Callanetics Egzersizleri

aramıza hoşgeldin canım öncelikle umarım istediğin görünüme kavusursun.

daha ilk yapmaya basladıgın icin istedigin gibi tam yapamaman normal zamanla hareketler de oturur. video ile inen kitapçığı da oku derim. daha faydası olur bu konuda.

değisimini gözlemen icin de suanki halinin fotografını ve bundan 21 yada 42 gün sonrasının fotografını cek derim

bu arada şu 21 gün veya 42 gün yapılacağını nerden öğrendiniz acaba?
bu normal call 10 saatlik değil mi 10 gün ediyor zaten. şimdi supere baktım da call teyze bundan önce 10 saati tamamlamış olmanız gerek diyor. yine ona dvm edilip haftada 2 kere de super yapılıyormuş öğrendiğim kadarıyla.

bugün 12. günüm ve ben supere başlıyorum

olamazzz yanlış mı yapıyomuşum o kadar da doğru yapmaya çalışıyorum o dediğim hareketlerde siz de farklı mı oluyor nolur bi anlatıverin

Öyle deniliyor evet... Burada bi 21 muhabbeti vardı. Çoğunluk 21 üzerine yoğunlaşmıştı. :) Yani 36, 40, 20 yapmayı düşünüyorum diyenlerde vardı. İsteğe bağlıydı yani... Bende 21 yapmayı düşünüyordum (ki 15 te bıraktım. :/ ) O yüzden 21 dedim.

ben kollarda ve bacaklarda hissediyorum değişimi. henüz karın kısmımda bi değişim var gibi gelmiyo bana...

tatlım yüklediğim videonun formatı WMV yani Windows Media Video Dosyası.
istersen bir converter yani dönüştürücü programla mp4 e çevirebilirsin

arkadaşlar 583.sayfada türkçe dediğiniz linke virüs uyarısı çıkıyor, indiremedim sıkıntı yaşayan oldu mu acaba, yoksa benim bilgisayarda güvenlik fazlamı duyarlı
fazla duyarlı olmalı çünkü videoyu bizzat ben yükledim ve birçok arkadaşımızda sorunsuz indirdi

Bende cok merak ediyorum bakalim cabuk bir degisim görecekmiyi hadi kolay gelsin.....

Tükce call sanirim bi saate yakin, digeri ne kadar ???

Sizler günde kac dak yapiyorsunuz ?

canım öncelikle 10 saatte 10 yaş gençleş callanetics videosu 57 dk.
türkçe olanında tek fark videoda alt yazı ve türkçe dublaj olması.yani aynı video ikiside.
bizler o videoyu takip edersek yaklaşık 50 dk sürüyo o kadar yapıyoruz yada 3-5 gün yaptıktan sonra hareketleri ezberleyince yaklaşık 35-40 dk da bitiriyoruz.

türkçesini indirdim, birde yanlış söylemişim mp4 video da oynatıyor. ama genelde mp3 olarak kullandığım için mp3 yazmışım

ama az önce mp4 e baktım video yok

yukardada yazmıştım dönüştürücü ile mp4 yap formatı.
Yada artık hareketleri yapmayı öğrendiysen her hareketi hatırlıycak fotoğraflar hazırladım buraya yükliyeyim telefonuna falan kaydet resimlere bakarak yap.ben öyle yapıyorum

bu arada ben bugün 14/21 yapıcam herkese kolay gelsin....

kızlar az önce süperi yaptım ve ölüyorum şu an Allahtan haftada 2 kere yapıcam. ufak farklılıkların dışında 4-5 tane farklı hareket daha var ve çok zor

Beni sadece 2 hareket öldürüyor :26: başlardaki yana doğru eğilip ,yaptığımız esneme hareketi ve kol için olan

Ben de dün akşam ilkini yaptım. Beni çok zorlamadı hareketler, biri dışında...

Pelvis hareketleri, hani oturduğumuz yerde kalçayı sağa sola hareket edip te yaptığımız, o beni zorladı. Ama daha ilk günümdü ondan olabilir.Ama ben çok sevdim hareketleri, bakalım bugün akşam
2.sini yapacağım, daha iyi olacağını umut ediyorum.

aslında uzantısı mp4 olanını yüklemiştim. o sırada henüz türkçe inmemişti. ben yatmıştım.
sanırım pc nin şarjı bitti veya uyku moduna geçti indirmedi. çünkü dosya tamamen yok

bskn cimm nasılsın ben dün yapamadım arkadaşımın düğünü vardı gelince ölü gibi uyuyakaldım

iyiyim canımmmm sen nasılsın ?

senin yapamadığını tahmin etmiştim o yüzden yapmadım. anca beraber kanca beraber :13:

Son düzenleme:
benim de koca bir göbeğim var önümde

ben pek sanmıyorum ama umarım bu akşam yapabilirim

Allahh seniiiiiii... öyle deyince aklıma ne geldi rezil oldum arife günü işyerinde yan komşumuz kızını getirmiş. 4 yaşında kızı var. bende oturuyordum ,kızı geldi göbeğimi elledi burda bebek var dedi dumur oldummmmmmm yani göbek yol yapmış cok iyi hatırlattı bana sağolsun

bu göbüşler bebiş olana kadar bizimle kalamazlar yeni sloganım bu

bayramda oruçlu gibi su içmedim bende. su içsem hemen göbeğim bell oluyordu napayımmm :18:

azmine sağlık tatlım. :)) değişimleri cm olarak değerlendirebildin mi? Kaç seansta kaç cm incelmen oldu?

teşekkür ederim canım..:) ölçülerimi aldım ama inan kontrol edemiyorum daha hevesim kırılmasın diye..:) ama her geçen gün sıkılaştığımı farkediyorum..vücutta en zor eriyen bölge olan simit bölgemde bile bi toparlanma var..:)

call harika bi egzersiz..hala başlamayan,yapmaya üşenen,vücudundan da şikayetçi olan kim varsa hiç vakit kaybetmeden başlamalı bence..:)

kızlar şimdi bu 21 42 olayı tamamen hurafemiymiş..:) eğer öyleyse ben 10 20 30 şeklinde devam edip 10 günde bir kaslarımı dinlendirmeyi düşünüyorum çünkü 6 da bi ara verince 7. de zorlanıyorum sanki..bu şekilde yapmamda bi sıkıntı olurmu sizce..?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…