Canı Sıkılan Gelsin :)

iş arkadaşlarımdan biri var erkek. fal bakmasını biliyomuş. bi ara 3 arkadaş toplaşıp baktırcaz iş yerinde duyulmasını istemiyo

spor yapmama hiç gerek yok ki. çok hareketliyim. işe gitmek için servise biniyorum. ve bindiğim yerle ev arası 1 km :))) iş yerindede sadece yemek ve çay molasında oturabiliyorum

Canım spor başka çok çalışmak başka tempolu yürüyüp yağ yakmak için bazı hareketleri yapman lazım..
Bende çok hareketsizim yiyi yatıyorum ama fazla yiyemiyorum ama kiloda alamıyorum..

annemin arkadaşı var kadın 37 yaşında. açıköğretimden liseyi bitirdi . 3 senedirde üniversite sınavlarına girmek için uğraşıyo. ama görseniz kendini öyle bi kaptırmış ki. bizim eve geldiğinde heyecanlı heyecanlı dersle ilgili şeyler anlatıyo.. anneme gına geldi artık koskoca kadın nelerle uğraşıyo diyo hep.artık bize geldiğinde annemle değilde benle muhabbet eder oldu. annemin arkadaşı mı? bnm arkadaşım mı? belli değil

Hıı göbüşünmü nan yoksa o senin
Ya Annem fal manyagı bi kadın vardı mahallede tutup kolundan hergün nerdeyse getiriyodu karıyı fal bakmaya
Atıp atıp durdular hiçbiri çıkmadı..
Bi kadına baktırıyodum bide öyle güzel şeler diyoduki Koca ayaklı eşin olucak seni çok sevicek tektaş ile evlenme teklif edicek en son rutbesi var rütbeli biri diyince heee
Annadım kadın oğlunu annatıp duruyomuş meğer 1 sene kandırdı beni fallarla oğlu oldugunu annayınca bidaha baktırmadım..

ahah. keşke öyle biri bana da denk gelse

vay uyanığa bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…