Callanetics Egzersizleri

ya kızlar bişey sorucam birisi link paylaşmış sanırım gümüshüm paylaşmış, o link türkçe mi?
onu indiriyorum şuan, mp3 e yüklüyeceğim,
mp3 den dinleyip yapmayı düşünüyorum, hafta içleri kendi evimde kalmıyorum, o yüzden pc yi de taşımak istemiyorum yanımda.
umarım bu şekilde olur :KK1:

yarın başlıyorum. bakalım sonum hayırlı olsun.

donuk_pudra canım sen nerdesin nerelerdesin :KK66: ben başlıyacağımmm hadi sende gel :KK8:

arkadaşlar 583.sayfada türkçe dediğiniz linke virüs uyarısı çıkıyor, indiremedim sıkıntı yaşayan oldu mu acaba, yoksa benim bilgisayarda güvenlik fazlamı duyarlı

sende bir sorun vardır sitede virüs falan çıkmıyor ben silip tekrar yüklüyorum şimdi

ya kızlar bişey sorucam birisi link paylaşmış sanırım gümüshüm paylaşmış, o link türkçe mi?
onu indiriyorum şuan, mp3 e yüklüyeceğim,
mp3 den dinleyip yapmayı düşünüyorum, hafta içleri kendi evimde kalmıyorum, o yüzden pc yi de taşımak istemiyorum yanımda.
umarım bu şekilde olur :KK1:

yarın başlıyorum. bakalım sonum hayırlı olsun.

donuk_pudra canım sen nerdesin nerelerdesin :KK66: ben başlıyacağımmm hadi sende gel :KK8:

canım mp3den hareketleri görmeden nasıl yapacaksın :KK12:

bende bu akşam başlıyorum canım iş çıkışı artık bahanem yok oruçtur bayramdır :KK31: bu arada geçmiş bayramınız mübarek olsun kızlar :KK16:

Kızlar bende bunun 1 saatlik videosu var. Ama ben AM-PM i yapmak istiyorum. Hiçbi yerde bulamıyorum. Yardım edermisinizzzz :KK14:

Arkadaşlar geçmiş bayramınız mübarek olsun... Gumushumm sana çok teşekkürediyorum. Sonunda yükledim videoyu sayende.
Bugün başlıyorum hayırlısıyla bakalım. Burdan yazacağım değişimleri (inşallah olur) çünkü ben 2 aydır eliptik bisikletle 15 dakika pedal çeviriyordum, sonra 15 dakika da peşinden hemen mekik hareketi falan. Ama 2 aydır verdiğim emeği callaneticse verseydim demekki... Neyse hiç bir şey için geç değildir.

Bende cok merak ediyorum bakalim cabuk bir degisim görecekmiyi hadi kolay gelsin.....

Tükce call sanirim bi saate yakin, digeri ne kadar ???

Sizler günde kac dak yapiyorsunuz ?

slm kızlar:KK54:

ben bayramda da durmadım memlekete gidince geceleri yatmadan yaptım hatta görümceme de ögrettim 2-3 gündür o da yapıyor. :KK9: o da bugün başka bi arkadaşına anlatmış onlar da başlamış :KK9:
valla kilom aynı olmasına rağmen herkes bana ne kadar incelmişsin dedi. biri kolların incelmiş önceden nasıldı diyo:KK53: diğeri karnın kat kat çıkıyodu iyice küçülmüş diyo:KK76: vs işte güzeldi yani :KK76:

Bende cok merak ediyorum bakalim cabuk bir degisim görecekmiyi hadi kolay gelsin.....

o bi saatlik videoyu yapıyoruz işte canım. videoya ayak uydurup yaparsan normal olarak o kadar sürüyor. ama hareketleri iyice ögrenip kendi başına yaparsan 35-40 dk falan sürüyor.
diğer super call i bilmiyorum daha yarısını indirdim
:nazar:

o bi saatlik videoyu yapıyoruz işte canım. videoya ayak uydurup yaparsan normal olarak o kadar sürüyor. ama hareketleri iyice ögrenip kendi başına yaparsan 35-40 dk falan sürüyor.
diğer super call i bilmiyorum daha yarısını indirdim
:nazar:

canım mp3den hareketleri görmeden nasıl yapacaksın :KK12:

bende bu akşam başlıyorum canım iş çıkışı artık bahanem yok oruçtur bayramdır :KK31: bu arada geçmiş bayramınız mübarek olsun kızlar :KK16:

türkçesini indirdim, birde yanlış söylemişim mp4 video da oynatıyor. ama genelde mp3 olarak kullandığım için mp3 yazmışım :KK52:

ama az önce mp4 e baktım video yok :KK37:

ebetmi süper callanetics i nereden indiriyosun canım linkini gönderirmisin ? ama normal call gibi kolayca iniyo mu oda :) tek parça mı ?

Ayrıca ben kilo vermek istemiyorum, sadece vücudumun sıkılaşması gerekiyor epeyce....

Bunun için sadece callanetics hareketleri yeterli olur mu sizce? Yani peşinden yürüyüş, step vs. yapmak gerekir mi?

Ayrıca ben kilo vermek istemiyorum, sadece vücudumun sıkılaşması gerekiyor epeyce....

Bunun için sadece callanetics hareketleri yeterli olur mu sizce? Yani peşinden yürüyüş, step vs. yapmak gerekir mi?

callanetics sıkılaştırıyor zaten.. bence callanetics yeterli 42 gün yapsan daha iyi olur tabi.. madem kilo vermek istemiyorsun yürüyüş tavsiye etmem yürüyüş kilo vermene neden olur..

buarada dün 29/42 oldu :)

ben de varım arkadaşlar:KK3:,bugün daha 2. günüm:KK8: size bir şey soracaktım,sondan bi önceki harket var ya kalça esnetme,hani pelviği kasıp geri yaslanıyoruz aşağı yukarı 1-2 cm oynatıyoruz, onda benim diz kapaklarım ve üst ön bacak kısmım çok ağrıyor ,yanlış mı yapıyorum acaba?:26: bir de bu bacak hareketleri sadece kalçamı çalıştırıyo galiba,yan kısım yani basen kısımları ve üst arka bacak kısmını pek çalıştırıyo gibi gelmedi ve göbek hareketleride mide kısmını çalıştırıyo gibi, benim midem düz ama azıcık göbeğim var daha aşağısında ,oralar hareketleri yaparken hiç yanmıyo sizde de öyle mi?

X