Canı Sıkılan Gelsin :)

benimde face var ama yasakmı vermek bilmiyorum

onu bende bilmiyorum hemde buraya yazmak uygunda olmaz zaten..msjım 100 ü geçmiş özelden atabiliyorum şuan..yarın akşam görüşürüz kızlar bende çıkıyorum ..özelden ekleriz ..herkese iyi sabahlar...

geçen gün düydüm benimki 1 inci tacirmiş araştırdım şok oldum bana hiç soylemiyor bide sana sorayım dedim

bekarsın çalışıyorsun estetisyen misin yada kliniktemi çalışıyorsun yada güzelleişk merkezi :44:

bekarım. normalde estetisyen olmam lazımken bölümümden nefret ettim . ekstra mağazada çalışıyorum:KK53: çıkmak için şafak sayıyorum

bekarım. normalde estetisyen olmam lazımken bölümümden nefret ettim . ekstra mağazada çalışıyorum:KK53: çıkmak için şafak sayıyorum

su lazer yada cilt bakım uzmanı gbi o zaman peki şimdiki işinden ayrılıp asıl işini mi yapacaksın yasın kaç bu arada ?

su lazer yada cilt bakım uzmanı gbi o zaman peki şimdiki işinden ayrılıp asıl işini mi yapacaksın yasın kaç bu arada ?

lise ve yüksekokulda cilt bakımı okudum. saç haricinde herşey giriyo bölüme masaj falan filanda dahil. işten ayrıldığımda 5 ay ev kızı olucam. tekrar ygs sınavına girmeyi düşünüyorum. 21 yaşındayım

lise ve yüksekokulda cilt bakımı okudum. saç haricinde herşey giriyo bölüme masaj falan filanda dahil. işten ayrıldığımda 5 ay ev kızı olucam. tekrar ygs sınavına girmeyi düşünüyorum. 21 yaşındayım

hadi o zaman basarılar sana işallah istediğin yerlerde olursun cnm herkesin gönlüne göre işallah ya bide su ev kızı tabiriini hala anlayamadım gitti :KK1: sokaga cıksak sokak kızı olcakmıs gibi birden boyut değiştiriyor tabir :KK1::KK1::KK1:

X