Canı Sıkılan Gelsin :)

Inşallah canım gönlünün yarini birgün bulup dileğin gercek olur

kayıt yaptırdım ama gırmedım okulum bıttı hemen ıse gırdım baska sehıre gıtmıstım ıs ıcın gırmedım sınavaevlendım ısten cıktım evde patlıyorum sıkıntıdan esımde tayıncı benım ozel sektorde calısmam artık zor memurluk sart bakalım hayırlsı olsun yınede hakkımızdacanla basla calısıyorum ben elımden gelenı yapıyorum

şaka gibi eski ilkokul arkadaşım görmek istedi beni cuma günü. meğer altında başka bişi varmış. amcasının oğluna benden bahsetmiş. şimdide çocuğu bana övüyo gelde görüşmek iste şimdi

sevgılın yoksa bır görüs derim ben.. belkı aradıgın kısının ta kendisidir

Kendi bilgisayarından albüm ekle yeri var ya oraya atarsa herkeze açık yaparsa bakabiliriz sen benim albümüme baktınmı

bekarsın tavsiye seni seviyorsa tavsiye edebilir bunda bişey yok canım

ben şiddete karşıyım biz 6 kardeşiz 5 erkek 1 kız 17 yılda sadece 1 tokat yedim eşimdem o da hakettim ama yinede onu pişman ettirdim

Geçmişe bakıyordum dikkatimi çekti asla bir kadın ne olursa olsun dayağı hak etmiyor kimse haketmiyor.
O haksız oldugunda sende tokatlamı haddini bildiriyorsun.
Ben 4.yıla giricem bırak tokatı ağır bir söz söylesin asla afetmem konuşarak anlaşmak var iken bağırmaya hakarete tokata ne gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…