Canı Sıkılan Gelsin :)

Sakın benı yanlıs anlama arkadasım ama wrya bu tarz ınsanlar bnce ewlenmemelı hayatlarını yanlız kmsenın sorumlulugunu almadan gecrmelerı lazım ...Adamın yaptıgına bak ya

arkadaşım böyle oldugunu bıleydım... ne bıleyım ben 2 sene sevgılıydık yıne aynı işi yapıyordu ama hergun gezıyoduk da eglenıyoduk da ama adam evlendık evlenelı tamamen degıstı:) hanı desem kı ben harcıyorum da yetiştiremıyo ama o da yok evden cıkmıyorum ya

İsterdin kadar beynine işlet erkektir canım bı yerden girer bı yerden çıkar

tabii kocanın sana davranışları da önemli.. çocuğa söylediklerimiz değil, bizde gördükleri daha etkili..

:)))

senin çocuğunla evlenen kadın rahat edecek desene:)))

şuan yanımda oturuo surat bi karış kredi kartını kaybettikde kimin kaybettiğide belli değil ama beni asıl eden şey bugün benim doğum günüm bugün olsun yapma dimii

o zaman biz kutlayalım....doğum gününüz kutlu hayatınız mutlu olsun....nice yıllara...

Ya hepsının kokune ...Kavun dıgıller kı kıclarını koklayasın alana kadar canım cıcım aldıktan sonra ooh keyıf kekaa tabı sewgılıyken lay lay lom ama ıs ewlenıpte sırtına yuk alma konumuna gelınce ısın rengı deısıoo

demekki bu tayyareler evlenince öteki mask larını takıyorlar Eki Görüntüle 411745

şuan yanımda oturuo surat bi karış kredi kartını kaybettikde kimin kaybettiğide belli değil ama beni asıl eden şey bugün benim doğum günüm bugün olsun yapma dimii

ahhh canımmmmmm

iyi ki doğdun iyi ki varsın...

Nil.. doğumgünü pastası göndersene yavrum bi dene

ahahahhaahhahaahha valla kıçını koklamayla anlasılsaydı nasıl olcaktı merak ediom puhahahahahhhahha

biz tanıştıktan bir kaç ay sonra evlendik:)))

bu yüzden değişti-değişmedi diye yorum yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…