Canı Sıkılan Gelsin :)

ben bazen 12de oğlum okuldan geliyor yemeyini yediriyorum ssonra dersaneye yolluyorum kafayı vurup bi daha uyuyorum

Yok çalışmıyorum ben.
Bende eşime dadanıyorum siyah nokta varmı diye kaçıyoo oda cırlıyoo çok acıyo diye :KK1:
Kendimde bakıyorum ama bende yok sivilce yağ bezesi siyah nokta olsa büyük bi zevkle çıkarcam :KK53:
Uf çalışmak zor evde olmakta zor asosyal oldum çıktım.
normalde böyle sivilce falan sıkma alışkanlığım yok ama eve gelince cnm acayip istedi.:KK53:
aslında çalışmak zor değil emeğinin karşılığını aldığın sürece. ben almadığımı düşünerek mutsuz oluyorum. bunun üstüne stres ekleniyo daha beter oluyo insan.asosyallikten nasıl kurtulunur ki:26:

yo sohbete direk dalabilirsin

Albümler yazıyo ya oraya tıkla orda solda albüm ekle var ordan ekleyebilirsin
Kırmızı yazıya tıkla
Bende unuttum benim albümüm var ama ordan biyerden işte :KK53:
Çok açıklayıcı oldu dimi..
Uff hiç havamda değilim yaa ufff çok sıkkın canım..

:)) kışın bende de çok sorun oluyordu bu uyuma işi..öğlende kalkınca yedim içtim ortalığı toparladım derken akşam oluyordu:)) hiçbişey anlamıyordum günden..ama şimdi en azından günler uzun

yeni geldin sanırım aramıza. yada ben hatırlayamadım. yaş kaç?

normalde böyle sivilce falan sıkma alışkanlığım yok ama eve gelince cnm acayip istedi.:KK53:
aslında çalışmak zor değil emeğinin karşılığını aldığın sürece. ben almadığımı düşünerek mutsuz oluyorum. bunun üstüne stres ekleniyo daha beter oluyo insan.asosyallikten nasıl kurtulunur ki:26:

Asosyallikten sosyal olarak kurtulur insan ama ben sosyal olmakta istemiyorum ne istiyorum bilmiyorum.
Herkes küstü benimle hiç kimseyle görüşmüyorum gelicek kişileri red ediyorum.
Telefonumu bile kırdım kimse aramasın die 3 aydır yok.Güzel dimi çalışmak evet güzeldir herşeyin stresi var tabi.

hani ilkokul arkadaşımın amcaoğlundan bahsetmiştim ya dün. manyak şimdi msj atıp duruyo bide arklık teklifi göndermiş. zaten asabım bozuk terslesem. daha beter olcam. terslemesem susmak bilmeyecek öfff

Asosyallikten sosyal olarak kurtulur insan ama ben sosyal olmakta istemiyorum ne istiyorum bilmiyorum.
Telefonumu bile kırdım kimse aramasın die 3 aydır yok.Güzel dimi çalışmak evet güzeldir herşeyin stresi var tabi.

arkadaşlardan yana bi sorun yaşadın sanırım. iş arkadaşlarımın dışında hiç arkşım yok bnm oturduğumuz çevrede bile

hevukcum al benden de o kadar..bebeğim olunca işten ayrıldım..ilk başta eve adapte olamadım..şimdi alıştım ama çalışmakta istiyorum..istemyorum da..ne istediğim belli değil offff biz ne istiyoruz :KK43:

X