Canı Sıkılan Gelsin :)

evet koluma bıçak girdi halen dikiş izi var elime girdi dikiş izi var bi anda bıçak nereye gidecek belli olmuyor

Agayı sıyıracam uykum yok

benimde çok uykum var ama iyice saçmaladım. bi arkadaşım vardı. şimdi askerde. onun kuzeniyle tanışmıştık. her sorunumuzu birbirimize anlatıyoruz vs.

nasıl uykum geldiyse saçmalamaya başladım çocuk en son msj atmış telefona uyuyucam diye. biraz önce face te görüp msj yazdım. hani uyuyacaktın ne ayaksın sen diye? sanki sevgilim hesap soruyorum .sanane ki allaa allaaa

Son düzenleyen: Moderatör:
evet koluma bıçak girdi halen dikiş izi var elime girdi dikiş izi var bi anda bıçak nereye gidecek belli olmuyor

bizim ustalar rahat. kıyma makinesine elini kaptırmak imkansız borusu baya bi geniş. et doğrarken falan çelik eldiven kullanıyolar

benim de sabahın köründe kalkmam lazım, hala ayaktayım ya, sabah sorucam ben kendime !

okul var canım, ama yarın dersim yok, benim kendi işlerim var halletmem gereken, ondan sabah erken kalkmak zorundayım

bnm mesai 15:30 da başlayacak. saat 14:30 da çoktan servise binmiş olmam gerek. öküz gibi uyurum son bi saat kala kalkarsam iş kötü. ütü yapmadım,bıcıdı bıcıdı yapmam lazım daha

okul var canım, ama yarın dersim yok, benim kendi işlerim var halletmem gereken, ondan sabah erken kalkmak zorundayım
o iş yattı o zaman bu saatten sonra yatsan bile hemencik uyumazsın. hadi uyudun diyelim sabah kalkması işkence olur. yataktan kalkmaya bile üşenir insan. yada ben öyleyim

uykunu alıyorsundur ama, kapanma saati geçmiş evet.. ben de okuldan eve o saatte geliyorum.. taksimden pendiğe hemde

uykunu alıyorsundur ama, kapanma saati geçmiş evet.. ben de okuldan eve o saatte geliyorum.. taksimden pendiğe hemde

ist. doğumluyum ama hiç gezme fırsatım olmadı deştin yaramı şimdi

akşamcı olmak zulüm. bi keresinde kadının biri . yırtına yırtına 7 bin metrekarelik mağazada rezil etti beni aklıma geldikçe o kadını gördükçe sinirleniyorum. sonra müşteri her zaman haklıdır profili çiziyorum beynimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…