Callanetics Egzersizleri

ebetmi teşekkür edeim canım indirdim videoyu sonunda ama dizim kırık şuan iyileşnce başlayacağım ama bilgisayara format atılınca silinecek tekrar yüklenir umarım bi sorun çıkmadan.. :) günlerdir indirmeyle uğraştım snra dizimi kırdım kaldı ama iyileşiyim hemen başlayacağım.. güzel anlattın canım sağol tekrardan :)

şu callanetics videosunun türkçe dublajı nelere kadirmiş..:)

8/21 diyeceğim gün 1/21 diyerek yeniden başladım(türkçe dublajı izledikten sonra yanlışlarımı görünce)..bugün 2/21 i yaptım ve henüz anladımki callanetics kesinlikle ve kesinlikle vücutta müthiş bi gevşeme ve esneme hissi bırakıyo..hareketleri doğru yaptığını bilmek harika bi his..mükemmel sonuçlar alacağıma artık daha da eminim..

gumushumm a sevgiler..:) ve herkese hayırlı bayramlar..:)

LEYLİVİSALcim callaneticsin tadına varmak çok güzel hakikaten.bende bayramda memleketteyim fakat herşeye rağmen gece yatmadan bile olsa yapıyorum egzersizimi.
12/21 yaptım yanılmıyosam

mükemmel sonuçlarını bizle mutlaka paylaş bende 21 olunca paylaşıcam

bugün 30/42 :) umarım yarın 31/42 yapabilirim

kızlar bugün 31-32 aynı anda yapıcam sayıları 100 se 200 olarak 2si aynı anda olmus olacak bayramın ilk günü yapamadım maalesef misafirler vardı :))
bugünn
32/42 diyelim o zaman :)

nerden buluyorsunuz yapioyorsunuz anlamadim...??

bana da söyleyin bende yapim...

kilo veren varmi kac kilo verdiniz ?

Kızlar diyorum ki sporlarımızı yapıyoruz bir şekilde ama önemli olan ne yediğimiz. hareket ettiğimiz kadar yediklerimizede dikkat etmemiz lazım. diyet yapanlar doktor kontrolünde yani kafadasından değil. o listeleri burada paylaşsak daha akıcı geçer hem. herkes günlük yediklerini yazsa. eğer günlük giremezseniz girdiğiniz zaman topluca hepsini birden yazarsınız. veya içtiğimiz çayları karışımları birbirimize söylesek dahada yardımcı oluruz. facede böyle bir grup vardı geçen yıl çok faydalanıyordu herkes.

Kac dakika yapiyorsunuz hergün ?
bende baslamak istiyorum önce bi link lerin indireyim de basliyayim :))))
cok seviniyorum . Verilen linkler harici baska nerden yapiyorsunuz ????

kızlar böyle internetten başlayıp düzenli olarak yapabiliyor musunuz? spor salonunda başında hoca durunca sanki daha iyi olacakmış gibi ama spor salonuna gidip dönsem 45 dakika yolda geçiyor zaten vaktim yok internetten başladım bir ara ama pazartesi başlayan diyetler gibi oldu

Canım ben ilk günden beri Türkçe olanı yapıyorum. Benim boyum 175 cm kilom 56 çok kalın değilim yani. Belki de ondan çok çabuk etki göremedim diye düşünüyorum.??? 10 gün yaptıktan sonradan bayramdan ötürü mecburi ara vermek zorunda kaldım. Bu arada hepinize iyi bayramlar kızlarrr... :)))

değişim bacak ve kalça kısmımda gözle görülür derece de farketti bile..:) bi sıkılaşma bi şekillenme var..21 ya da 42 sonundaki ben'i şimdiden merek ediyorum..:) henüz 4/21..(önceki 8 saati saymıyorum..muhakkak faydası olmuştur ama ben değişimi 4 gündür farkediyorum..)

ama sanki bi yerlerde okumuştum aklımda kaldığı kadarıyla call da değişim üst bölgeden başlıyo diye..merek ettiğim sizler ilk değişimi hangi bölegenizde hissettiniz..?

hepsini indirdikden sonra mi aca biliyoruz ???

ben bir bölümü indirdim ama acamadim daha
ikinciyi indiriyorum bakalim

evet bu şekilde part halinde indirilen dosyalar bütün partlar indikten sonra açılır ama sana ilk aşama da gerek olan video bu değil..583. sayfada türkçe call videosu var başlangıç seviyesi için..onu tamamladıktan sonra istersen süper call a geçebilirsin..ilk etapta bu seni çok zorluycaktır..şimdiden kolay gelsin..

belki de dediğin gibi çok kalın olmadığın için etkiside yavaş oluyodur..üzülmene gerek yok yani zaten sorunsuz bi vücudun varsa..:) ben türkçe video sonrası 4 günde bacak ve kalça kısmında süper değişimler görmeye başladım bile..:)

bayram seyran dinlemeyip yatmadan önce yapanlardanım ben..:) bakalım inşallah mecburi bi engel çıkmaz ve sonuna kadar bu şekilde gider..kolay gelsin..:)

azmine sağlık tatlım. :)) değişimleri cm olarak değerlendirebildin mi? Kaç seansta kaç cm incelmen oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…