Callanetics Egzersizleri

bu önerdiğiniz evolution videosu kaç dakikalık bende indirmek istiyorum bari onu deneyelim

bu önerdiğiniz evolution videosu kaç dakikalık bende indirmek istiyorum bari onu deneyelim

1 saatlik canım ama evolution ingilizce. bu nedenle çoğu kişi türkçe dublajlı olan klasik videoyu tercih ediyor...
evolutionun bir diğer avantajıda uygun olan bölgelerde bir üst seviyeyi yapabilirsiniz mesela benim kalçam ve üst karnım en üst seviye yapacak düzeydedir o harekettleri üst seviyede yapıyorum ama alt karın kaslarım orta seviyede kalıyor onda da orta seviye kızı izliyorum.

leslie 1 mile+call
bugün 2.günüm ve ağrılarım uzun zamandır tarladaki karpuz gibi yattığımı hatırlattı bana :) yine incelmek istiyorum,bi kere daha başladık hadi hayırlısı.önceden de yaptım bi 15 gün kadar,bacaklarım karnım falan farkedilir derecede değişmişti ama bu bi türlü gitmeyen yanlarda aynısı olmamıştı sanki,yanları da toparlar değil mi ya,en büyük korkum:18:

tekrar hoş geldin canım, yanlar dediğin yer neresi tam olarak. belden aşağıya doğru 1 karışlık alansa eğer bende çabuk toparlamıştı oraları özellikle 1. kalça hareketini dik yapmaya başladıkça sadece düşmemek için tutunur hale gelince oradaki yanma da artıyor bayaa. pek anlatamadım sanırım ama...

Son düzenleme:

evet tam da orası:) alışınca o kalçça hareketlerine zorlamaya başlarım kendimi ama bakalım,farkı gördükçe daha da hevesleniyorum,bu kez de öyle olur inşallah,teşekkür ederim:)

Bugün de yalan oldu avm gezince, yarın mutlaka yapıcam ama bunu, bir seferlik olsun denemek istiyorum :)

kızlar bu nasıl birşey dvdsi falan satılıyor mu dışarıda şuan videosunu bulamadım.Biraz bilgi verir misiniz konu hakkında. :))) Ne gibi yararları var ?

Internetten indirebilirsin, torrent sitelerinde mevcut. Rapid de de var, dvd'cilerde satıldığını sanmıyorum...

Son düzenleme:
kızlar ya ben neden bu call ile incelemiyorum bir kaç ay öncesinde yapmıştım kalcalarımdan incelmiştm sonra bıraktım ,geri döndü hersey.şimdi tekrar yapıyorum ama yok incelmiyor arkadaşşş!!!

Arkadaşlar çok aradım ama bulamadım. Rica etsem biri özelden mesaj atabilir mi??

yaklaşık bir haftadır inceliyorum ve nihayet bugün yapmaya karar verdim.. ve yaptım..
ama ne kadar doğru yaptım bilmiyorum
bide egzersiz bittikten sonra bacaklarım boşaldı benim..zor yürüdüm..ve birazda mide bulantısı oldu?

normal mi?

normal canım.. ama kendini fazla zorlamadan yapmaya çalış. zamanla daha da güçlendiğini hissedersin.

normal canım.. ama kendini fazla zorlamadan yapmaya çalış. zamanla daha da güçlendiğini hissedersin.

zorlamadım ..zaten onlar kadar esneyip eğilmem imkansız şu an için.
beni sadece mide bulantısı tedirgin etmişti..ama geçti bir müddet sonra..
benim yaptığım pelvis hareketleri yarı yarıya oldu
yarısı onların yaptığına benzedi yarısı benzemedi valla..zamanla düzelir inş..

Ben de az önce callanetics ve leslie'nin 5millik olan videosunun ilk 2 milini yaptım. callanetics bir ara çok zorladı, özellikle bacak egzersizinde. düzelir umarım

2/21 olduu..

bugün dünkü kadar ayaklarım boşalmadı..ama mide bulantısı yine oldu..umarım sürekli olmaz..
bide ben hareketleri yaptıktan sonra kendimi bie tuhaf hissediyorum..sanki elim ayağı tutmuyor gibi bide üstüne mide bulantısı..

ama sabah çok iyi hissediyodum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…