Canı Sıkılan Gelsin :)

bir erkek anası olarak alınsam mı acaba....:KK37:

kızlar bu erkek milletinin doğasında var! o kadar çok emek veriyorum ki kıvama gelsin diye... hiç şımartmıyorum ve devamlı nakış işler gibi işliyorum evde huzur istiyorsan eşini ve ailesini sevecek ve sayacaksın diye...yoksa hiç evlenme diyorum...En Büyük KK

haklısın cnmbnm ben takılıorum ama yınede gozlemledıgımız kadarıyla cogu annelerden o rahatlıgı alıyor aman oglum yapmasın aman ben getırırım aman ben gıydırırm ws ws sonra adam ewlenıp yuva kurmaya kalkınca da hopp kalıo ole

tabii kocanın sana davranışları da önemli.. çocuğa söylediklerimiz değil, bizde gördükleri daha etkili..

:)))

senin çocuğunla evlenen kadın rahat edecek desene:)))

rahat etmeli elbet....ben kızımın nasıl rahat etmesini istiyorsam gelinimin anneside ister ,bu en doğal hakkıdır...0ğlum şuan 28 yaşında hayırlısıyla en çok istediğim şey onun mürvetini görmek...kızımdan dünya tatlısı bir toruncuğum var bir de oğlumdan görsem daha ne isterim....:KK16:

ayy yok hanı bulmacalarda ıkı resım 7 fark var ya erkekler evlenmeden once ve evlendıkten sonra sana 700 fark sayabilirim:):26::26:

700 müüüüüüüüüüüüüü:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

gerçi evlendiğimizden bu yana eşim de çok değişti.. ama ben değişiminden memnunum:)) tabii ben de değiştim.. hayatın sillesini yiyince olgunlaştık:KK14::KK14:

rahat etmeli elbet....ben kızımın nasıl rahat etmesini istiyorsam gelinimin anneside ister ,bu en doğal hakkıdır...0ğlum şuan 28 yaşında hayırlısıyla en çok istediğim şey onun mürvetini görmek...kızımdan dünya tatlısı bir toruncuğum var bir de oğlumdan görsem daha ne isterim....:KK16:

ayy ben samsunda aılemı bırakıp onun ıcın sakaryaya geldım ya o da bunun kıymetını cok ıyı bılıyo anlıyo ya :KK1: nerden bılsın benım kaynanamın kızı yok kı o yuzden anlamazzz anlamazzz

X