Callanetics Egzersizleri

ay ne güzel hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah..ne streslisindir kim bilir?her şey yolunda gider umarım ve bu güzel günü atlatınca call e başlarsın artık..

hem de nasıl canım valla yerimde oturamıyorum resmen. çok teşekkür ederim

aaaa ben de o zaman bir daha ara vermeden yapıyım
herkes öyle yapıyor diye ben de ara veriyim dedim ne biliyim
ah bir de çikolata yemesem süper olacak.

evin telaşından bir türlü başlayamadım kendime verdiğim sözü tutamadım çok kızıyorum kendime çokkkkpazar günü istemeye gelicekler onu bi atlatıyım da diğer ptesi başlıyım artık :18:

ayyy Allah tamamına erdirsin canım

günaydın kızlar. bu sabah çok hasta uyandım yutkunamıyorum.
6 gün yapıp 1 gün ara verdim diye dün akşam acayip bacaklarım çok zorlandı. çok geç saatte yaptığım için de nete girip yazamadım.
zaten artık derslerim başlıyor çok sık giremicem ama callan yapmayı bırakmıcam. ölçşülerimi her aldığımda girip yazarım buraya.
dün akşam 7/21

Son düzenleme:

geçmiş olsunn

ben böyle bir konuyu nasıl görmemişim böyle bir egzersizi nasıl duymamışım etmemişim bilmiyorum çok ayıpladım kendimi :26:
lütfen bana da linki lütfen lütfennn :2:
şuan 10 gün 10 yaş olanı indiriyorum

Son düzenleme:
selam kızlar görümcem geldi call güme gitti yine yarın akşam gidiyor yani pazartesi tekrar başlıyorum.
10 years younger in 10 hours indiriyorsun galiba? seni daha gaza getirsin diye tam çevirisini yazıyorum yanlış anlama :))

" 10 saatte 10 yaş genç " yani 10 kez yaptığında farkı göreceksin deniyor ama en ciddi sanuçları 21 saatte yaptığında alıyorsun.

:)
peki canım bu 21 saatlik olan program 10 saat lik olandan farklı mı ? yani hareketler falan?

google sende zayıfla yazın orrda linkleri mevcut

çok teşekkür ettim :)

dün ara verdim bugün 12 yi tamamladım

ee sonuçlar hiç ölçtim mü?sen neler hissediyorsun?

evet canım videoyu izledikten sonra anladım olayı :)
dün indirir indirmez başldım.bgnde ikinci kez yaptım ama gerçekten kolay gibi görünen zorlayıcı hareketler analmlı olmasa da yapmaya çalıştım ilerde daha iyi olurm umarım

merhaba arkadaşlar,pilatese başlamıştım ama callanetics daha etkili sanırım,yorumlardan onu anladım,ben de denemek istiyorum.ancak dublajlı video bulamadım.bana da özelden gönderirseniz sevinirim.yorumların hepsini okuyamadım ama tek bi videoyu 21 gün boyunca mı uyguluyoruz,bi de 6 günde bir ara vermek ve 48 saatten fazla ara vermemek gerektiğini anladım:))

evett canım doğru anlamışsınn

canım özel mesaj gönderdim bakabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…