Callanetics Egzersizleri

Canımsın benim yaaa. Akşam bakacam inşallah beceririm bu sefer indirmeyi.Çooookk öpüyorum

Bir daha indiremedim diye yazmak istemiyorum yarabbim, nolursun olsun artık...
hadi indir ve sende call teyzeyle spora başla

8/21 bitti az önce artık pek bakmıyorum videoya. açıyorum ama öylesine. kendim yapıyorum, onlardan 6-7 dk önce bitirmiş oluyorum sadece
aynen bende videoya bakmıyorum.her hareketi fotoğraf haline getirdim telefonuma da attım.başka bi yerdeyken bilgisayar bulamazsam diye.ama artık sadece resimlerden bakarak yapıyorum 35 dk sürüyo.
haklısın sanırım zamanla olacak bişey..değil 100 e kadar 20 ye kadar zor duruyorum o şekilde..çok fena zorluyo..
evet canım indirysen türkçe dublajlısını izle.call teyze öyle diyor zamanla bu şekilde yapabileceksin diyo.

ben cok sevdim callaneticsi
bana cok iyi geldi
simdi bir sureara
ama sonra hep yapicam

bende çok sevdim :) ve kolay da geliyo bana. karın hareketleri biraz yoruyo sıkılmadan yapıyorum...9/21 yapıcam bugün.

Kızlar ben 10 gündür yapıyorum ama inanılmaz bi fark göremedim. artık hareketleri çok kolay yapabiliyorum. Görününr tek fark bu

tam da senin gibi düşünmeye başlamışken türkçe videoya kavuştum ve böyle düşünmemin çok normal olduğunu anladım..çünkü bi sürü hareketi ya eksik ya yanlış yapmışım..fark görememem çok normal yani..bence sende incele türkçe videoyu ve eksik ya da yanlışlarını tespit edip öyle devam et..kolay gelsin hepimize..:)

sen bi harikasın..:) çok çok ama çook teşekkürler..:)

en ince ayrıntıları kaçırmışım hep meğer..bence ben 1/21 diye yeniden başlıym..:)

kesinlikle öyle pelvisi kaldırmak ve kalçayı sıkmak gözle görünen bi hareket değil mesela,callan teyze söylediğinde daha iyi anlaşılıyo.türkçesi gayet başarılı bencede.

doğru yapınca etki kesinlikle oluyo.ben bugün 9/21 yapıcam ama şimdiden görüyorum etkisini bacaklarımın arası gittikçe açılıyo popom baya yuvarlaklaştı ve kalktı.8 günde böyleyse valla 21i yada 42yi düşünemiyorum :) hiç bırakmaya niyetim yok.süper callaneticsi araştırmaya başlıycam şimdiden.bu bitince hemen süpere geçicem Allah'ın izniyle....

süperi nasıl oluyor daha mı zor acaba :44:

youtubeda kısa bi videosunu izledim biraz daha komplike hareketler.yani bikaç hareket birleşimi bri arada yapılıyo sanırım.aramızda süper yapan varsa onlar daha iyi bilir ve bizimle düşüncelerini paylaşırlarsa seviniriz.

ben şimdi bi yerde buldum 12 partlık. indirmeye başladım bakalım hazırda dursun. ama sanırım bu super callın dublajı veya altyazısı yokmuş :44:

ben şimdi bi yerde buldum 12 partlık. indirmeye başladım bakalım hazırda dursun. ama sanırım bu super callın dublajı veya altyazısı yokmuş :44:

bulmana sevindim.youtubeda doğru dürüst yok super callan.dailymotionda 5 part şeklinde var onu da indirme olayı yok.sen nerden indiriyosun? filecrop'tan mı?

Son düzenleme:
ve 25/42'yi yaptım geldim :) belimde incelme,göğüslerimde dikleşme,kollarımda sıkılaşma gözle görülür derecede farkettim bugün :)

Evet canım ya bı link paylaşırsan süper olur
gerçi bende 1 yerde 9 partlik bı yerde 12 partlik buldum.
Yada indirdiysen hepsini tek parça yüklersen de olur kota sorunun yoksa.
yok daha 1. partı indirdim acelem yok diye. boyutu baya büyük tek partta olacağını sanmıyorum ama

https://rapidshare.com/files/2216314744/Callanetics_10_hour_Challenge.wmv

burdan sonra nasıl indireceğiz ben pek beceremiyorum bu indirmeleri... :) bilen birisi lütfen açık açık anlatırsa çok sevinirim.. ?
linke tıkladıktan sonra orda ''dosyayı şuraya kaydet .. bilgisayarınız' yazıyor. onun altında yeşil 'indir' yazıyor. oraya tıklayın bilgisayarda nereye kaydetmek isterseniz onu şeçip kaydet deyin kendi iner bi yarım saatte falan. umarım anlatabildim:44:

kızlar ben bugn 6.yı yaptım ama şu karın hareketlerinde hala zorlanıyorum ya sizce normal mi? yani 100e kadar öle dirile durmadan yapabiliyorum

kızlar ben bugn 6.yı yaptım ama şu karın hareketlerinde hala zorlanıyorum ya sizce normal mi? yani 100e kadar öle dirile durmadan yapabiliyorum

bende hala ara veriyorum karın harektlerinde 50 yapıp az durup bi daha 50 yaparak tamamlıyorum.tek zorlyana da o beni diğer hareketlerde sıkıntım yok bence normal zorlanman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…