Canı Sıkılan Gelsin :)

Ya kızlar yazsanıza yavvv :KK76:
Ben Mayısta 27 olcem :KK25:
Temmuzda 4 yıllık evli olcem
Muhasebe mezunuyum amma çalışmıyorum :21:
Bebem de yok.

her ne kadar her konuya dahil olamasam da bu aksam beni aranıza aldığınız için teşekkür ederim...
artık gitme vakti ama bundan sonra hep uğrayacağım size... iyi geceleriniz olsun.....

Biz ne yapıyorsak onlarda onu ama benim eşim kesinlikle bu saatte ayakta olmaz uyur oglum da uyuyor birazdan kalkar ama

sevgılın yoksa bır görüs derim ben.. belkı aradıgın kısının ta kendisidir :KK53:
sevgilim yok. aradığım kişi olmadığınıda biliyorum. :) bende şöyle bişi var. peşimden koşana değilde koşturana ilgim var. sevgili olup bi süre sonra bu tercihimden dolayı sorun çıkartırsa , gözüm hiç bişi görmez direk bırakırım:KK47: pişmanda olmam

bekarsın tavsiye seni seviyorsa tavsiye edebilir bunda bişey yok canım

ilkookul arkadaşım erkek. ve face te bulduk birbirimizi daha ortada muhabbet yok bişi yok. seni görmek isterim dedi. eski okul arkadaşlarımı görmek benide mutlu eder dedim. sonrada amca oğlu çıktı:KK53: töbee töbeee

Ya kızlar yazsanıza yavvv :KK76:
Ben Mayısta 27 olcem :KK25:
Temmuzda 4 yıllık evli olcem
Muhasebe mezunuyum amma çalışmıyorum :21:
Bebem de yok.

bende 2 ay sonra 21 olcam :21:

ınsallah sevgilimle evlenirim, ramazandan sonra ınsallah söz/nisan düsünüyoruz, 2013de ılkbahar sonlarına
/yaz baslarında dügün düsünüyoruz öyle yanı.. suan aramız lımonı ama 1senedir beraberiz 5.mart yıldönümüzdü :KK70: sonracımca mmh.. sevgilim 24 yanı evlendıgımızde (ınsallah) o 25 bende 22 olcam.. cok kücük degılız ınsallah yas olarak degılmı :18:

tedavi görüyormusun çucuk olması için

Görüyorum canım 1 kez tüp baby denedik olmadı.
Sorun yok sebepsiz malesefkii.
Tüp bebekten başka tedavi şansımız yok 4 yıldır hastanelerdeyim evlendiğim ilk haftadan beri çok pis üşütmüştüm evlendiğim ay.

bende 2 ay sonra 21 olcam :21:

ınsallah sevgilimle evlenirim, ramazandan sonra ınsallah söz/nisan düsünüyoruz, 2013de ılkbahar sonlarına
/yaz baslarında dügün düsünüyoruz öyle yanı.. suan aramız lımonı ama 1senedir beraberiz 5.mart yıldönümüzdü :KK70: sonracımca mmh.. sevgilim 24 yanı evlendıgımızde (ınsallah) o 25 bende 22 olcam.. cok kücük degılız ınsallah yas olarak degılmı :18:

Rabbim tamamına erdirsin canım.İnşallah çoook mutlu olursunuz.
24 olsan dahamı iyii sanki.
Kendine güveniyorsan üstesinden gelirsin canım
Evlilik öyle göründüğü gibi toz pembe değil sorumluluğunu kaldırabiliriz olgunuz dersen süper.

sevgilim yok. aradığım kişi olmadığınıda biliyorum. :) bende şöyle bişi var. peşimden koşana değilde koşturana ilgim var. sevgili olup bi süre sonra bu tercihimden dolayı sorun çıkartırsa , gözüm hiç bişi görmez direk bırakırım:KK47: pişmanda olmam

ilkookul arkadaşım erkek. ve face te bulduk birbirimizi daha ortada muhabbet yok bişi yok. seni görmek isterim dedi. eski okul arkadaşlarımı görmek benide mutlu eder dedim. sonrada amca oğlu çıktı:KK53: töbee töbeee

ben sürekli görüşüyorsun zannettim o zaman haklısın canım

X