Canı Sıkılan Gelsin :)

ben sürekli görüşüyorsun zannettim o zaman haklısın canım

kilo sorunumu çok dert ederim. hatta bu yüzden sevgilim bile olmaz. güya çevremdekiler seni görmüş tanışmak istiyomuş şeklinde öneride bulundurduklarında sinirleniyorum. sanki yüzüne bakılmayacak biriyimde,bana birini bulduklarında sevap işleyeceklerini düşünür oldum. çok mu ön yargılıyım ne

amın ınsallah, allah razı olsun..

biliyorum cocuk oyuncagı degıl ve evlenmek yanı ımza atmak ısın en kolay tarafı..zorlugu ondan sonra baslıyor.. önemli olan yürütebilmek o evlılıgı.. onunla evlenırsem eger herseyın üstesinden gelebilirm diye düsünüyorum.. ama birde söyle bakıyorum duruma: hayırlı ıse olsun, hayır yoksa bu iste bır bahane olsun ve kalsın olmasın yanı evlılık fln.. herseyın hayırlısı

elbette küçük değilsin fakat hayallerin çocuksu sakın kızma kötü niyetle söylemiyorum kendini kaptırma ve çok umutlanma olmasa çok acı cekersin inşallah hayırlıysa nasibinse olsun canım ben 19 yaş evlendim

Cennetgülü
Ben çok sakat bi insanım
Staj döneminde müşterileri dövmediğim kaldı bi
Çalışamıyorum hiç bi lafın altında kalamıyorum çok sinirliyim.
Ailemin durumuda iyiydi Babam istemedi çalışmamı
Eşimede dedi Asla çalıştırmıycaksın die eşimde istemiyo bende istemiyorum :44:
Sinirimi yenebilsem aslında şu aralar çalışmak istiyorum..

kilo sorunun olabilir ama hiç bir şey dertetmene deymez

Evliliği yaşamadan asla bilemezsin canım derler ya içine girip yaşamak gerekli.
Amin canım herşeyin hayırlısı olsun hakkınızda..

Canım bence ön yargılısın.
Banada bekarken çok kişi tavsiyede bulunurdu
Kızcagına bence sevinmelisin demekki etrafında sevilen bir insansın.
Banada bazen akraban varmı şuna buna yapalım diyolar ama ben kimseye güvenip tavsiye edemiyorum.
Ben ce bu güzel birşey..

sinirli olman haksızlığa musade etmemen demektir durumun iyiyse çalışma

bende tahammül edemiyorum artık müşterilere. hele akşamcı olduğumda hiç çekemiyorum ürünlerin fiyatını indirme yetkim var. nelerde indirim var diye peşimden ayrılmıyorlar. bide aralarında onu ilk ben gördüm,sen gördün davası çıkıyo. ilk başlarda gülüyodum hallerine.kaç yaşındalar çocuk gibiler diye. sürekli olunca sinirlenmeye başladım. işin kötüsü yöneticilerle aram onlar yüzünden kötü oluyor Allahtan ağustos gibi çıkmayı düşünüyorum işten

resimdeki sen misin canım

tabıkı nasıp, kismet.. ınsallah hayal kalmaz ama sevgilime göre evlılık yası geldi ve gecıyor bıle.. 2 sokak ötede oturuyor hergün görüsüyoruz (küs degılsek) yaslarımız uygun, memleketlerımız uygun, sevıyoruz.. bılmıyorum yanı bazen dengemızı sasırıp kavga edıyoruz ama kim etmiyorkı yanı gerceklesmesi zor bır durum yok ortada..

ayrıca evlenme teklıfı almadan da evlenmem saten

allah hakkında hayırlısını nasip etsin

sinirli olman haksızlığa musade etmemen demektir durumun iyiyse çalışma

Aynen canım Başıma gelmeyen kalmadı bu nedenle çingeneler 1 saat peşimden koşup arkamdan aklının alamayacagı küfürler ettiler
Kasadaki kızı dolandırmaya çalışıyolardı nasıl ya ben gördüm böle yaptın dedim az kalsın öldürceklerdi
Nereye gitsem bi vukaatla dönüyorum.
EŞİNİZE İLK NE ZAMAN REZİL OLDUNUZ TOPİĞİNİ OKUYAN VARMI?
benim orda baya anılarım var..

eşlerinizle tanışma hikayelerinizi kısaca anlatır mısınız? çok severim ilk tanışma hikayelerini dinlemeyi

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…