Canı Sıkılan Gelsin :)

Amin inşallah canım.Teşekkür ederim SEBEPSİZ BİZİM TEDAVİDE OLAMIYORUM YANİ ÇÜNKİ SEBEP YOK
1Kez tüp bebek denedik olmadı.

kaç yıllık evlisiniz canım ?? hayatta herşeyde olduğu gibi kafandan att o zaman olur belki...ne zaman neyden vazgeçeriz o o zaman gelir bize ..hayırlısııyla gelir innş..canım var demekki bi vakti..

hevukcum al benden de o kadar..bebeğim olunca işten ayrıldım..ilk başta eve adapte olamadım..şimdi alıştım ama çalışmakta istiyorum..istemyorum da..ne istediğim belli değil offff biz ne istiyoruz :KK43:

Dayak :KK30: Annem hep öyle der canım sıkılınca.
Bende bilmiyorumki ama evde kös kös oturmaktan sıkıldım halim bile yok
ama aynı zamnda insanlardanda sıkıldım göresim.
Mesleğin ne senin??
Çalışmak güzel aslında herşey karışık bende .

hani ilkokul arkadaşımın amcaoğlundan bahsetmiştim ya dün. manyak şimdi msj atıp duruyo bide arklık teklifi göndermiş. zaten asabım bozuk terslesem. daha beter olcam. terslemesem susmak bilmeyecek öfff

İstemiyorsan tersle ne beter olsunki.
Arkadaşlık teklifi ne yav.
Bence kalbi kırılır bilmem ne olur die düşünme ne istiyorsan onu yap.

hiç bilmiyorum güzel mi değil mi. tadını çıkartamadıktan sonra

ben o yaşlarda iken bana da herkes öyle derdi bende aynı senin gibi derdim..ama yaşadıkça dertler daha da bi büyüyor sanki ve her geçen gün eskiler bize daha güzl geliyor ...günlerinin değerini bil canım takma kafana keyfini çıkarmaya çalış her anının

Dayak :KK30: Annem hep öyle der canım sıkılınca.
Bende bilmiyorumki ama evde kös kös oturmaktan sıkıldım halim bile yok
ama aynı zamnda insanlardanda sıkıldım göresim.
Mesleğin ne senin??
Çalışmak güzel aslında herşey karışık bende .

ben özel sektörde bi şirkette ön muhasebe ve sigorta işini yapıyordum canım ..eşim beyaz eşya mobilya işi yapıyor ve dükkanımız evimizin hemen altında :)) sigorta acentası açmayı düşünoyurm ama bazende otur oturduğun yerde diyorum..annelerimiz haklı herzamanki gibi valla :)) dayak istiyoruz :))

kaç yıllık evlisiniz canım ?? hayatta herşeyde olduğu gibi kafandan att o zaman olur belki...ne zaman neyden vazgeçeriz o o zaman gelir bize ..hayırlısııyla gelir innş..canım var demekki bi vakti..

4 olcak Temmuzda
Kafama takmıyorum aslında ama bazen çok takıyorum.
Arkadaşlarımın hepsinin bebişi var sürekli bebek muhabbetleri dönüyo.
Bide bi akraba ineğini kesti kısır die moralimi bozdu ondan sonra kendimi işe yaramaz hissediyorum :KK31:
Mnayak bişeyim işte böyle.

ben o yaşlarda iken bana da herkes öyle derdi bende aynı senin gibi derdim..ama yaşadıkça dertler daha da bi büyüyor sanki ve her geçen gün eskiler bize daha güzl geliyor ...günlerinin değerini bil canım takma kafana keyfini çıkarmaya çalış her anının

ailemle çok sorun yaşıyorum o yüzden. evliliğide sorunsuz görüyorum bu yüzden

hadi kızlar yatın artık saat kaç olmuş,cık cık cık :KK9:

heh annem mi gönderdi seni yan odadan:KK53:

evet boğayım. kincilik ve hırs baskın bende . sendede öle mi:KK53:

Len ne fena garusun sen :KK22:
Asla hırslarım yok kinde duymam
Ama ama biri bana bi yanlış yapsın ömür billah iflah olmaz :KK53:
Unutmam ve daha beterini yaparım ister 20 yıl geçsin unutmam intikamım acı olur.

4 olcak Temmuzda
Bide bi akraba ineğini kesti kısır die moralimi bozdu ondan sonra kendimi işe yaramaz hissediyorum :KK31:

benimde ağustosta 4 olacak..aynı yıl evlendik sanırım..biz 08.08.08 de evlendik :))
saçmalama canım yaa...yaradılışında bi amaç vardı ki burdasın şuan :)) işe yaramaz da ne demek ...hem dur ben daha çok şey dinlicem senden..msne ekleyelim de bi :)))

evet şeker,beni anneleriniz gönderdi,orda dır dır dır ne konuşuyolarmış gece gece dedi :KK9: :KK52: hadi iyi muhabbetler sizeee :KK55:

4 olcak Temmuzda

haydeeee:KK22: ticaret amacı olarak kullanıyo kısırsa tabi keser. yok artık kendini bide onla mı kıyasladın:KK20:

X