Canı Sıkılan Gelsin :)

İyii canım sen nasılsın?
Cennet sen kaçta uyanıyosun canım geç yatıyorsun ya dinç oluyomusun uyanınca.
Ben bugün 3'te uyandım ama halim hiç yok halada :KK5:

benim misafirler gelecek diye 12 de uyandım ev iş derken geç geldiler 3te geldiler saat 5 te de benimki geldi taziyeye gidecez dedi eltimin babası vefat etmiş annemi çağırdım misafirleri bıraktım gittim mimar obada oturuyorlar gittik 11 de eve geldik bü gün çok karışık geçti

İyii değilim ufffff canım sıkkın 2 gündür hiç bi iş etmedim evde :KK53: Halsizim bitkinim yarın evi temizlemem lazım enerji lazım bana :KK50:

çalışmıyodun di mi?

ağustosta işmi buldun
ağustosta işten çıkıp dershaneye gidicem. özel sektör kesinlikle bana göre değil.

Işığı yanıyo yeşil ışık yakmış ..
burdayım. burdayım. cnm o kadar sıkkın ki vücudum da yağ bezesi arıyorum sıkmak için:KK53: bi ara kardeşime dadandım kaçtı piss

slm kızlar ben geldim yine :)) nasılsınız bakalım :))

hoşgeldin

ben bazen 12de oğlum okuldan geliyor yemeyini yediriyorum ssonra dersaneye yolluyorum kafayı vurup bi daha uyuyorum

Albendende okadar.Canım çıksan yine aynı problemler karşına çıkıcak
İnsanlar problemli artık çünki hepsi anormaller ..

en azından çıkarsam dershaneyle meşgul olurum. 5 ay dershaneye giderim. ygs sınavına girdikten sonra tekrar iş ararım. firmacı arkadaşlar var belki bişi ayarlarlar banada bakalım. ailemden uzak şehir dışında yaşamak istiyorum:KK55:

slm kızlar ben geldim yine :)) nasılsınız bakalım :))
İyii canım sen nasılsın?Bizde daha yeni başladık sohbete Hoşgeldin.
benim misafirler gelecek diye 12 de uyandım ev iş derken geç geldiler 3te geldiler saat 5 te de benimki geldi taziyeye gidecez dedi eltimin babası vefat etmiş annemi çağırdım misafirleri bıraktım gittim mimar obada oturuyorlar gittik 11 de eve geldik bü gün çok karışık geçti

Baya karışık bi gün olmuş.Allah mekanını cennet etsin Eltinin Babsının..

ben bazen 12de oğlum okuldan geliyor yemeyini yediriyorum ssonra dersaneye yolluyorum kafayı vurup bi daha uyuyorum

o kötü bişi :/ bnm annemde sabaha kadar 101 oynuyo öğleden sonra kalkıyo. annemle bişiler yapmak istiyorum ama yapamıyorum. kızıncada gel yapalım diyo hevesim geçti diyorum tartışıyoruz

çalışmıyodun di mi?

ağustosta işten çıkıp dershaneye gidicem. özel sektör kesinlikle bana göre değil.

burdayım. burdayım. cnm o kadar sıkkın ki vücudum da yağ bezesi arıyorum sıkmak için:KK53: bi ara kardeşime dadandım kaçtı piss

hoşgeldin

Yok çalışmıyorum ben.
Bende eşime dadanıyorum siyah nokta varmı diye kaçıyoo oda cırlıyoo çok acıyo diye :KK1:
Kendimde bakıyorum ama bende yok sivilce yağ bezesi siyah nokta olsa büyük bi zevkle çıkarcam :KK53:
Uf çalışmak zor evde olmakta zor asosyal oldum çıktım.

o kötü bişi :/ bnm annemde sabaha kadar 101 oynuyo öğleden sonra kalkıyo. annemle bişiler yapmak istiyorum ama yapamıyorum. kızıncada gel yapalım diyo hevesim geçti diyorum tartışıyoruz

:)) kışın bende de çok sorun oluyordu bu uyuma işi..öğlende kalkınca yedim içtim ortalığı toparladım derken akşam oluyordu:)) hiçbişey anlamıyordum günden..ama şimdi en azından günler uzun

X