Canı Sıkılan Gelsin :)

ben evlendiğimde kocam 39 yaşındaydı:))) sanırsam olgun olduğu için ne ana kuzusuydu ne de baba kuzusu...

bizim aramızda 14 yaş var da ayıptır soylemesi

Ama buda kendıne zarar sonra psıkolojın ııce bozulunca napıcaksın senı kım kurtarıcak bu durumdan derdını solemeyen derman bulamazmıs ...

senin kendine oyalanacak birşeyler bulman lazım.. bu kısır döngüden başka türlü kurtulamazsın.

ben evlendiğimde kocam 39 yaşındaydı:))) sanırsam olgun olduğu için ne ana kuzusuydu ne de baba kuzusu...

bizim aramızda 14 yaş var da ayıptır soylemesi

oooh oohh pekı hep derler ya ewlenıcegın adam bıraz senden yasca buyuk olmalı dıye sence bu olumlu bısımı yoksa olumsuz mu?

Amann kotunun ıyısı mı dıyelım ((Bende nısanlıyım henuz oda askerlıgını yapmadı ve ewlılık ıcın bu yuzden cok soru ısaretlerı yasıorum

aman aman sakın yapsın askerlıgını oyle evlen ben ettım sen etme... onunda baskısı var benım uzerımde kavusmusken ayrılmak daha zor aılenın yanında onların destegını alarak beklemek daha ıyı emın ol ben bıde hep onun gıdecegı gunu dusunuyoru o zaman daha da ıcınden cıkılmaz bı durum halıne gelıyor

oooh oohh pekı hep derler ya ewlenıcegın adam bıraz senden yasca buyuk olmalı dıye sence bu olumlu bısımı yoksa olumsuz mu?

ben hiç olumsuzluğunu görmedim.. ama benim eşim çok genç gösteriyor.. "babanız mı" muhabbetini hiç yaşamadık:)))

hatta kendi yaşıtıyla evlenseydi çoook kişi sorardı anneniz mi diye.. o kadar küçük görünüypr.. :)))

valla tavsiye ediyorum.. değer veriyor, beni kırmamaya çalışıyor, beni çok seviyor (ben de onu), sinirlendiğimde hep alttan alıyor, çocuklara karşı çok iyi.. birşey istersem, imkanı varsa asla ikiletmez..filan filan filan:))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…