Canı Sıkılan Gelsin :)

yok ben çok ağır konuştum o an kendini frenleyemedi

Kendi bilgisayarından albüm ekle yeri var ya oraya atarsa herkeze açık yaparsa bakabiliriz sen benim albümüme baktınmı

Benimde resimlerim var kk de ama gizledim sizde koysanıza görelim yada daha çok erken
Resimlerimden birgün biri görüp lan hevuk bu senmiydin yakaladım seni diycek die korkuyorum

inş. kazanırsın.
matematik için özel ders almaya başlayınca bende başlarım soru çözmeye. bi aklım kpss için girme diyo en büyük hayalim hemşire olmak. hastane kokusuna bayılıyorum. o yüzden kpss ve ygs arasında kalıyorum:18:

Benimde resimlerim var kk de ama gizledim sizde koysanıza görelim yada daha çok erken
Resimlerimden birgün biri görüp lan hevuk bu senmiydin yakaladım seni diycek die korkuyorum

evet o korku bendede var. teyzemin gelinide kk da takılıyo. acaba beni bulmuş mudur. takip ediyor mu? diye düşünmüyoda değilim:18:.

hangısınde mutlu olacaksın onun uzerıne gıt canım ben okumak ıstemıyorum artık dershane kurs okul yettı canıma zaten evlendım esımde tayıncı hep benım okul olmaz artık memur olup onunla atanırım okumayada ıstegım yok hıc vıze fınal odev cekemem

evet o korku bendede var. teyzemin gelinide kk da takılıyo. acaba beni bulmuş mudur. takip ediyor mu? diye düşünmüyoda değilim:18:.

Hhaha benim ilk kk ye girdiğimde ilk eklediğim kişi sonradan yazdıklarını inceleyince anladım arkadaşım çıktı
Daha bi çok kişi var kimseden kormuyore dobrayım normaldede yazcagımı yazıyorum isteyen takip etsin tınnn tııııınnn tııııııııııııııın

benimde resimlerim var kk de ama gizledim sizde koysanıza görelim yada daha çok erken
resimlerimden birgün biri görüp lan hevuk bu senmiydin yakaladım seni diycek die korkuyorum

benim profilime bakarsan albüm yerinden görürsün

sen gene uyuttun benimki halen nette kulağına kulaklık koymuş takılıyor

Bizim tv var uydu yok canım tv izlemiyoruz yani muhabbetimiz bozulmasın die..
Bu benim pcim eşim kendininkini sattı mec buren birlikte vakit geçiriyoruz pc kavgası ediyoruz tv budan bişeler yada film izliyoruz..
Yani tepemde evdeyken iş bile yaptırmıyo yanında oturcam illa yada durmadan yiycek bişeler götürcem..

banada herkes hangi siteye giriyorsun diyorlar meraklarındAN GİRİP BAKACAKLAR bilsem başka site verecem araştırıyorum

aniiiiii öyle baş mı olu gııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…