Canı Sıkılan Gelsin :)

ayyy ablacım nasıl almayayım ben onun ıcın ailemi işimi memleketimi bırakıp bi eşim dostum arkadasımın olamadıgı yere geldım. ondan başka kımsem yok kı benım bıldıgın yapayanlızım hadı gel dıyebılecek kımsem yok. o da iş iş iş benımde canım var inan pskolojım bozuldu kendıme guvenım kalmadı acayip bı ınsan oldum cıktım ama hala benı anlamıyor...

böyle düşünürsen ister istemez kendini doldura getirirsin..

olumlu düşün...düşün ki şu an senin yerinde olmak isteyen kaç kadın vardır

bu arada komşuların filan yok mu?

ayyy ablacım nasıl almayayım ben onun ıcın ailemi işimi memleketimi bırakıp bi eşim dostum arkadasımın olamadıgı yere geldım. ondan başka kımsem yok kı benım bıldıgın yapayanlızım hadı gel dıyebılecek kımsem yok. o da iş iş iş benımde canım var inan pskolojım bozuldu kendıme guvenım kalmadı acayip bı ınsan oldum cıktım ama hala benı anlamıyor...

Kuzum evlilik kader kısmet işi, geride bıraktıklarına bakarak mutlu olamazsın ki, bundan böyle bugününe bakacaksın, bugün sağlıklı isen bundan büyük nimet yok...gençlikte bunlar çok kafaya takılır ama böyle böyle ruh sağlığınızı da bozarsınız beden sağlığınızıda!!! en güzeli olduğu gibi kabul edip kendinizi oyalayacak birşeyler yapmak, örneğin elişleri ki örgü örmek en iyi terapi...kafa dağıtmak için şiddetle öneririm....En Büyük KK

Eski sevgilin deyilmiydi Allah'tan evlenmeden farkına varmışsın canım erkeklerde sevgi diye bişey yok biz kadınlar büyütüyoruz gözümüzde erkekleri

evet aynen oyle erkekler cocuk gbidir aslında oyuncak severler begenirler alırlar ondan sonrada kıraralar :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: beyinleride cocuk gbidir cogu erkek mesela 35 yasına kadar dayanır hala ana kuzusudur cok garip dimi süt emen cinsinden:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: sade kas gcü va bunlarda :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ee tamam işteee...

evde de yapacak bir sürü keyifli şey var zaten...

bu kadar üzülme, sana yazık canım yaaa...

aklımı veremıyorum kı bırseye ınan kk ya sırf ıcımı dokup rahatlamak ıcın gırıyorum kımseye anlatamıyorum kımseye bıse dıyemıyorum hep susuyorum hep ıcıme atıyorum almıyo artık kafam bırsey...

X