Canı Sıkılan Gelsin :)

Inşallah canım gönlünün yarini birgün bulup dileğin gercek olur :KK4::KK4:

sınav 23 eylülde haftada 1700 2000 arası soru çözüyosun. girip girmemek arasındada endişen var:KK53:
sadece sözel çözmüştüm ilk girdiğim sınavda. 69 puan aldım keşke 1-2 soruda mattan çözmeye çalışsaydım:KK31:. daha önce girdin mi sınava?

kayıt yaptırdım ama gırmedım okulum bıttı hemen ıse gırdım baska sehıre gıtmıstım ıs ıcın gırmedım sınava:KK50:evlendım ısten cıktım evde patlıyorum sıkıntıdan esımde tayıncı benım ozel sektorde calısmam artık zor memurluk sart bakalım hayırlsı olsun yınede hakkımızda:KK31:canla basla calısıyorum ben elımden gelenı yapıyorum

şaka gibi:KK9: eski ilkokul arkadaşım görmek istedi beni cuma günü. meğer altında başka bişi varmış. amcasının oğluna benden bahsetmiş. şimdide çocuğu bana övüyo:KK37: gelde görüşmek iste şimdi

şaka gibi:KK9: eski ilkokul arkadaşım görmek istedi beni cuma günü. meğer altında başka bişi varmış. amcasının oğluna benden bahsetmiş. şimdide çocuğu bana övüyo:KK37: gelde görüşmek iste şimdi

sevgılın yoksa bır görüs derim ben.. belkı aradıgın kısının ta kendisidir :KK53:

Kendi bilgisayarından albüm ekle yeri var ya oraya atarsa herkeze açık yaparsa bakabiliriz sen benim albümüme baktınmı

ben şiddete karşıyım biz 6 kardeşiz 5 erkek 1 kız 17 yılda sadece 1 tokat yedim eşimdem o da hakettim ama yinede onu pişman ettirdim

Geçmişe bakıyordum dikkatimi çekti asla bir kadın ne olursa olsun dayağı hak etmiyor kimse haketmiyor.
O haksız oldugunda sende tokatlamı haddini bildiriyorsun.
Ben 4.yıla giricem bırak tokatı ağır bir söz söylesin asla afetmem konuşarak anlaşmak var iken bağırmaya hakarete tokata ne gerek :KK19:

X