Canı Sıkılan Gelsin :)

hadi o zaman basarılar sana işallah istediğin yerlerde olursun cnm herkesin gönlüne göre işallah ya bide su ev kızı tabiriini hala anlayamadım gitti :KK1: sokaga cıksak sokak kızı olcakmıs gibi birden boyut değiştiriyor tabir :KK1::KK1::KK1:

inş çok çok çok istiyorum.

ev kızı nasıl desem. eskiden kaynanalar görücü gelmeden önce kızı iyice bi süzermiş ya. çok dışarı çıkıyo mu? edepli mi? uslu mu? hamarat mı? diye:KK53:

inş çok çok çok istiyorum.

ev kızı nasıl desem. eskiden kaynanalar görücü gelmeden önce kızı iyice bi süzermiş ya. çok dışarı çıkıyo mu? edepli mi? uslu mu? hamarat mı? diye:KK53:

süze süze kızları süzme yoğurda cevirdiler zaten accıkta kendilerini süzsseler :KK70::KK1::KK1::KK1: ef kısi ev, hatunu , ev tipi kadın :KK1::KK1: bende calışıyodum bekarken simdi eşimin memelektindeyim alışmaya alışıyoz nabalım :KK52:

merhabalar...ya dün gece bir derdim var da konu yine patladı ordamıydınız? diye sormak istedim de madem kk dayız...

kızlarrrr yardım. elimde yarım kilo kıymam var ben ona bakıyorum o bana ne yemek yapsam ya bi fikri olan varmı acaba :KK53:

Arkadaşım fırında kıymalı patates,sepzeli sulu köfte yanına pilav,çorba istersen daha fikir istersen

kimse yok mu. bu topic gece topiği galiba ya :KK43: gündüz kimse olmuyor :)

yazılır hevuk cum ben muhabbet olsun die sordum. aa sen mi geldin sorusu gibi işte :)

kızlarrrr yardım. elimde yarım kilo kıymam var ben ona bakıyorum o bana ne yemek yapsam ya bi fikri olan varmı acaba :KK53:

Kürdan kebabı yop.
Ayır yarısını dolaba at bezelye yap koy birazını .
Köfte patates olabilir minik minik köfte yap bezelye patates patlıcan salçalı su at fırına birazda kekik..
Başka ne malzemen var?

hevuk bana da yardım. 3 sattir aç aç pc başında oturuyorm. ne yemek var ne yemeklik bişi. nasıl doyurayım karnımı

hevuk bana da yardım. 3 sattir aç aç pc başında oturuyorm. ne yemek var ne yemeklik bişi. nasıl doyurayım karnımı

Atla gel bana
Kıymalı bezelye pilav salata içecekler menü bu :KK55:
Yada en olmadı dominosu ara güzel pizza yapıyolar oda olmadı lahmacun siparişi ver :KK52:
3 saattemi açıktın gıı ben sabahtan beri bişi yemedim iştahım yok 5 bardak çay içtim bir avuçta fındık

X