Canı Sıkılan Gelsin :)

olsada anlamaz kızı mızı bide görümce panği alır iyisi denk gelmesse simdi kayın biraderle bile görümcelere tas cıkarcak cinsten neler duyuorum neler dedik ya varsa yoksa bunlar ve aileleri biz neyükki ev biblocugu , caycı . simitci kahveci gazozcu şinanayda şinanay

ayy ben samsunda aılemı bırakıp onun ıcın sakaryaya geldım ya o da bunun kıymetını cok ıyı bılıyo anlıyo ya nerden bılsın benım kaynanamın kızı yok kı o yuzden anlamazzz anlamazzz

Kopruyu gecene kadar ayıya dayı dıolar sonra hadı bakalım Demet Akalınn :)))))))))ay ıgrencım kızlar bılıorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

aman kızlar evlilik yolunda otuzsekiz yılını geçirmiş bir büyüğpünüz olarak size diyeceğim o dur ki, kişileri ve olayları çok da ciddiye almayın.....yıllar sonra üzüldüklerinize üzülürsünüz sonra...

Maşallah Allah daha uzun yıllar nasip etsin inşallah...Bizde görücekmiyizzzzzzzzzz

iyi ki doğdun bacıım yeni yasın kutlu evin bereketlii huzurlu ve ............. anağğğ olsun biişler işteee

katılıyorum abla...

bizim sağlığımız çocuklarımızın sağlığı yerindeyse gerisi fasa fiso:))))

üzülsen de üzülmesen de hayat geçiiip gidiyor işte.. en iyisi üzülmemeyi öğrenmek

Haklısın ama elimizde deyil bize yapılan haksızlılar ve susmamız bizi bitiriyor

ayyy ablacım nasıl almayayım ben onun ıcın ailemi işimi memleketimi bırakıp bi eşim dostum arkadasımın olamadıgı yere geldım. ondan başka kımsem yok kı benım bıldıgın yapayanlızım hadı gel dıyebılecek kımsem yok. o da iş iş iş benımde canım var inan pskolojım bozuldu kendıme guvenım kalmadı acayip bı ınsan oldum cıktım ama hala benı anlamıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…