rabbim hepimize nasip eder inş......

Bugün iğnenin 12. günü bu ayda tutmadı :roflol::roflol:Ne negatif kadınım ya :roflol:

X