Canı Sıkılan Gelsin :)

ben özel sektörde bi şirkette ön muhasebe ve sigorta işini yapıyordum canım ..eşim beyaz eşya mobilya işi yapıyor ve dükkanımız evimizin hemen altında :)) sigorta acentası açmayı düşünoyurm ama bazende otur oturduğun yerde diyorum..annelerimiz haklı herzamanki gibi valla :)) dayak istiyoruz :))

Bende muhasebe mezunuyum amma hiç çalışmadım.Staj hariç.
Durumunuz iiise çalışma bencede :KK9:
Ben iş dedimniydi bi uyuz oluyorum ya yatmaya alıştım.

benimde ağustosta 4 olacak..aynı yıl evlendik sanırım..biz 08.08.08 de evlendik :))
saçmalama canım yaa...yaradılışında bi amaç vardı ki burdasın şuan :)) işe yaramaz da ne demek ...hem dur ben daha çok şey dinlicem senden..msne ekleyelim de bi :)))

:KK9: 27.07.08 bende msnemi açmıyorumki ben faceme ekliyimmi seni??
Beni dinlemeye kalma bence pişman olursun :KK9: Okadar çook şey yaşadımki nese anlatmam sana :KK19:

kızlar yaa burdan zor oluyo sohbet etmek..sakıncası yoksa msnlerinizi eklessem de çıksam yarın devam etsek valla erkek falan değilim :)) birde özel msj atamıyorum..dolmadı sanırım 100 :))

:KK9: 27.07.08 bende msnemi açmıyorumki ben faceme ekliyimmi seni??
Beni dinlemeye kalma bence pişman olursun :KK9: Okadar çook şey yaşadımki nese anlatmam sana :KK19:

anlat canım ne demek dinlerim ben bende sana anlatırım nolcakk :)))

kızlar yaa burdan zor oluyo sohbet etmek..sakıncası yoksa msnlerinizi eklessem de çıksam yarın devam etsek valla erkek falan değilim :)) birde özel msj atamıyorum..dolmadı sanırım 100 :))

msn kullanmıyorum . face i msn yerine kullandıığım için ona gerek kalmıyo:KK53:

Ben çıkıyorum kızlar ii sabalar kocişi kaldırdım işe gönderiyimm
Yarın görüşürüz..

X