Callanetics Egzersizleri

Deneyimli arkadaşlar bana dabir yardım ediverseniz :KK3:
Sayenizde buldum bu egzersizleri ama hangi programıyla bailamalıyım , sonraki program ne olmalı ve tabiki ben bunları nerede ve nasıl indireceğim :):KK17:
Çok sordum ama yardımlarınızı bekliyorum özel mesaj atamıyorum .....
Şimdiden teşekkürler ilginize...

ben ynlış indirdim demek :)şuan plates yapıyorum(2 haftadır düzenli olarak ) ben aynı zamanda bu egzersizde dikkatimi çekti ilk 10 years2ı yapayım sonra diğeri peki şu slim start up nedir?nasıl bir yol izlemem gerekir canım?

nacizane fikrimm ilk önce slim yapabilirsin çünkü slim cardiyo içeriyo ardındada call yapabilirsin halin kalırsa tabii :KK53: peş peşe yapmak zorundada değilsin sabah slim akşam call şeklindede olabilir.

Deneyimli arkadaşlar bana dabir yardım ediverseniz :KK3:
Sayenizde buldum bu egzersizleri ama hangi programıyla bailamalıyım , sonraki program ne olmalı ve tabiki ben bunları nerede ve nasıl indireceğim :):KK17:
Çok sordum ama yardımlarınızı bekliyorum özel mesaj atamıyorum .....
Şimdiden teşekkürler ilginize...

Hoşgeldin canım :KK71:
ilk olarak 10 years younger in ten days olan video ile başla. bunu 21 gün yapıyoruz ve 6 gün yapıp bir gün ara veriyoruz.
daha sonra eğer vücudun ilk videoya alışırsa ikinciye geçebilirsin yani super callanetics videosuna.

bende bugün slim in 6 start yaptım
ardından slim&pack yaptım karın egzersizleri videosu
ardından leslie 3 mill
fakat slim in 6 ve call yapmak istiyorum bakalım yarından itibaren ne olucak
:KK1:
:26:

sabah akşam şeklinde böldün mü yoksa art ardamı yaptın?
ayrıca sabah akşam yaptıysan hangisi sabah hangisi akşam :KK1:
teşekkür ederim şimdiden :KK16:

sabah akşam yapmadım canım sadece akşam ardarda yapıyorum. lesslie ile ısınıyorum. ama tüm videoyu uygulamıyorum 20 -25 dk falan yürüyorum lesslie ile. sonra hemen callan yapıorum. callan feci terletiyor beni kıpkırmızı kesiliyorum.

nacizane fikrimm ilk önce slim yapabilirsin çünkü slim cardiyo içeriyo ardındada call yapabilirsin halin kalırsa tabii :KK53: peş peşe yapmak zorundada değilsin sabah slim akşam call şeklindede olabilir.

çok teşekkür ederim takip eteye çalışacağım
yalnız ben slim indiremedim :KK43:paralı üyelik flan istiyor
siz nerden indirdiniz acba bunun için de yardım edebilir misiniz? :KK71:

çok teşekkür ederim takip eteye çalışacağım
yalnız ben slim indiremedim :KK43:paralı üyelik flan istiyor
siz nerden indirdiniz acba bunun için de yardım edebilir misiniz? :KK71:

Burdan şimdi site ismi vermiyim canım özeline yazıyorum tamam mı :KK34:

günaydın yeniden başladım.inşallah devamını getiririm.

1/21

canım sakın vazgeçme devam et mutlaka. her seferinde buraya da gel yaz ki motivasyon olsun bu senin için.

Ölçtünmü canım varmı incelme

evet canım belden ve göbekten incelme var 2 cm. kalça ve bacaktan yok henüz. ama kalçamın sıkılaştığını hissediyorum. 21 günün sonunda ne durumda olucam çok merak ediyorum.

canım sakın vazgeçme devam et mutlaka. her seferinde buraya da gel yaz ki motivasyon olsun bu senin için.

evet canım belden ve göbekten incelme var 2 cm. kalça ve bacaktan yok henüz. ama kalçamın sıkılaştığını hissediyorum. 21 günün sonunda ne durumda olucam çok merak ediyorum.

ee süpermiş 6 günde bu kadar olduysa 21 günde çokk daha güzel sonuçlar alınırsın

ee süpermiş 6 günde bu kadar olduysa 21 günde çokk daha güzel sonuçlar alınırsın

umarım istediğim gibi olur ölçülerim. sıkılmadan yapıorum callaneticsi zaten. belki bunun üstüne bi 21 gün daha yapıp öyle super callanticse geçerim. tam olarak alışsın istiyorum vücudum.

hepimiz incecik olucaz :KK64:

sağol canım haklısın motivasyon için yazmak şart.geçmişi okuduysan yazmıştım.iki sene önce sıkı bir şekilde yapıyordum.videoyu indirdiğiniz sitede biz bir gruptuk.ciddi sonuçlar aldık.sonra tembelliğime bıraktım.hareketler hala ezberimde.videoyu açmadan yaptım bugün.

merak edenler için yazayım.neden en az 21 deniyor çünkü ciddi anlamda vücutta farklılık o zaman anlaşılıyor.ama 6 gün yap 1 gün bırak diye kural yok.haftanın 7 günü de yapabilirsiniz.kasları çok zorlamadığınız sürece sorun yok.ama ara veriyorsanız da asla 1 günü geçmemeli yoksa uzatmaya çalıştığınız kas eski halini alıyor.

paylaşıma devam bayanlar valla sizleri okuyunca gaza gelip başladım.

leslie ile kilo kaybedin callen teyze ile incelin :))

evin telaşından bir türlü başlayamadım kendime verdiğim sözü tutamadım çok kızıyorum kendime çokkkk:KK47:pazar günü istemeye gelicekler onu bi atlatıyım da diğer ptesi başlıyım artık :18:

evin telaşından bir türlü başlayamadım kendime verdiğim sözü tutamadım çok kızıyorum kendime çokkkk:KK47:pazar günü istemeye gelicekler onu bi atlatıyım da diğer ptesi başlıyım artık :18:

ay ne güzel hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah..ne streslisindir kim bilir?her şey yolunda gider umarım ve bu güzel günü atlatınca call e başlarsın artık..

X