Canı Sıkılan Gelsin :)

ahah. keşke öyle biri bana da denk gelse:KK53::KK52:

Astsubaydı 3 ünüverste mezunu..
Ama ben bir subayla evlenmeyi hiç istemedim :KK19:
Arkadaşımın eşi boro bereli yakışıklı acayip kızda bi okadan çirkin .
Ama okadar umursamazki sırf evlilik olsun die evlenmiş kızla belli
Bende istemedim çocuga uyuz oluyorum zaten deli gibi hareketler yapıyodu ellerini çırpıyodu beni görünce :KK9::KK9::KK9:

3 yıl takıldım bizim işyerine sonra kaynımla tartıştım yani ortağımız artık evdeyim valla çok pişman oldu

kız hadi söle bacım yaa valla merak ettim heee yatacam uykum geldii bak zarar sokuon beni bi cigara bi cigara etti iki cigara

lokantalardan hep teşekkür geliyordu tüccarlar geliyordu ben mal veriyordum hesap kitap ben tutuyordum bizimkiler toptancı oldukları için dükkana ben bakıyordum

ay vallamı çok heyecanlandımm ee nezaman nasıl haber vercen özelden yazar atarsın burda karışıklığagidebilir

önce bi kılıf bulmam lazım. annemin falı falan filan diye kandırırım ben onu:KK53: pazartesi günü gösterebilirim ancak. vardiyalarımız pek tutmuyo onunla haftada 1 gün denk geliyoruz
Astsubaydı 3 ünüverste mezunu..
Ama ben bir subayla evlenmeyi hiç istemedim :KK19:
Arkadaşımın eşi boro bereli yakışıklı acayip kızda bi okadan çirkin .
Ama okadar umursamazki sırf evlilik olsun die evlenmiş kızla belli
Bende istemedim çocuga uyuz oluyorum zaten deli gibi hareketler yapıyodu ellerini çırpıyodu beni görünce :KK9::KK9::KK9:

bnm babamda emekli ast. ben çok küçük yaştayken emekli oldu. sanırım bu içimde dert oldu. mesela lojmandayken ki günlerimiz geliyo aklıma. bizim binada eşi nöbette yada görevde olan olunca sırf onu yalnız bırakmamak için onların evine doluşurduk:KK53: ta kii sabaha kadar. çocuklar perişan olurdu kanepelerde. annemlerde okey oynarlardı. sonra nöbet tutan askerlere annem dayanamaz kek börek yapardı. bende gizli gizli götürürdüm. nöbetteyken bişi yemeleri yasak. ve büyük mataraları vardı. çok pisti içi artık yosun tutmuştu. sürekli alıp alıp temizler . su doldurup pencereden iple aşağı sallardık:KK31: sonra bnm civcivlerim vardı kuş kafesinde besliyodum. kocaman olmuşlardı kafeste yer değiştiremiyolardı bide:KK53: kafesi iple aşağı sallandırırdık. askerde kafesten çıkarır yemlerdi onları bide kaçmasınlar diye sürekli gözlerlerdi. sonra bigün çok büyüdüler diye annem askere kestirmişti tavuğumu. bizimkiler yerken canililikle suçlamıştım onları:KK53: bigün benide pişirir yersiniz daha fazla kalamam bu evde diye zırladığım günde olmuştu. ne günlerdi beee

Of ya amma heyecan yaptım dedim Mafyamı yoksa bu kadın ne seneryolar ürettim iki dakkada :KK9::KK9:
Bizim mahalledede vardı kasp kadın şaşılcak bişey değil aslında okadr..

komple danayı kemiksiz yapabiliyormu lokantalara kebaplık şişlik hazırlıyormu benim dediğim tam ustayım hem usta maaşı alıyordum benim yaptığımı hiç bir bayan yapamaz

Bende gidiyorum gözlerim bayılıyo :KK9::KK9:(yiğenimin lafı)
herüfü kandırım gidip 3.5 die çok uykum geldi yaaaa :KK37:

tamam ya kasap ............................................

aslında çok güzel meslek. çalıştığım yerde kasap bölümü var. handan diye bi kız var orda. tek kız olduğu için çok pohpohluyolar onu. hoşuna gidiyo onunda:KK4:
bizim orda en yüksek maaşı alanlar kasap ustaları:KK15:

X