Canı Sıkılan Gelsin :)

bu saatde ütü mü yapacaksın
e yarın iş var benim ütü sadece paçaları falan ütülemekten ibaret. kilolu olunca pantolon uzun süre üstümde kalsın kendiliğinden ütüleniyo zaten mühim olan paçaları

güzel bi hikayeymiş. uzun halinide okumak isterim

Uzun annatmadım yavv Bana versene kilolarını sen yaa bende çok zayıfım 47 kilo 170boyum..

benimde amcamın oğlu son erkek kalsa yine evlelmem diyordum am buyük lokma ye büyük konuşma atasözünü öğrenmiş oldum

Aynen katılıyorum aynı şey olmuş ikimizede Hatta biri eşime demişki Hevuk sana dötüyle bile bakmaz
Ama nasip işte.

Uzun annatmadım yavv Bana versene kilolarını sen yaa bende çok zayıfım 47 kilo 170boyum..

zayıf olmayı çok istiyorum ama annem hevesimi kaçırıyo yüzüm çökmüş.göz altımda morluk oluşmuş , kırışmaya başlamış:18: alt tarafı 4 kilo verdim. daha vereceğim 20 küsür kilo var o zaman ne der çok merak ediyorum

Aynen katılıyorum aynı şey olmuş ikimizede Hatta biri eşime demişki Hevuk sana dötüyle bile bakmaz
Ama nasip işte.

ben 14 yaşındayken babası istemeye gelgi çok kötü bozmuştum senin oğlunu hayatta almam diye ama kader yazınca oluyor 20 yaşımda evlendim

fala bakacak gönüllü varsa. şuan üşengeçliğimi yenip hemen yapıcam :)))

[ı]evet benım.. Pek bırsey bellı olmuyor ama .. [/ı]

canım ben bekerken çalisıyordum ve evlenmeyi jesinlikle istemedim hep red ettim esimle görücü usülü tanıştık ve aşık olduk birbirimize 1ay içinde evlendik 4yıl oldu allaha sükrediyorum çok mutluyum 2 buçuk yaşındada oğlum var işte böyle

Ah bu Anneler benim annemde ne hakaretler ediyo bana .
Herzaman onlar için çocuguz büyütemiyolar gözünde kaç kilosun ki boyun kaç??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…