Canı Sıkılan Gelsin :)

ben 14 yaşındayken babası istemeye gelgi çok kötü bozmuştum senin oğlunu hayatta almam diye ama kader yazınca oluyor 20 yaşımda evlendim

Ben orta okula giderken gelmişlerdi istemeye ne zihniyet ya
Korkmuştum valla lenn noluyoruz ben daha bebeiyim başka birileri..
Kısmet eşim benim harika bir insandır Allah razı olsun mutluyum.
Bazen problemler oluyor ama sabır Rabbim çok sınıyor bizi..

Ah bu Anneler benim annemde ne hakaretler ediyo bana .
Herzaman onlar için çocuguz büyütemiyolar gözünde kaç kilosun ki boyun kaç??

kilolu olduğum halde yüzüm hiç tombiş olmadı. beyaz tenliyim. sağlıksız beslenerek zayıflamaya çalışıyorum akşamcı olduğumda mesaim 15:30 da başlayıp. 23:30 da bitmiş oluyo. eve geldiğimde saat 00:15 oluyo. e o saatte te göz altım mor. rengi gitmiş surat. hiç bi zaman kızarıklığını kaybetmemiş yanaklarım oluyo. bide beyaz tenli olduğum için damarlarım gözüküyo. mor olarak görüyo millet

Söylesene canım merak ettim baya Polis zabıta ne olabilir Çatlarım gıı ben..

nerde ben okumadım ki
ben 7 yaşındayken babam vefat etti 5 bitirdim amcalarım dediler okutmayın oruspu olacak babasızdır o yüzden annem korktu okutmadı istanbula yeni gelmiştik

en son boy 1.63 tü sanırım. kilom değişmiştir bilmiyorum. adetli olduğum için tartılmadım. doğum günümde tartılırım

benim oğumda çok kilolu biraz zayıflasım hemen dert oluyor bana doktorlara diyorum zayıflamış bana diyorlar çok üstüne düşüyorsun

Off vazgeçin Anneler yavv zayıflasın filinta olsun çocuk genç delikanlı oldugunda.
Anıl varya sorvavir da oda 100 kilo imiş çocuk motor aşkına 4 ayda 20küsür kilo vermiş bak ne yakışıklı olmuş.
Kilo sağlık problemlerinide yanında getiriyor çok zayıf olmakta tabi.

nerde ben okumadım ki
ben 7 yaşındayken babam vefat etti 5 bitirdim amcalarım dediler okutmayın oruspu olacak babasızdır o yüzden annem korktu okutmadı istanbula yeni gelmiştik

off offf. bu zihniyette ki insanlara sinir oluyorum. neyse yorum yapmayım. açıköğretim düşünmedin mi peki?

Benim tombikti ama 2 senedir okadar çok zayıfladıki yüzüm .
Canım spor yaparak ve diyet yaparak vermelisin.
Yemek yemedeiğin aç kaldıgında uzun süre sonra yediğin yemeği vucut kendini savunmaya alıyor ve o yemeği yağ olarak vücüda depoluyor..
Dikkat et aç kalarak zayıflanmıyor aksine daha kilo alırsın yağlanırsın..

nerde ben okumadım ki

Annen keşke bakmasaydı aızlarına hiç
Benim eşimin kardşlerinede öyle demişler ama hepsi ünüverste mezunu çok güzel meslekleri var.
Allah yaptıklarını bir şekilde çıkarıyor işte..

spor yapmama hiç gerek yok ki. çok hareketliyim. işe gitmek için servise biniyorum. ve bindiğim yerle ev arası 1 km :))) iş yerindede sadece yemek ve çay molasında oturabiliyorum

Annen keşke bakmasaydı aızlarına hiç
Benim eşimin kardşlerinede öyle demişler ama hepsi ünüverste mezunu çok güzel meslekleri var.
Allah yaptıklarını bir şekilde çıkarıyor işte..

annem şimdi pişman ama o da yeni gelmişti istanbula eşini kaybetmişti istanbulu bilmiyordu diyor çok cahilmişim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…